Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LV School Instructors - Discuţii | Discussions


 Share

Recommended Posts

Ramas bun colegi!

 

Vreau doar sa stiti ca formati cea mai tare factiune de pe server si ca in timpul petrecut in School Instructors a fost o onoare sa colaborez cu voi si sper ca intr-o zi , cand o sa revin pe server, sa va mai intalnesc si cine stie poate vom avea ocazia sa lucram din nou impreuna. Oricum va doresc noroc atat in viata cat si in joc si sa vindeti cat mai multe licente!

Link to comment
Share on other sites

Multumim lafel. Iti doresc multa sanatate,mult noroc in ceea ce ti-ai propus sa faci pe viitor si eu unul daca te vei reapuca te astept cu drag .

Mult succes in continuare.

Ramas bun colegi!

 

Vreau doar sa stiti ca formati cea mai tare factiune de pe server si ca in timpul petrecut in School Instructors a fost o onoare sa colaborez cu voi si sper ca intr-o zi , cand o sa revin pe server, sa va mai intalnesc si cine stie poate vom avea ocazia sa lucram din nou impreuna. Oricum va doresc noroc atat in viata cat si in joc si sa vindeti cat mai multe licente!

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegi, a venit vremea sa parasesc si eu factiunea. Cu toate ca nu as fi vrut sa se termine aici, astazi am primit primul meu FW in 4 luni de zile, am luat acest FW ca si un semn, nu rau ci unul bun.In ultima vreme am fost distras de alte preocupari si nu am mai acordat atentie jocului, ca atare am hotarat sa prasesc factiunea. In urma plecarii mele, sper ca cel/cei care vor intra sa faca o treaba mai buna decat ce am incercat sa fac eu. Va urez multa bafta, spor la licente si toate cele bune. Va respect pe toti si sper sa nu il uitati pe batranul WallaSEF!

Edited by WALLABEETW
Link to comment
Share on other sites

a fost o placere sa lucram impreuna. Mult succes mai departe cu tot ce iti vei propune pe viitor. Te asteptam inapoi.

 

In alta ordine de idei, cred ca meritam si noi asta : http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-mods/27516-new-verdant-meadows-airstrip.html . Sa modernizam aeroportul.

Link to comment
Share on other sites

Wallabee,sunt complet dezamagit,dar e alegerea ta. Ei bine iti urez tot succesul din lume pentru viitor,multa sanatate si sper ca mai treci pe la HQ .

Link to comment
Share on other sites

@, Walla toate cele bune pe viitor, te pupa Patrii :*! Pacat ca ai facut aceasta alegere, puteai sa te redresezi avand in vedere ca ai doar un fw, alegerea ta, dar una proasta. Bafta sa ai!

Link to comment
Share on other sites

@, Baftă în continuare, păcat că ai plecat, ai fost un coleg bun :|

 

 

#Vă invit astăzi la ora 18:00 la Jizzy LV pentru a-mi sărbătorii ziua de naştere, puteţi venii fără cadouri. :))

Link to comment
Share on other sites

Colegi, mi-a facut mare placere sa lucrez alaturi de voi. Pacat ca eram un membru vechi si cu experienta, Vlad a luat aceasta hotarare. Fiti fericiti in aceasta factiune, cariera lui fUzy0n in School Instructors s-a incheiat dar nu uitati ca fUzy0n va iubeste si va are la el in inima pe toti!! Bafta la licente si tinem legatura! :* :* :X

Link to comment
Share on other sites

Fuzy0n,ai fost nabet si vei ramane un nabet all life... ma nu pot spune ca sunt dezamagit,dar nici happy. Te mai astept pe la HQ,din cand in cand.

 

 

 

Vreau sa va felicit pe toti,deoarece am reusit a 3-a oara sa vindem peste 1.000 de licente.

 

Felicitari ! La tot mai multe .

Edited by Ionii
Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi!Dacă aveţi întrebări/nelămuriri întrebaţi un rank mai mare.





Activitatea în joc contează mai mult decât activitatea de la discuţii.

Dacă aveţi clienţi străini care nu se descurcă la teste, puteţi să îi îndrumaţi aici.
Dacă aveţi clienţi care nu se descurcă la teste, puteţi să îi îndrumaţi aici.

Am vazut că mulţi nu ştiu armele din GTA San Andreas şi Safe Zone-urile.

Aici aveţi toate armele din GTA San Andreas:

Brass Knuckles, Knife, Shovel, Nightstick, Baseball Bat, Golf Club, Cane, Pool Cue, Katana, Chainsaw, 9mm(pistol), Silenced 9mm(SdPistol), Desert Eagle(Deagle), Tec-9, Micro Uzi, MP5, Shotgun, Sawn-off shotgun, Combat Shotgun, AK-47, M4, Rifle, Sniper Rifle, Flamethrower, Heat Seeking RPG, Minigun, Rocket Launcher, Molotov Cocktails, Grenades, Satchels, Flowers, Dildo, Vibrator, Camera, Spray Can, Fire Extuingisher.


Aici aveţi toate Safe Zone-urile:

Pay'n'Spray, Tunning , CNN LS/LV/SF , Bank LS/LV/SF, Rentcar LS/LV/SF, Farmer, Trucker, Benzinarii, Gunshop LS/LV/SF, GarbageMan, LSPD, City Hall, Civilian Spawn, Car Dealership, Fishing Place si Jail-ul, Materials get/deliver.


Vă recomand să le învaţaţi sau să le notaţi pe o foaie care să o aveţi la îndemână.
Şi nu uitaţi, aveţi grijă la aceste geseli deoarece le observăm aproape în fiecare zi.

 

Spor la vândut licenţe!

 

 

Aici postaţi dacă aveţi probleme/nelămuriri legate de joc, nu alte prostii.

Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi ! Sa fiti cuminti si pentru cei care joaca si noaptea dupa 00:00 eu o sa am grija de voi, va voi ajuta la /givelicense si la orice aveti nevoie legat de factiune(intrebari/nelamuriri).

Link to comment
Share on other sites

Salut all , am intrbare . as vrea sa aplic la School Instructor dar fiind incepator (de lvl6) nu stiu unde sa intru (mi-am facut cont pe forum am dat pe rpg1 am intrat la factiuni pasnice la school instructor da acolo m-am blocat si nu mai stiu daca ma puteti ajuta as fi recunoscator (chear vreau sa intru in aceasta factiune)

Link to comment
Share on other sites

Salut all , am intrbare . as vrea sa aplic la School Instructor dar fiind incepator (de lvl6) nu stiu unde sa intru (mi-am facut cont pe forum am dat pe rpg1 am intrat la factiuni pasnice la school instructor da acolo m-am blocat si nu mai stiu daca ma puteti ajuta as fi recunoscator (chear vreau sa intru in aceasta factiune)

Salut,momentan aplicatiile sunt inchise,adica factiunea noastra are destui playeri. Urmareste topicul "Aplicatii" si posteaza o cerere cand se deschide.

 

Daca mai ai intrebari/nelamuriri da-mi mie un PM pe forum.

Multumesc pentru intelegere,o seara buna. (aici au voie sa posteze doar membrii factiunii School Instructors).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.