Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut, am venit acasa de la porc, ce mai faceti? Intru imediat in joc sa strang puncte pentru noul raport.

 

Nu e topic de discuții libere, e topic de discuții importante. Te rog nu mai posta dacă nu ai ceva important de spus ce ține de facțiune.

 

 

Ieri nu am reușit să răspund la aplicații pentru că am fost plecat, voi încerca în orele următoare să răspund la aplicații, cel mai târyiu la ora 18 sunt gata.

 

La ora 18:00 închid topic-urile cu rapoartele, iar la 20:00 va începe ședința, ne vedem în joc mai târziu după ce răspund la aplicații.

Edited by Blue96
Link to comment
Share on other sites

Bună seara, în această seară la ora 20:30 voi organiza o activitate surpriză, premiul va fi de 20.000$. Mai multe detalii în joc.

 

Pentru cei ce nu au fost ieri la ședință, am spus că dacă săptămâna aceasta veți face rapoarte mari și vă veți depăși limita, în următoarele 2 săptămâni (vacanța) veți avea liber de la raport, iar banii îi veți primi în continuare.

 

Târgul a fost reprogramat normal, joi la 20:00.

 

Campionatul de 8ball, rămâne pentru la anu' :)).

Link to comment
Share on other sites

Salutare, tocmai ce am gasit un mod frumos pt. Tow Truck: http://dfiles.eu/files/euklz1kka (Aici da-ti regular download).

 

Poza: http://i.imgur.com/zY0E6la.jpg

 

Data viitoare postează la suveniruri când mai ai moduri sau chestii pentru facțiune, că aici la discuții se pierd.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara,am avut o placere deosebita sa fiu prezent in colectivul TowTruck Company,acum doua ore am fost demis pentru DB deja nu mai conteaza vinovat am fost sau nu ,m-am simtit foarte bine alaturi de colegii mei ,este un colectiv de nota 10 pe care no sal uit niciodata.M-a impresionat liderul Blue_BlooD este un lider foarte bun care merita din plin acest post,subliderul DeviL este omul care intradevar cu un suflet mare si cu putere de sl inlocui pe Blue.Sincer imi pare rau ca plec dar asta e.....SilviuM a fost membrul cu care am avut parte de a discuta mai mult!! Concurentul nr.1 :D Ne mai vedem prin joaca prietene..Sper sa ma mai intorc in acest colectiv superb.Iti multumesc Blue ca mi-ai dat sansa sa fac parte din aceasta factiune

Link to comment
Share on other sites

Buna seara,am avut o placere deosebita sa fiu prezent in colectivul TowTruck Company,acum doua ore am fost demis pentru DB deja nu mai conteaza vinovat am fost sau nu ,m-am simtit foarte bine alaturi de colegii mei ,este un colectiv de nota 10 pe care no sal uit niciodata.M-a impresionat liderul Blue_BlooD este un lider foarte bun care merita din plin acest post,subliderul DeviL este omul care intradevar cu un suflet mare si cu putere de sl inlocui pe Blue.Sincer imi pare rau ca plec dar asta e.....SilviuM a fost membrul cu care am avut parte de a discuta mai mult!! Concurentul nr.1 :D Ne mai vedem prin joaca prietene..Sper sa ma mai intorc in acest colectiv superb.Iti multumesc Blue ca mi-ai dat sansa sa fac parte din aceasta factiune

Succes mai departe. Uite că sunt şi oameni care nu aruncă cu noroi după ce sunt sancţionaţi. Sper să te mai vedem pe la noi, dar să ai mai multă grjiă. :)

Link to comment
Share on other sites

Buna seara,am avut o placere deosebita sa fiu prezent in colectivul TowTruck Company,acum doua ore am fost demis pentru DB deja nu mai conteaza vinovat am fost sau nu ,m-am simtit foarte bine alaturi de colegii mei ,este un colectiv de nota 10 pe care no sal uit niciodata.M-a impresionat liderul Blue_BlooD este un lider foarte bun care merita din plin acest post,subliderul DeviL este omul care intradevar cu un suflet mare si cu putere de sl inlocui pe Blue.Sincer imi pare rau ca plec dar asta e.....SilviuM a fost membrul cu care am avut parte de a discuta mai mult!! Concurentul nr.1 :D Ne mai vedem prin joaca prietene..Sper sa ma mai intorc in acest colectiv superb.Iti multumesc Blue ca mi-ai dat sansa sa fac parte din aceasta factiune

Am vazut azi la raporteaza un membru despre ce este vorba. Nu ma bag peste decizia lui Blue, dar pacat ca ai fost dat afara. Ai fost unul dintre concurenti mei la best, mi-a facut mare placere sa lucram in acelasi colectiv si sper sa ne mai intanlim candva. Ai grija de tine si nu mai face dm/db, o sa iti dai seama pe parcurs ca jumatate dintre jucatori sunt pusi sa faca rau si sunt posthunteri. Numai bine prietene!

