Jump to content

LV School Instructors - Discuţii | Discussions


 Share

Recommended Posts

Nu va suparati, eu vin cu o propunere, strict parerea mea - Pt sedinte si activitati in cadrul factiunii puteti sa optati pt o ora mai tarzie, spre ex sambata principalele ore au fost la 21.00, eu cred ca un minim 22.00 ar aduce mai multa prezenta si mult mai multa distractie, pt ca sambata nici iarna nu prea vii pe acasa la 21. 

O saptamana usoara !!!! :* 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, DragonMyr said:

Eu mai degraba le-as pune miercurea la 9, parere strict personala. In weekend mai pleaca lumea

Sau asa, asta voiam sa subliniez ca in weekend lumea este plecata! Parere personala si la mine..

Link to comment
Share on other sites

@RS5 nu exista o zi si data exacta cand se organizeaza evenimentele, fiecare le organizeaza cand doreste.
Sau cel putin asa cred eu, n-am vazut sa scrie pe undeva ca trebuie organizata la o anumita ora intr-o anumita zi a saptamanii.

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor
Am revenit cu un nou update la CMD, de data aceasta sper sa nu mai fie cazul sa gasiti comenzi inexistente sau ceva greseli/bug-uri, dar totusi daca veti gasi, v-as ruga, sa-mi scrieti de ele pe discord Nicu#3733

https://www2.zippyshare.com/v/pOnWz9OP/file.html

Descarcati fisierele si le puneti in CLEO

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor
Am revenit cu un nou update la CMD, de data aceasta sper ca ultimul, dar, totusi, daca veti gasi mai gasi ceva erori, v-as ruga, sa-mi scrieti de ele pe discord Nicu#3733

https://www95.zippyshare.com/v/ta04mUd1/file.html

Descarcati fisierele si le puneti in CLEO

Edited by UHTRED.Son of Uhtred
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.