Jump to content

LV School Instructors - Discuţii | Discussions


 Share

Recommended Posts

10 minutes ago, AIM Fr4nK said:

Pai deja esti innebunita dupa mine

eee, pai vezi ca stii

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Welp. said:

CE IMI PLACE SA AM NOTIFICARI DE LA TINE PE FORUM. :x ❤️ pupici

 

și mie mi-ar plăcea sa am notificare de la mine pe forum o:-) 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ToVarasul Adyy said:

ce oameni cringe pot sa am in factiune..

Sh noi te iubim

12 hours ago, Eileen said:

și mie mi-ar plăcea sa am notificare de la mine pe forum o:-) 

Ajunge ca ai de la mine ❤️

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, AIM Fr4nK said:

doamne frank:))))))

1 hour ago, Welp. said:

Sh noi te iubim

Ajunge ca ai de la mine ❤️

eeeeee, ce să-ți povestesc 

Edited by Eileen
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ToVarasul Adyy said:

ce oameni cringe pot sa am in factiune..

Vorbea șeful lor...mda adi...

Edited by Eileen
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Eileen said:

Vorbea șeful lor...mda adi...

tu ma intreci aici elena..

 

1 hour ago, AIM Fr4nK said:

Exact, noi facem ceea ce stim de la el

ba nu frt ceai

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, ToVarasul Adyy said:

tu ma intreci aici elena..

mda adi..mai bine taceai

11 hours ago, South VSN said:

ce i aici ma

bar de iepuri

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, South VSN said:

i auzi are ady bar

știai ca 1 watt= 1 joule? 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Eileen said:

știai ca 1 watt= 1 joule? 

Aici dupa cum puteţi vedea avem produsul final al unei persoane care in timpul orelor in loc sa fie atenta isi distrage atentia prin diferite moduri

Edited by AIM Fr4nK
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, AIM Fr4nK said:

Aici dupa cum puteţi vedea avem produsul final al unei persoane care in timpul orelor in loc sa fie atenta isi distrage atentia prin diferite moduri

De unde știți dumneavoastră, domnule Alin, ca persoana acuzată și aici de fata avea alte activități in momentul in care a postat acel mesaj intr-un procent de 99% inteligent? Am dorit sa împărtășesc cu domniile voastre cunostiintele deprinse la ora de curs ? consider ca, sunt lipsită de vinovăție, întrucât îmi cer si, totodată, îmi rezerv drepturile de a fi om liber!

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Eileen said:

De unde știți dumneavoastră, domnule Alin, ca persoana acuzată și aici de fata avea alte activități in momentul in care a postat acel mesaj intr-un procent de 99% inteligent? Am dorit sa împărtășesc cu domniile voastre cunostiintele deprinse la ora de curs ? consider ca, sunt lipsită de vinovăție, întrucât îmi cer si, totodată, îmi rezerv drepturile de a fi om liber!

 

Draga domnisoara Elena, avand in vedere activitatea dumneavoastra pe care ati prezentat-o astazi prin intermediul aplicatiei de socializare numita Snapchat putem ajunge la concluzia ca dumneavoastra in momentul in care ati scris acel comentariu cu caracter informativ erati in timpul orelor, deoarece orele la care ati trimis snap-ul si ora la care ati postat respectivul comentariu coincid.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, AIM Fr4nK said:

Draga domnisoara Elena, avand in vedere activitatea dumneavoastra pe care ati prezentat-o astazi prin intermediul aplicatiei de socializare numita Snapchat putem ajunge la concluzia ca dumneavoastra in momentul in care ati scris acel comentariu cu caracter informativ erati in timpul orelor, deoarece orele la care ati trimis snap-ul si ora la care ati postat respectivul comentariu coincid.

Țin sa precizez faptul ca am fost atenta la ora, chiar dacă am utilizat mizera aplicație numita Snapchat, insa de un lucru sunt sigura: sunt mândra de faptul ca am reușit sa rup din atenția mea și sa ma gândesc la dragii mei colegi de facțiune și sa le las o bucățică, ce-i drept mică, din ceea ce am studiat in ziua respectivă.

Edited by Eileen
mamgrabit
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.