Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor,astazi am reusit sa postez raportul cu toate ca am avut o saptamana destul de aglomerata si nu am putut omite nimic din ea,cu toate acestea am reusit sa fac cele 50 de tractari necesare in decursul zilelei de azi.

Mai e putin si urmeaza targul si sedinta,vom vorbi in game.

SPLAT vizionare placuta,mersi ca ai scris numele filmului o sa ma uit si eu sa vad cum este.

Edited by Charls
Link to comment
Share on other sites

Buna seara tuturor,targul a fost organizat foarte bine insa destul de mare lagul.In aceasta seara am hotarat sa fac un eveniment si a decurs foarte bine,poate chiar mai bine decat ma asteptam eu! Multumesc Adrian pentru acord,si multumesc Rapp97 si s.Dan pentru sponsorizarii.

Cei care au ramas dupa sedinta au avut de castigat si au iesit in +,o sa mai organizez evenimente de genul acesta insa astept activitate din partea voastra,asa ne mai si distram si uitam de monotonia totala a fiecarei zi.

O sa postez o poza la divertisment cu noi in GSLS,felicitari [LCN].Agent007 ai dovedit ca ai o tinta excelenta!

Link to comment
Share on other sites

Cu ocazia acestei postări vă spun noapte bună şi vă urez o săptămână plină de realizări. Mi-a plăcut foarte multe şedinţa, a fost o organizare foarte bună, aşteptările mele fiind aceleaşi ca înainte de a intra, adică foarte mari. Îmi face plăcere să realizez că nu m-am înşelat şi că am ocazia de a face parte din acest grup minunat.

Edited by Harvey Specter
Link to comment
Share on other sites

@, Du-te linistit si dormi aicia ne-ai zis de parca iti ei ramas bun :))).

Vad ca au fost redeschise aplicatile, sa vedem cine are norocul. :)

Bună dimineaţa. Să nu exagerăm, măi. Heavy. O să-mi iau şi rămas bun, peste un an, doi. :)) Până atunci mai am de muncă pe aici.

Edited by Harvey Specter
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.