Jump to content

LV School Instructors - Discuţii | Discussions


 Share

Recommended Posts

RHWrVZO.png&key=726212dd527a1bccf61f23eb

ro32.png&key=0db5f501d63b173e8f24a8a5a71

 

  • După cum spune şi titlul acestui topic, aici pot posta doar membrii facţiunii LV School Instructors.
  • Nu postaţi ceva de dragul de a posta, gen: ''salut'' ''bună seara/ziua/dupa-amiaza". Sunt sancţionabile.
  • Dacă postaţi, asiguraţi-vă că aveţi o temă de discuţie.


uk32.png&key=06e53220742647860382af89318

 

 
  • As the topic title says, only LV School Instructors members can post here.
  • Don't post here to make a +1 post for forum, like: "hello" ""good night/morning" etc. You can be punished.
  • When you post here, make sure you have a topic of discussion.

 

Edited by TLG scuze.
Actualizare aspect
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu ce sa zic de leader... poate ca dupa ce mi se explica cum de s-au ieftinit atat de mult licentele o sa zic ceva!

 

 

Pai treaba e urmatoarea , nimeni nu avea bani sa cumpere licente la pretu' ala , oamenii pana in lvl 3-4 nu prea au bani , si vor licente , intelegi ? cei de lvl 5-6-7-8-9,etc au bani dar au si licentele cumparate , si d'asta am ieftinit pretu' ...

 

App gava, nu prea te'am mai vazut on , de ce ?:|

Link to comment
Share on other sites

Pai treaba e urmatoarea , nimeni nu avea bani sa cumpere licente la pretu' ala , oamenii pana in lvl 3-4 nu prea au bani , si vor licente , intelegi ? cei de lvl 5-6-7-8-9,etc au bani dar au si licentele cumparate , si d'asta am ieftinit pretu' ...

 

App gava, nu prea te'am mai vazut on , de ce ?:|

 

 

asta pentru ca isi mai vede omul si de viata personala, cariera si alte maruntisuri dinastea

Link to comment
Share on other sites

incearca cu options,display setup,advanced,draw distance-dal mai mare,si visual fx quality macar la medium si rezolutia de 800X600X32 minim si s-ar putea sa mearga bine,dak nu merge nustiu ce altceva mai poti face,mai are cineva niste idei sa il ajutam?

Link to comment
Share on other sites

si mie mi sa intamplat, dar numa in zona de tara,adika prin angel pine,montgomery, undei padure,si am schimbat rezolutia,a mers dar tot mai aparea si am reinstalat gta si a mers:D

Link to comment
Share on other sites

UIite cum sta treaba,am instalat gta san andreas de 3 ori,prima data a mers, m-am plictisit de el si l-am sters,apoi am aflat ca merge si online,si l-am bagat iar,a mers un timp si m-am plictisit iar,am avut o problema cu windows si am instalat altul,apoi nu mai aveam jocuri si am bagat gta san andreas din nou si a aparut problema asta.

 

De la aparitia problemei am luat gta de la mai multe surse,dar tot asa face.

 

 

O sa imi cumpar alte componente(placa video,procesor,rami,dar pana atunci nu am ce face)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.