Jump to content

Tow Truck Company - Aplicaţii / Applications

Alexander
 Share

Recommended Posts

Nick: fearleSs

Nick-uri anterioare: -

Prenume: Daryus

Varsta reala: 17

Sex: Masculin

Level: 11+

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: 3-4 luni

De cat timp joci SA:MP? (In general): 7 ani cam asa.

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep): 9-11 ore

In ce interval orar joci SA:MP?: oricand, n`am program

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://imageshack.us/photo/my-images/846/muhaha.png/

Ai mai fost vreodata in Tow Car Company? (Daca da, precizeaza de ce ai plecat): Nu.

Factiunea anterioara: -

De ce ai parasit factiunea anterioara?: -

Rank special intr-o factiune: -

Ai capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur .

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?: Pentru ca imi place sa fac curat de masini care nu is parcate si aruncate pe drum..si nu numai atat este o factiune pasnica si ma "tine departe de belele"

Intelegi ca suntem o factiune serioasa, iar glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Cunosti regulile importante de pe server?: Da .

Stii regulile Tow Car Company?: Da .

Esti activ pe forum?: Desigur

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic:

Ai luat vreodata Warn / Ban?: (Specifica motivul): Ban pentru ad aiurea

Esti pe Black List la vreo Mafie | Hitman? (Specifica de ce): Nu .

Esti dispus sa platesti suma necesara pentru a fi scos de pe Black List? (Daca esti): Da .

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Tow Car Company cel putin doua saptamani?: Da .

Vei respecta Liderul si membrii cu Rank mai mare din Tow Car Company?: Desigur

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat serios , amabil, descurcaret, istet, nu cauzez probleme, si deasemenea nu ma bag in problemele altora, imi plac glumele, dar nu si cele de prost gust.

Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat.. Multumesc R3spect TCC ! :)>-

Nick: Gang_Mihai

Nick-uri anterioare: nu am mai avut

Prenume: Mihai

Varsta reala: 17ani

Sex: masculin

Level: 37

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: 1an

De cat timp joci SA:MP? (In general): 3ani, aproximativ

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep): 5-6,nu prea stau pe /sleep

In ce interval orar joci SA:MP?: in general dupa ora 15, deoarece dimineata sunt la scoala

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://imageshack.us.../samp110jw.png/

Ai mai fost vreodata in Tow Car Company? (Daca da, precizeaza de ce ai plecat): nu am mai fost

Factiunea anterioara: News Reporter

De ce ai parasit factiunea anterioara?: plictiseala si incapacitetea de a duce la bun sfarsit raportul de activitate( lene)

Rank special intr-o factiune: 6(Taxi Cab Owner)

Ai capacitatea de a scrie corect gramatical?: da

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?: Sa curat strazile de masinile abandonate aiurea si sa ajut la multe alte lucruri ce tine de aceasta!

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?: O echipa de mechanici care ajuta cu repararea masinilor, curatarea strazilor si monitorizarea acestora.

Intelegi ca suntem o factiune serioasa, iar glumele si prostiile nu-si au rostul?: da

Cunosti regulile importante de pe server?: da

Stii regulile Tow Car Company?: da

Esti activ pe forum?: da

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: http://imageshack.us.../samp111qu.png/

Ai luat vreodata Warn / Ban?: (Specifica motivul): da 1. batjocora la adresa playerilor( 5 zile, bannat de Gabb, imi bateam joc de Zeliscu) si am mai avut 2 warnuri de la master deoarece am avut niste neintelegeri.

Esti pe Black List la vreo Mafie | Hitman? (Specifica de ce): nu sunt

Esti dispus sa platesti suma necesara pentru a fi scos de pe Black List? (Daca esti): da, daca ar exista

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Tow Car Company cel putin doua saptamani?: da

Vei respecta Liderul si membrii cu Rank mai mare din Tow Car Company?: da

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat de regula serios, modest si glumet. Nu ma pot descrie singur, cei care ma cunosc stiu cine si ce sunt!

Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat. Multumesc!

Edited by S k y l y Y

Nick: Talha_Jameel

Nick's past: - -

First Name: Talha

Real Age: 14 Years old

Sex: Male

Level: 24

How long you play SA: MP on the B-Zone?: 1 Year +

How long you play SA: MP? : 1 Year +

How many hours you play per day? (Without /sleep): 4-7 Hours!

In that time slot play SA: MP?: 12:00 - 19:00

ScreenShot with /stats (Must have /time required): http://postimage.org/image/3kill4jnr/

Have you ever been in Tow Car Company? (If yes, specify why you left): No

Previous faction: Police Department

Why you left previous faction?: Resignation

Especially in a faction Rank: Rank 2 In Paterno & Taxi

You have the ability to write grammatically correct?: Yes!

