Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Imi cer scuze persoanal tuturor care au venit degeaba pana la Gym LS pentru acel eveniment.Am avut o mica problema cu netul si totul a fost amanat,voi reface evenimentul intr-o alta zi pe care o voi stabila,v-am transferat tuturor celor care au participat la eveniment cate 5k cu exceptia lui T3k si Vampiii,o sa va transfer cand veti fi online.

Cei care nu au primit 5k sa dea quate la postul meu si sa imi spuna,evenimentul care va urma va fi de acelasi gen si va avea premiu 50.000$,el poate fi marit pe parcurs,si poate cine stie..data viitoare vor fi mult mai multi participanti,va multumesc pentru rabdarea de care ati dat dovada si sper ca si intelegerea,o sa revin cat de curand cu un post in legatura cu evenimentul,voi stabila o data si o voi comunica aici.Pana atunci va doresc o seara placuta,si numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua.

 

@, daca nu ai ceva de zis, nu mai posta. Data viitoare vei fi sanctionat pentru asta.

 

Pentru toti, nu postati chestii de genul: "NOAPTE BUNA; SALUT; BUNA ZIUA; NOAPTE BUNA". Pe langa sanctiunea pe care o veti primi, topicul va fi inchis pe o perioada nedeterminata.

Link to comment
Share on other sites

Se pricepe careva in Photo Shop? quote pls.

 

Ma duc si eu la nani' baietii. Ne auzim maine.

Noapte buna tuturor.

Da`mi Pm cu ce vrei sa te ajut . Noapte buna

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.