Jump to content

LV School Instructors - Discuţii | Discussions


 Share

Recommended Posts

Clanul Ultras Victor, te inivita sa participi Duminica pe data de 24.07.2016 la ora 16:00 la festivalul motociclistilor. La aceast festival ne vom intalnii cu iubitorii motocicletelor, chiar si al ATV-urilor. Vom organiza o parada formata din (NRG-500,Faggio, Quad, Wayfarer, FreeWay,Bf-400, PCJ-600,Sanchez), plecand din Las Venturas spre Los Santos pe plaja. Vom face poze, poate chiar si o filmare.

 

*Dar nu va avea loc doar o plimbare, pentru detinatorii motocicletelor avem o tombola.

Tot ce trebuie sa faci este doar te inscrii, iar daca ai noroc in ziua extragerii chiar daca esti online sau offline, poti fi chiar tu castigatorul unuia din cele 3 premii acordate.

Va asteptam cu drag, Clanul [uV] Ultras Victory !!!

 

 

https://forum.b-zone.ro/topic/345968-motorfest-b-zone-edita-1-24072016-bonus-extragere/#entry5211502

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc,ce face fetili?

Tot am auzit ca sunt "rau" de rautate va postez harta de la quest: http://imgur.com/rYqpJG7

Atentie!

Nustiu daca est foarte buna,eu am facut multe singur si am vazut ca sunt puse bine cel putin prin munti din LV!

Link to comment
Share on other sites

@, Ai fost pe val , s-a vazut. Dragute moduri. Meriti like-u.

@, Imi place semnatura aia. Ala esti tu peste 50 de ani , nu? Te rogi la Dumnezeu sa mai fie..

 

Link to comment
Share on other sites

Neata ! Ce faceti ? Cam liniste p'aci..

 

@, Pai din cate am vazut ai luat avertisment pentru 'reply-uri' aiurea. Incearca sa dai EDIT ma , nu mai face dublu-post.

 

Link to comment
Share on other sites

Daca as avea trupul lui andi1357 mi-as da suicide. In fine, cam multe invoiri de la activitatea de maine, pentru mine e ok, oricum castigam si daca erati aici, dar asa o sa fie mult mai usor sa iau locul 1, antrenati-va pentru maine ca sunt in forma buna. Bafta si hai DINAMO.

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce am fost demis? Am ban doar 3 zile, si am facut cerere de unban, in care am cerut dovezi ca am facut acel bug abuse. Eu stiam ca se demite pt ban mai mare de 3 zile

încă nu ai fost demis, aşteptăm răspunsul la cererea ta unban. Nu mai posta astfel de chestii aici, există PM.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.