Why do you want to get in Tow Car Company?: I want to tow the cars which are abandoned in the middle of the streets to make the fluidity of traffic.

What think deals Tow Car Company?: Tow Car Company tows the cars which are abandoned in the streets or not parked correctly.

You understand that we are a serious factor, and jokes and nonsense and have no purpose?: Yes!

You know the important rules on the server?: Yes I know

You know the rules Tow Car Company?: Yea, I know them well!

You are active on forum?: Yes I am (2.5 Posts Per Day)

ScreenShot with skill of Car Mechanic: http://postimage.org/image/3kill4jnr/

Have you ever taken Warn / Ban?: (Specify reason): 0/3 Warns & Never got banned.

Are you on the Black List to any Mafia | Hitman? (Specify why): No

Are you willing to pay the amount required to be removed from the Black List? (If you): I ain`t on any Blacklist.

You agree that you must stay in Tow Car Company at least two weeks?: Yes I Agree.

You will respect The leader and members with rank higher in Tow Car Company?: Yes I will.

How would you describe yourself in reality?: I'm a 14 year old boy borned on 3 November 2011 in Lahore,Pakistan. I have the ability of being serious and I can speak enough Romanian.

Other comments: No Thanks.

Edited by Gay Proof Talha

Nick: euerik

Prenume: Erik

Varsta reala: 14

Level: 6

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: Aproximativ 1 luna

De cat timp joci SA:MP? (In general): 1 luna

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep): Aproximativ 4 ore

In ce interval orar joci SA:MP?: 14:00 - 16:00 | 20:00 - 22:00

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://imageshack.us/photo/my-images/141/bossya.jpg/

Ai mai fost vreodata in Tow Car Company? (Daca da, precizeaza de ce ai plecat): Nu

Ai capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da!

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?: As dori sa intru in Tow Car Company pentru ca consider ca este o factiune serioasa si care isi face treaba mai mult decat bine , dupa parerea mea e foarte distractiv sa tractezi masini.

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?: TCC se ocupa cu tractarea masinilor parcate neregulamentar si ofera benzina si reparatii autoturismelor avariate.

Intelegi ca suntem o factiune serioasa, iar glumele si prostiile nu-si au rostul?: Bineinteles

Cunosti regulile importante de pe server?: Desigur

Stii regulile Tow Car Company?: Da!

Esti activ pe forum?: Da!

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: http://imageshack.us/photo/my-images/39/skilloy.jpg/

Ai luat vreodata Warn / Ban?: (Specifica motivul): Nu !

Esti pe Black List la vreo Mafie | Hitman? (Specifica de ce): -

Esti dispus sa platesti suma necesara pentru a fi scos de pe Black List? (Daca esti): Da

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Tow Car Company cel putin doua saptamani?: Da!

Vei respecta Liderul si membrii cu Rank mai mare din Tow Car Company?: Da!

Cum te-ai descrie in realitate?: Cu toate ca nu imi place sa ma descriu voi incerca . Cred ca sunt un baiat inteligent , dar cateodata am o judecata grea si sunt verde-fatis. Sunt muncitor si serios in viata reala pentru ca stiu ca doar asa pot ajunge cineva.

Alte mentiuni: Multumesc !

Nick: Ciuby

Prenume: Razvan

Varsta reala: 16

Level: 31

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: 2-3 ani.

De cat timp joci SA:MP? (In general): 4 ani.

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep): 5

In ce interval orar joci SA:MP?: 14:00-19.00

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://i.imgur.com/idYdQ.jpg

Ai mai fost vreodata in Tow Car Company? (Daca da, precizeaza de ce ai plecat): Nu am mai fost.

Factiunea anterioara: Taxi.

De ce ai parasit factiunea anterioara?: Inactivitate.

Rank special intr-o factiune: 4

Ai capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?: Pentru ca este o factiune frumoasa.

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?: Cu ridicarea masinilor parcate neregulamentar.

Intelegi ca suntem o factiune serioasa, iar glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Cunosti regulile importante de pe server?: Da.

Stii regulile Tow Car Company?: Da.

Esti activ pe forum?: Da.

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: http://i.imgur.com/idYdQ.jpg

Ai luat vreodata Warn / Ban?: (Specifica motivul): Nu am luat.

Esti pe Black List la vreo Mafie | Hitman? (Specifica de ce): Nu.

Esti dispus sa platesti suma necesara pentru a fi scos de pe Black List? (Daca esti): Da.

