Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Va Spun si eu va spune si Nicu , Nu mai postati doar cate 2 - 3 Cuvinte !

Deoarece o sa fiti sanctionati si ar putea fi topic CLOSED!

Deci ... Postati si voi fraze.. cred ca ati invatati la scoala cum se formeaza o fraza !

Link to comment
Share on other sites

Din păcate eu încă nu m-am apucat de tractări...haideţi că intru şi eu sa tractez nişte maşini,sper că sunt :))

 

EDIT: Lol Aguero was banned by ZuZu,reason: cheats :|

Edited by Alphac1no
Link to comment
Share on other sites

Mda,acum văd prietenii adevărati...Nici-o problemă odata,cineva o sa aiba nevoie de mine,dar eu nu o sa fiu acolo pentru el.Spor la tractat:-j

Link to comment
Share on other sites

Mda,acum văd prietenii adevărati...Nici-o problemă odata,cineva o sa aiba nevoie de mine,dar eu nu o sa fiu acolo pentru el.Spor la tractat:-j

 

Ce s-a intâmplat? Infine,dacă vrei să te retragi baftă in continuare...

Baftă DooM,sper că te-ai simţit bine in TTC.

 

Ce mai ziceţi?

Edited by Alphac1no
Link to comment
Share on other sites

Buna Seara Tow Truck Company , m-am gandic ca poate ar fi mai bine sa ma cam las de SAMP din doua motive : NU am timp de viata , NU am timp de scoala si vreau sa invat semestru acesta sa nu raman corijent ... vreau doar sa nu iau FP ca sa pot intra din nou aici , dupa ce intram in vacanta de vara voi fi aici din nou in TTC, ce sa fac , mama toata ziua cu gura pe mn invata , invata , invata , iar eu vreau sa ma joc , joc si numai joc asta e , Respect TTC:X

Link to comment
Share on other sites

Baftă in continuare,sper să ne revedem.

La inceperea şcolii eu nu voi mai fi aşa activ,m-am mutat...acum stau la casă şi mă trezesc la 6 dim să plec la şcl şi ajung la 4 acasă. Când stăteam la bloc,şcoala era la 20metri de bloc.

Edited by Alphac1no
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.