 

In alta ordine de idei, am probleme mari cu PC-ul, s-ar putea sa trebuiasca sa fac cerere de invoire. Sper sa nu fie nevoie si sa pot sa il repar. O sa intru de pe telefon sa fac cererea in cazul in care se duce de tot. Scuze Blue ca nu pot fii activ chiar in saptamana in care aveai nevoie de noi :|

Link to comment
Share on other sites

Bună seara, în primul rând vreau să încep prin a vă da o veste bună, nu se va ține târgul în săptămâna aceasta.

 

În al doilea rând, ședința de săptămâna aceasta se va ține duminică la ora 20:00 ca de obicei, doar că de data asta va fi o ședință foarte importantă, ultima din acest an, așa că vă rog pe cât puteți să fiți toți on.

Link to comment
Share on other sites

@,

Imi cer scuze ca postez aici, probabil ca nu am nici cel mai mic drept de a posta aici, dar vreau sa-l salut pe Blue_BlooD si sa ii urez multa bafta in ceea ce va face. Am fost colegi noi mai demult, mai mult ca sigur nu ma mai recunosti, dar nu conteaza, nu asta e ideea. Am vazut ca esti pe cale sa-ti 'depui demisia' si imi pare foarte rau ca nu am avut ocazia sa te am ca lider. Iti urez in continuare multa bafta in ceea ce urmeaza sa faci, sper sa ramai in continuare macar un jucator pe B-Zone, ce jucator? O legenda ! Iti doresc sarbatori fericite si sper ca te-ai gandit de 2 ori inainte sa faci aceasta decizie. Inca o data, respect Blue si multa bafta!

 

@ Un Craciun fericit tuturor, nu uitati, NU cadourile sunt importante, puneti pret pe cei dragi, nu pe bunurile materiale ! O viata implinita e o viata traita cu famila si prietenii!

 

@ Imi cer scuze pentru potentialele greseli gramaticale, este o ora tarzie si sunt foarte obosit.

Edited by GF Dexter
Link to comment
Share on other sites

Bună seara, se pare că am ajuns și la momentul acesta. Am decis să renunț la funcția de lider a facțiunii Tow Truck Company, deoarece am ajuns la capătul drumului în acest joc. Înainte când intram pe sa:mp, intram de distracție, acum intru doar pentru că am niște responsabilități față de facțiune și de server. Consider că acord prea mult timp acestui joc, iar viața întotdeauna trebuie să aibă prioritate, așadar am decis să mă las temporar, poate definitiv.

 

Ce am încercat să fac eu pentru Tow Truck Company a fost să mă străduiesc să progresez tot timpul pentru a aduce facțiunea pe cel mai bun drum posibil, un drum pe care-l merită. La început mă gândeam că am luat lider la facțiunea greșită, deoarece nu aveam nicio treabă cu tractatul, dar după aceea cu timpul am aflat istoria facțiunii cu foștii lideri și cu foștii membri care s-au străduit să ridice această facțiune. Așadar, am decis să mă pun pe treabă, iar astfel, cu ajutor din partea unor persoane de nota 10, am reușit să creez tot ce puteți vedea și în ziua de astăzi.

 

Vă mulțumesc tuturor membrilor care ați trecut prin facțiune în perioada acestui an, fără voi nimic nu era la fel, ați reușit să faceți dintr-o facțiune de tractat un grup foarte unit, o familie în adevăratul sens al cuvântului care stă lângă tine și la bine și la rău, un colectiv minunat cu care am reușit să mă înțeleg fantastic. Mă bucur că a existat competiție între voi, pentru că după cum v-am mai spus, competiția aduce și progres.

 

Le mulțumesc în special celor pe care i-am pus pe lista legendelor, staff-ul facțiunii, un staff cum rar întâlnești, chiar și membri rank 4+ actuali fac parte din acest minunat staff care sper să nu se schimbe odată cu venirea noului lider.

 

Deja îmi este foarte greu să mai scriu, pentru că știu că am investit foarte mult timp în această facțiune și îmi doresc ca munca pe care am realizat-o împreună cu voi să continue și cu următoarele conduceri. Asta vreau să îi transmit noului lider, să aibă mare grijă ce face cu facțiunea, chiar dacă mă las de joc, asta nu înseamnă că nu o să mai văd ce se mai întâmplă.