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Tow Car Company cel putin doua saptamani?: Da.

Vei respecta Liderul si membrii cu Rank mai mare din Tow Car Company?: Da.

Cum te-ai descrie in realitate?: Desptet, serios, glumet.

Alte mentiuni: Multumesc!

Nick: Maniak

Prenume: Stefan

Level: 21

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: 1 an si 6 luni

De cat timp joci SA:MP? (In general): 2 ani

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep): 4-5+

In ce interval orar joci SA:MP?: Spre seara, 16:00 + dar in weekend si in vacante si dimineata.

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://s12.postimage.org/xhu6lkovv/sa_mp_104.png

Ai mai fost vreodata in Tow Car Company? (Daca da, precizeaza de ce ai plecat): -

Factiunea anterioara: The Tattaglia Family

De ce ai parasit factiunea anterioara?: Wipe

Rank special intr-o factiune: 3 News Reporter

Ai capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?: Pentru ca vreau sa intru intr-o factiune pasnica, linistita si fara stres. Imi plac misinile si imi place sa le tractez. Am stat cu /tv pe cativa membrii si imi place activitatea necesara acestei factiuni.

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?: Cu tractarea masinilor parcate necorespunzator.

Intelegi ca suntem o factiune serioasa, iar glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da

Cunosti regulile importante de pe server?: Da

Stii regulile Tow Car Company?: Da

Esti activ pe forum?: Da

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: http://s12.postimage.org/e19gz1trv/sa_mp_105.png

Ai luat vreodata Warn / Ban?: (Specifica motivul): 2 Warnuri, acum 1 an m-am lasat de b-zone si fratele meu mai mic a vrut sa isi faca gang, asa cum se face pe serverele de hard roleplay. Aici era si inca este interzis deci a fost avertizat.

Esti pe Black List la vreo Mafie | Hitman? (Specifica de ce): Nu

Esti dispus sa platesti suma necesara pentru a fi scos de pe Black List? (Daca esti): Da, dar nu e cazul.

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Tow Car Company cel putin doua saptamani?: Da.

Vei respecta Liderul si membrii cu Rank mai mare din Tow Car Company?: Da

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat calm, prietenos, imi place sa ma distrez, sa ies cu prietenii, sa glumesc. Am simtul umorului. Cand e nevoie sunt serios.

Alte mentiuni: Multumesc pentru atentia acordata

Nick: Marius_Corttez

Prenume: Marius

Sex: masculin

Level: 5

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: 1 luna

De cat timp joci SA:MP? (In general): 1 an

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep): 6

In ce interval orar joci SA:MP?: 15:00 - 21:00

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://imageshack.us.../samp012qk.png/

Ai mai fost vreodata in Tow Car Company? (Daca da, precizeaza de ce ai plecat): Nu am facut cerere si nu a vrut sa dea testele cu mine

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?: Pentru ca eastte o factiune foarte buna si pasnica

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?: Se ocupa cu acordarea de refil/repair si cu stangerea masinilor parcate ilegal

Intelegi ca suntem o factiune serioasa, iar glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da

Cunosti regulile importante de pe server?: DA

Stii regulile Tow Car Company?: DA

Esti activ pe forum?: DA

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: http://imageshack.us.../samp011rt.png/

Ai luat vreodata Warn / Ban?: (Specifica motivul): Nu

Esti pe Black List la vreo Mafie | Hitman? (Specifica de ce): NU

Esti dispus sa platesti suma necesara pentru a fi scos de pe Black List? (Daca esti): DA

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Tow Car Company cel putin doua saptamani?: DA

Vei respecta Liderul si membrii cu Rank mai mare din Tow Car Company?: DA

Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat descurcaretsi intelegator cu ce mi se spune

Alte mentiuni: Multumesc

Nick:Laur25

Nick-uri anterioare:Nu am avut

Prenume:Laurentiu

Varsta reala:14 ani

Sex:Maculin

Level:16

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?:5 luni

De cat timp joci SA:MP? (In general):5 luni

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep):3-4 ore pe zi .in weeckend mai mult

In ce interval orar joci SA:MP?:16:00-19:00 cu aproximatie

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://s5.postimage.org/z7rxraddz/sa_mp_033.png

Ai mai fost vreodata in Tow Car Company? (Daca da, precizeaza de ce ai plecat):Nu

Factiunea anterioara:Stracci Family si F/M

De ce ai parasit factiunea anterioara?:Demis

Rank special intr-o factiune:am avut rank 1

Ai capacitatea de a scrie corect gramatical?:Da

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?:Deoarece imi place aceasta factiune si o respect.Imi place cu ce se ocupa,deoarece respect membri din ea cat si lideru si eu sunt amabil si respectosi.Deoarece imi place sa fie orasul in permanenta curat.

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?:Asigura strazile si drumurile oraselor curate.

Intelegi ca suntem o factiune serioasa, iar glumele si prostiile nu-si au rostul?:Da

Cunosti regulile importante de pe server?:Da

Stii regulile Tow Car Company?:Da

Esti activ pe forum?:Da

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: http://s5.postimage.org/ls4x1u4w7/sa_mp_034.png

Ai luat vreodata Warn / Ban?: (Specifica motivul):Ban odata am facut DM

Esti pe Black List la vreo Mafie | Hitman? (Specifica de ce):Nu

Esti dispus sa platesti suma necesara pentru a fi scos de pe Black List? (Daca esti):Da

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Tow Car Company cel putin doua saptamani?:Da

Vei respecta Liderul si membrii cu Rank mai mare din Tow Car Company?:Da

Cum te-ai descrie in realitate?:Salut sunt Laurentiu din Curtea de Arges.Sunt un baiat amabil,respectos,de treaba,serios.Imi place sa ma joc pe calculator in special SA:MP si alte jocuri cand nu merge servaru.Am capacitatea de a lucra in echipa si imi place Tow Truck Company.

Alte mentiuni:V a multumesc pentru timpul acordat!!

Nick : Lotzi.

Nick-uri anterioare : ScrUmFu.

Prenume : Valentin.

Varsta reala : 15.

Sex : Masculin.

Level : 6. aproape 7.

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone ? 4 luni.

De cat timp joci SA:MP ? (in general) 2 ani.

Cate ore joci pe zi (Fara/Sleep) : 5-8 ore.

In ce interval orar joci SA:MP ? Nu am un interval.

ScreenShot cu stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu) : http://uploadimage.ro/images/17009915217987866847.png

Ai mai fost vreodata in Tow Truck Company ? (Daca da , preziceaza de ce ai plecat) Nu , deaia imi doresc foarte mult sa incerc.

Factiunea anterioara: - - - .

De ce ai parasit factiunea anterioara: - - -

Rank special intr-o factiune : - - -

Ai capactiatea de a scrie corect gramatical ? Da.

De ce vrei sa intri in Tow Truck Company? Vreau sa incerc ceva nou , prieteni noi , porocarii noi + ca aceasta factiune are niste membrii excelenti si un leader Exceptional.

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company ? Se ocupa cu Aranjarea masinilor parcate ilegal.

Intelegi ca suntem o factiune serioasa , iar glumele si prostiile nu isi au rostul ?: Da.

Cunosti regulile importante de pe server ? Absolut.

Sti regulile Tow Truck Company?: Cu siguranta.

Esti activ pe forum?: Da !

ScreenShot cu skil-ul de la Car Mechanic : in 5 minute fac 5. http://uploadimage.ro/images/60313532108698714698.png

Ai luat vreodata warn/Ban ? :( Specifica motivul) : Da , am fost foarte prost . Nu am stiut ca afaceri cu euro se pedepseste cu ban.

Esti pe Blacklist la vreo Mafie | Hitman? ( Specifica de ce ) Nu sunt.

Esti dispus sa platesti suma necesara pentru a fi scos de pe Blaclist ? Da .

Esti deacord cu faptul ca trebuie sa stai in Tow Truck Company cel putin doua saptamani ? : Da cu siguranta.

Vei respecta Liderul si membrii cu Rank mai mare din Tow Truck Company ? : Da !

Cum te-ai descrie in realitate ? : O persoana care stie sa se distreze nu da inapoi de la nimic , inteligent :D.

Alte mentiuni ? : Sper sa fiu acceptat in aceasta factiune deoare ce imi doresc foarte mult.

Nick: YuccA

Prenume: Alexandru

Level: 24

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: 1an printre care o pauza de 3 luni

De cat timp joci SA:MP? (In general): 2ani

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep): 4-6 ore

In ce interval orar joci SA:MP?: Nu am un interval anume.

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://img689.images...0/samp002zn.png

Ai mai fost vreodata in Tow Car Company? (Daca da, precizeaza de ce ai plecat): -

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?: Deoarece este o factiune foarte frumoasa si desigur cu un nou inceput.

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?: Cu curatarea strazilor de masini parcate neregulamentar.

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: http://img52.imagesh...6/samp003ia.png

Ai luat vreodata Warn / Ban?: (Specifica motivul): -

Esti dispus sa platesti suma necesara pentru a fi scos de pe Black List? (Daca esti): Da.

Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat prietenos,glumet..dar serios atunci cand trebuie...Nu caut cearta.

Alte mentiuni:

Edited by Nale

Nick: Sica.Capone

Nick-uri anterioare: sica97 ; WentworthMiller

Prenume: Marius

Varsta reala: 15

Level: 20

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: 8-9 luni

De cat timp joci SA:MP? (In general): 2-3 ani

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep): 6-7 depinde de zi

In ce interval orar joci SA:MP?: Nu am un interval...in timpul liber ( seara si dupa-masa)

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://imageshack.us...samp003zdj.png/

Ai mai fost vreodata in Tow Car Company? (Daca da, precizeaza de ce ai plecat): Nu

Factiunea anterioara: The Barzini Family

De ce ai parasit factiunea anterioara?: Am vrut sa intru intr`o factiune pasnica.

Rank special intr-o factiune: 2 - Taxi Cab Co. ; School Instructor

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?: Imi place cu ce se ocupa aceasta factiune , si imi doresc de mult sa intru.

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?: Tractarea masinilor parcate neregulamentar

Cunosti regulile importante de pe server?: Desigur

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: http://imageshack.us.../samp004rv.png/

Esti dispus sa platesti suma necesara pentru a fi scos de pe Black List? (Daca esti): Da

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Tow Car Company cel putin doua saptamani?: Da , si mai mult

Cum te-ai descrie in realitate?: Glumet , Prietenos , Imi place munca in echipa si cei 7 ani de acasa.

Alte mentiuni: Bafta

Edited by sIca

Nick: AndreyM40

Nick-uri anterioare:------

Prenume: Andrei

Varsta reala: 16 ani.

Level: Detin lvl 9

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: 2 luni

De cat timp joci SA:MP? (In general): 2 luni

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep): 3-4 ore

In ce interval orar joci SA:MP?: 09-12 sau 17-21

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://imageshack.us...9/samp053h.png/

Ai mai fost vreodata in Tow Car Company? (Daca da, precizeaza de ce ai plecat): Nu am fost.

Factiunea anterioara: Imi doresc din tot sufletul sa fie prima jur ca voi face tot ce depinde de mine sa fie totul bine si sa fiu de folos va rog sa ma aceptati jur nu o sa pierdeti daca pariati pe mine.

De ce ai parasit factiunea anterioara? :--

Rank special intr-o factiune: Nu am avut.

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?: Imi doresc foarte mult sa intru in aceasta factiune este o factiune minunata, si sincer ma caracterizeaza si va rog sa dati atentie daceste aplicatie daca doriti.

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?: Tow Truck Company se ocupa cu luarea masinilor de pe strada neparcate corect,Sau de a le duce la cel mai apropiata parcare unele dintre ele.

Intelegi ca suntem o factiune serioasa, iar glumele si prostiile nu-si au rostul?: Bineinteles.

Esti activ pe forum?: Da 10 12 ori pe zi.

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: http://imageshack.us.../samp054vj.png/

Ai luat vreodata Warn / Ban?: (Specifica motivul): Am luat o singura data ban o singura zi pentru DB ca nu stiam ce inseamna si nici macar nu facusem DB.

Esti dispus sa platesti suma necesara pentru a fi scos de pe Black List? (Daca esti): Nu sunt , Dar daca as fi as plati Suma necesara.

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Tow Car Company cel putin doua saptamani?: Da

Vei respecta Liderul si membrii cu Rank mai mare din Tow Car Company?: Desigur

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat de 16 ani din Galati, nu ma bag in discuti care nu ma privesc , raspund doar cand sunt intrbat , respect daca sunt respectat , sunt glumet dar cand trbuie sunt serios si muncitor si am capacitatea de a lucra in echipa.

Alte mentiuni: Va multumesc anticipat si pentru Timpul acordat!! Sper sa fiu Acceptat imi doresc foarte mult asta. :X

Edited by Capone40

Nick: BloodY

Nick-uri anterioare: prefer sa fie confidential.

Prenume: Alex.

Varsta reala: 18 ani.

Sex: masculin.

Level: 45+.

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: Din anul 2009 pana acum dar cu pauze destul de mari.

De cat timp joci SA:MP? (In general): Din Iunie 2008.

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep): 5-6 ore +.

In ce interval orar joci SA:MP?: Nu am un program anume cand ma joc.

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://imageshack.us/f/337/samp008yh.png/

Ai mai fost vreodata in Tow Car Company? (Daca da, precizeaza de ce ai plecat): Nu, nu am mai fost.

Factiunea anterioara: News Reporters.