 

Sper să auzim numai de bine, succes în tot ceea ce vă doriți să faceți, nu lăsați niciodată jocul să intervină în viața voastră.

 

Noapte bună, vă urez de pe acum sărbători fericite și un an nou plin de bucurii! O să deschid topicul mâine după ședință.

Link to comment
Share on other sites

Acesta va fi ultimul meu post ca lider. Succes noului lider cu facțiunea și sper să ne mai revedem curând.

 

Aici veți găsi poze cu toate evenimentele importante pe care le-am păstrat de-a lungul acestui an. Sper să vă regăsiți în ele.

https://plus.google.com/photos/113547273137493997361/albums/5960317765683677073?banner=pwa

 

Topicul va fi lăsat deschis, oricine este binevenit să lase o părere cu ce a însemnat pentru el perioada petrecută în Tow Truck Company, eu am spus mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru tot ce ai realizat aici, chiar daca nu am stat decat 3 saptamani in aceasta factiune, m-am simtit excelent alaturi de voi. Pentru mine factiunile nu sunt doar grupuri prin care trec, sunt niste grupuri pe care le aleg cu mare atentie. Daca atunci, prietenul meu MefX nu lua lider la Barzini Family, cu siguranta as fi stat foarte mult timp aici in Tow Truck. Aceasta factiune a fost una din putinele care au avut diverse activitati interactive care au avut la baza unirea si formarea unui grup unit. Sarbatori fericite tuturor, iar tu Blue_Blood, sa ai parte de tot ce iti doresti, deoarece meriti.

 

Sa nu uitati asta!

 

Link to comment
Share on other sites

Bafta in viata reala Blue_Blood, chiar daca nu am reusit sa te cunosc foarte bine, deoarece nu fac parte de foarte mult timp din aceasta factiune, mi-am dat seama ca ai un caracter de nota 10 dupa faptul cum vorbesti si cum te comporti atat in game, cat si pe forum. Sper sa ne reintalnim pe viitor, de ce nu, tot in Tow Truck Company. Sarbatori fericite si sa ai un an nou cat mai bun.

Inca odata mult succes in viata reala si sper sa iti indeplinesti propunerile care le ai.

Noapte buna Tow Truck Company!

Link to comment
Share on other sites

N-am nimic de spus, doar ca ai fost un leader excelent care multi alti au invatat cateva lucruri de la tine. Iti multumesc ca mi-ai acordat sansa sa fiu in TTC ai fost si vei ramane un BOSS fata de TTC. Bafta mai departe si sarbatorii fericite alaturi de cei dragi si succes care l-ai avut in joc sa-l ai in real life, te pup numai bine ! >:D<<'> :(

Link to comment
Share on other sites

Bafta in continuare Blue iti multumesc ca mi-a dat o sansa sa intru la tine in factiune esti un ledear de nota 10. Sarbatori fericite fata de cei dragi ai tai.Bafta in viata reala

Edited by ShieLd
Link to comment
Share on other sites

Blue, mult succes in viata reala, ai fost un lider bun, ai ridicat aceasta factiune acolo poate unde nu mai fusese pana acum. Mult succes in ceea ce iti doresti sa realizezi!

Link to comment
Share on other sites

Blue iti urez mult succes in viata reala ai fost un lider de treaba cu care ma puteam intelege si mai vreau sa iti multumesc pentru sansa care mi-ai acordato .

Link to comment
Share on other sites

@, nu o sa scriu drame, deci nu te supara ca nu ma lungesc si nici nu o sa-ti urez obisnuitul "Bafta!" pentru ca stiu ca esti un baiat ambitios si inteligent. O sa-ti urez succes! Il meriti!

Link to comment
Share on other sites

Bună seara!

 

De astăzi eu sunt noul lider Tow Truck Company.Sper să ne înţelegem bine şi să facem o treabă bună împreună, Subliderul facţiunii va fi tot DeviL.

Văd că am rămas 28 în facţiune, imediat o să deschid şi aplicaţiile!

 

Pentru următoarele 2 săptămâni veţi avea liber de la raport, aşa ca de sărbători, dar să nu vă prind că intraţi doar să apară în logo-uri şi apoi să ieşiţi..salariile le veţi primii chiar dacă aveţi liber.

Cam atât am avut de spus, dacă voi mai avea ceva de anunţat o să postez aici.

Edited by LauR25
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.