De ce ai parasit factiunea anterioara?: Am parasit News Reporters deoarece nu am vrut sa tin un loc acupat.

Rank special intr-o factiune: Yakuza - LIDER | LCN - Rank 6 | Barzini Family - Rank 4 | F.B.I - Rank 4 | Fireman / Paramerdic - Rank 6.

Ai capacitatea de a scrie corect gramatical?: Bineinteles.

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?: Deoarece nu am fost nici o data aici si sunt curios cum este, mai ales acum ca este un lider nou.

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?: Cu remorcarea masinilor de pe strazi / locuri populate parcate neregulamentar.

Stii regulile Tow Car Company?: Evident ca da.

Esti activ pe forum?: De acum in colo voi incerca sa fiu si mai activ.

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: http://imageshack.us/f/46/samp007os.png/

Ai luat vreodata Warn / Ban?: (Specifica motivul): Nu.

Cum te-ai descrie in realitate?: Nu imi place sa ma descriu... imi las prieteni / cei din jur sa o faca.

Alte mentiuni: Multumesc anticipat.

Nick: Cristian_Green

Nick-uri anterioare: Cristian_Green

Prenume: Cristian

Level: 8

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: De o luna.

De cat timp joci SA:MP? (In general): 3 ani.

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep): 6 ore

In ce interval orar joci SA:MP?: 19:00 - 12:00 (in timpul saptamanii)

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://img197.images...6/samp024tg.png

Ai mai fost vreodata in Tow Car Company? (Daca da, precizeaza de ce ai plecat): Nu.

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?: Deoarece iubesc mecanica !

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?: Tow Car Company se ocupa cu tractarea masinilor parcate interzis, cu repararea si cu plinurile de benzina/motorina/gaz ale acestora.

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: 0

Ai luat vreodata Warn / Ban?: (Specifica motivul): Nu si o sa incerc sa mentin aceasta performanta !

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Tow Car Company cel putin doua saptamani?: Da

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana glumeata, sociabila, foarte energica si chiar ma pricep foarte bine la intretinerea si repararea scuterelor!

Alte mentiuni:

-Buna ziua, ma numesc Cristian_Green. M-am nascut in San Tropez in anul 1995. Mama mea lucra ca infirmiera la spital, iar tatal meu era agent F.B.I. . Ei nu prea puteai sa aiba grija de mine, stateam mai mult cu bunicii, bonele etc. Am crescut usor, simtind din plin lipsa parintilor in viata mea. In anul 2003, cand eu aveam varsta de 8 ani, parintii mei au decis ca noi sa ne mutam in Los Santos, si sa incepem o viata noua, si asa am si facut! Ne-am cumparat o casa pe strada VineWood. Parintii mei au inceput sa munceasca amandoi in F.B.I.. In anul 2005, cand eu aveam varsta de 10 ani am primit un telefon ciudat, si am fost anuntat ca parintii mei au fost ucisii, intr-un accident de masina. Am trecut cu greu peste aceasta tragedie, iar acum mi-am intemeiat o familie, locuiesc tot in Los Santos si vreau sa castig un ban cinstit ca mecanic pentru a-mi intretine familia, Va multumesc!

Sper sa primesc o sansa ca sa dovedesc ceea ce pot sa fac !!!

© Copyright © All ryght’s reseved © By Cristian_Green ©

© Copyright © All ryght’s reseved © By B-Zone Community ©

Edited by CristianGreen

Nick: PeterClemenza

Nick-uri anterioare: adylici0us

Prenume: Eduard

Varsta reala: 14

Level: 6

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: 4-5 luni

De cat timp joci SA:MP? (In general): 4-5 luni

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep): 6-7

In ce interval orar joci SA:MP?: Pai dupa scoala si in week-end toata ziua.. .

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://imageshack.us...4/samp079x.png/

Ai mai fost vreodata in Tow Car Company? (Daca da, precizeaza de ce ai plecat): Am avut probleme cu PC-ul.. :|

Factiunea anterioara: TCC

De ce ai parasit factiunea anterioara?: Am avut probleme cu PC-ul.. :|

Rank special intr-o factiune: 1 in TCC

Ai capacitatea de a scrie corect gramatical?: Sigur.

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?: Am mai fost, imi place mult factiunea aceasta, este foarte respectata cu membrii respectosi si cu un lider excelent.

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?: Cu tractarea masinilor parcate aiurea.

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: Am 1 nu am apucat sa fac mai mult.. :| ( sper sa nu afecteze skill-ul la cererea mea )

Ai luat vreodata Warn / Ban?: (Specifica motivul): -

Esti pe Black List la vreo Mafie | Hitman? (Specifica de ce): Nu sunt

Esti dispus sa platesti suma necesara pentru a fi scos de pe Black List? (Daca esti): Nu este cazul

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Tow Car Company cel putin doua saptamani?: Da, sigur.

Vei respecta Liderul si membrii cu Rank mai mare din Tow Car Company?: Absolut

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un persoana de treaba, care nu se baga in certuri/care nu provoaca certuri. Nu-mi place sa fiu mintit sau luat peste picior.

Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat

Nick: RemYxXx

Prenume: Remus

Varsta reala: 17 ani.

Sex: M

Level: 19+.

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: Aproximativ 7 luni.

De cat timp joci SA:MP? (In general): 1 an.

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep): 4-5 ore.

In ce interval orar joci SA:MP?: Nu am un program bine stabilit dar cat timp liber am joc samp.

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://imageshack.us...3/samp188g.png/

Factiunea anterioara: The Corleone Family.

De ce ai parasit factiunea anterioara?: Am plecat intr-o excursie.

Rank special intr-o factiune: Nu.

Ai capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur.

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?: Deoarece nu am mai fost aici si imi place cu ce se ocupa.

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?: Cu tractarea masiniilor parcate neregulamentar si cu refill/repair.

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: http://imageshack.us...8/samp189r.png/

Ai luat vreodata Warn / Ban?: (Specifica motivul): Nu.

Vei respecta Liderul si membrii cu Rank mai mare din Tow Car Company?: Desigur.

Cum te-ai descrie in realitate?: Numele meu este Remus ,un baiat de 17 ani , respectos , glumet , sociabil si mai ales cu cei 7 ani de acasa.

Alte mentiuni: Multumesc !

Edited by RemYxXx

Nick: Sparc0

Nick-uri anterioare: GrasuX

Prenume: Bogdan

Varsta reala: 17 ani

Level: 19

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: 2 ani jumate.

De cat timp joci SA:MP? (In general): 3 ani.

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep): 6-7 ore

In ce interval orar joci SA:MP?: 15:00-22:00

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://imageshack.us/photo/my-images/221/samp168uvt.png/

Factiunea anterioara: News Reporter

De ce ai parasit factiunea anterioara?: Am vrut sa incerc ceva nou.

Rank special intr-o factiune: rank 5 News Reporter

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?: Imi place aceasta factiune si vreau sa o ajut cu tot ce pot.

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?: tracteaza masinile care sunt abandonate pe drum, ofera repair/refill celor care necesita.

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: http://imageshack.us/photo/my-images/525/samp169js.png/

Ai luat vreodata Warn / Ban?: (Specifica motivul): Pentru 3 zile - "/q la somatia unui politist"

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat glumet, dar tot odata si serios, imi place sa imi fac prieteni noi si sa colaborez cu ei.

Alte mentiuni: Multumesc pentru timpul acordat acestei cereri.

Nick: Griffo

Prenume: Bogdan.

Varsta reala: 16.

Sex: Masculin.

Level: 13.

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: Cateva luni.

De cat timp joci SA:MP? (In general): Aproape 1 an.

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep): 6-7 ore.

In ce interval orar joci SA:MP?: 14:00 - 22:00 (in timpu scolii) / cand ma trezesc - 23:00 (weekend).

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://img442.images...6052/xstats.jpg

Rank special intr-o factiune: 0.

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?: Pentru ca este o factiune muncitoare, serioasa si activa.

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?: Ajuta masinile jucatorilor cu /refill sau /repair daca au nevoie si tracteaza masinile parcate neregulamentar.

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: http://img828.images...9300/xskill.jpg

Ai luat vreodata Warn / Ban?: (Specifica motivul): Nu .

Esti pe Black List la vreo Mafie | Hitman? (Specifica de ce): Nu .

Esti dispus sa platesti suma necesara pentru a fi scos de pe Black List? (Daca esti): Nu sunt, dar daca as fi vreodata as platii.

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana muncitoare, serioasa, dar si glumeata cand este cazul, imi place sa lucrez in echipa si sa imi fac prieteni.

Alte mentiuni: Multumesc ca ati acordat timp aplicatiei mele.

Edited by xrolexx

Nick:bladesttar

Nick-uri anterioare:-

Prenume:Radu

Varsta reala:15 ani

Sex:M

Level:10

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?:3 luni

De cat timp joci SA:MP? (In general):7 luni

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep):5-6 ore

In ce interval orar joci SA:MP?:15:00-18:00 21:00-00:00

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://imageshack.us.../samp011cj.png/

Ai mai fost vreodata in Tow Car Company? (Daca da, precizeaza de ce ai plecat):Nu

Factiunea anterioara:-

Rank special intr-o factiune:-

Ai capacitatea de a scrie corect gramatical?:Da

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?:Deoarece este o factiune pasnica.

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?:Este formata din mecanici , si tracteaza masinile parcate neregulamentar.

Intelegi ca suntem o factiune serioasa, iar glumele si prostiile nu-si au rostul?:Da

Cunosti regulile importante de pe server?:Da

Stii regulile Tow Car Company?:Da

Esti activ pe forum?:Da

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: http://imageshack.us...samp012vih.png/

Ai luat vreodata Warn / Ban?: (Specifica motivul):warn 1/3 , eram la inceput de cariera pe b-zone , m-a luat gura pe dinainte.De atunci am fost ca un miel.

Esti pe Black List la vreo Mafie | Hitman? (Specifica de ce):Nu

Esti dispus sa platesti suma necesara pentru a fi scos de pe Black List? (Daca esti):Nu

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Tow Car Company cel putin doua saptamani?:Da

Vei respecta Liderul si membrii cu Rank mai mare din Tow Car Company?:Da

Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt o persoana sincera , amabila , serioasa si glumet cand este cazul.Imi place foarte mult sa comunic cu cei din jurul meu.

Alte mentiuni:Sper sa fiu acceptat.Acordati o sansa unei persoane care nu a mai fost in nici o factiune (cazul meu)

Edited by bLadEsTTar

Nick: SeSe

Prenume: Cristian

Varsta reala: 15

Level: 15

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: De aproape 1 an

De cat timp joci SA:MP? (In general): De 2 ani

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep): Mai toata ziua fara sleep

In ce interval orar joci SA:MP?: luni-vineri ora 14 - 22 , weekend - ora 8:00 - 22 - 00

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): http://img842.images...8/samp070on.png

Ai mai fost vreodata in Tow Car Company? (Daca da, precizeaza de ce ai plecat): Pe serverul b-zone nu

Factiunea anterioara: The Stracci Family

De ce ai parasit factiunea anterioara?: Am vrut sa incerc ceva nou.

Rank special intr-o factiune: Paterno Famly - 4

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?: Vreau sa incerc ceva nou si sa devin un mecanic bun.

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?: Tow Car Company aduna masini de pe strazi parcate/lasate aiurea , si ajuta oamenii cu repair/refill

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: http://img52.imagesh...63/samp072b.png

Esti dispus sa platesti suma necesara pentru a fi scos de pe Black List? (Daca esti): Da dar nu sunt

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat de 15 ani , de treaba , imi place sa joc samp , in timpul liber joc samp sau ies cu prietenii pe la fotbal , nu imi place sa ma cert si sa am dusmani , imi place ca totul sa fie frumos si armonios.

Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat sa devin un tow trucker.

Nick: aNdU.Ro

Prenume: Alexandru

Varsta reala: 14 ani si jumatate

Level: 5

De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: Aproximativ 1 luna de zile.

De cat timp joci SA:MP? (In general): Aproximativ 1 luna de zile.

Cate ore joci pe zi? (Fara /sleep): 5-6 ore/zi

In ce interval orar joci SA:MP?: 13:00 - 17:30

ScreenShot cu /stats (trebuie sa aiba /time obligatoriu): Din pacate nu pot sa uploadatez nici-o poza... (add ssk_vipera09) daca este obligatoriu.

De ce vrei sa intri in Tow Car Company?: Imi doresc sa ajut si sa fiu ajutat pentru a capata experienta necesara in SA:MP , dar si pentru ca este o factiune care se ocupa cu ceea ce imi place.

Cu ce consideri ca se ocupa Tow Car Company?: Cu tractarea automobilelor parcate neregulamentar dar si cu repararea si alimentarea acestora.

Intelegi ca suntem o factiune serioasa, iar glumele si prostiile nu-si au rostul?: Desigur.

Cunosti regulile importante de pe server?: Desigur.

ScreenShot cu skill-ul de la Car Mechanic: -

Ai luat vreodata Warn / Ban?: (Specifica motivul): Motivul pentru care am primit o singura data ban a fost acela ca am scris parola incorecta de 3 ori.

Esti dispus sa platesti suma necesara pentru a fi scos de pe Black List? (Daca esti): Desigur.

Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Tow Car Company cel putin doua saptamani?: Desigur , poate chiar o lunga perioada de timp.

Vei respecta Liderul si membrii cu Rank mai mare din Tow Car Company?: Bineinteles.

Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat ok , cu bun simt si respect care-si vede de treaba si de propriile interese.

Alte mentiuni: -

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.