Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,Ți-am spus de câteva ori că nu îmi place raportul respectiv. Hai totuși să ne uităm la toți cei de rank 4 care au luat FW, din cauza raportului minunat pe care au fost nevoiți să îl facă și nu l-au făcut. Și tu mi-ai creat o impresie bună, pănâ când ai plecat și ai început să arunci cu impresii în stânga și în dreapta, despre care ți-a fost prieten și care nu. Așa nu se face, nu arăți cu degetul pe ălă bun și pe ălă rău. Nu ar fi fost rău dacă ai fi întrebat înainte să implementezi acel raport, i-ar fi scutit pe mulți din a-ți trăda ”încrederea”. O seară frumoasă, și te așteptăm înapoi în TTC.

Link to comment
Share on other sites

Când am spus că nu are rost să argumentezi, am vorbit serios, dar nu credeam că o să te înjosești atât de mult, încât să mă raportezi. Crezi că mă sperie un warn? Chiar nu poți discuta ca de la bărbat la bărbat? Întâi te apuci p-aici să-mi critici cu fel și fel de cuvinte jignitoare metodele, după care dai fuguța la Report, ca să ce? Eu întotdeauna voi posta aici atunci când voi avea ceva de zis, pentru că mi-am câștigat acest drept în timp. Nu mă va opri niciun warn, nici două, nici trei.

 

Chiar m-ai făcut să regret că ți-am dat acel Rank 4, și ăla mult tras de păr. Ia vezi, ce pică la zar. Warn sau suspend?

Link to comment
Share on other sites

@, Cine ți-a dat report? De ce arunci aiurea cu acuze fără să știi cine ți-a dat report? Eu cu siguranță nu am făcut-o, altcineva care te iubește cu siguranță a făcut-o. Uite de asta mi-ai picat din grație, fiindcă ai început să arunci cu acuze în stânga și în dreapta fără să știi cine și ce a făcut defapt. Să îți fie rușine că acuzi aiurea, fără măcar să îți fi făcut ceva. Așa arunci aiurea cu vorbe în vânt, și tot tu ai speranța ca după oamenii să îți fie loiali. Încă o dată rușine pentru faptul că m-ai acuzat fără să îți fi făcut nimic, nu îmi stă în caracter să dau report.

 

O zi bună.

Edited by Regenesis
Link to comment
Share on other sites

obsedatu asta de devil is 100% sigur ca isi face iar cont nou si vine iar in ttc ca si cu harvey ...))))ca nu poate dormi noaptea daca nu e in ttc ))))Si domnule ''cont inchis'' numai posta aici ca nu esti membru ttc.

Edited by J m e c K
Link to comment
Share on other sites

, stai liniștit că n-aveam nevoie de grațiile tale. :)) Cuvintele de mai sus spun și de ce. Cât despre Report, mi-aș cere scuze, însă nu o s-o fac, pentru că nu are rost, din cauza primului motiv din cauza căruia m-am luat de tine. Cât despre cei care mă plac sau nu, asta e, lumea e-mpărțită în mai multe categorii, nu pot să-i mulțumesc pe toți, dar am reușit să-i conving pe cei care contează și mi-e de ajuns. Cel care mi-a dat Report probabil că n-a găsit un moment de fericire în ultimele luni și s-a găsit momentul să aibă câteva minute pline de entuziasm, că mă urăște atât de mult, încât avertizarea mea pe forum îi creează un orgasm.

 

Dark, de tine nu vreau să mă iau, pentru că știu că ești confuz și ce ai scris mai sus a fost din această cauză. Dar ca o lămurire, dacă eram obsedat, nu mai lăsam liderul și alegeam să joc 20 de ore pe zi, ca să-mi mențin această obsedare pe care aș avea-o. În schimb, am ales să intru cel mult o oră pe zi, atât cât am timp, și dacă văd că cineva mă critică, e normal să reacționez.

 

 

Link to comment
Share on other sites

, stai liniștit că n-aveam nevoie de grațiile tale. :)) Cuvintele de mai sus spun și de ce. Cât despre Report, mi-aș cere scuze, însă nu o s-o fac, pentru că nu are rost, din cauza primului motiv din cauza căruia m-am luat de tine. Cât despre cei care mă plac sau nu, asta e, lumea e-mpărțită în mai multe categorii, nu pot să-i mulțumesc pe toți, dar am reușit să-i conving pe cei care contează și mi-e de ajuns. Cel care mi-a dat Report probabil că n-a găsit un moment de fericire în ultimele luni și s-a găsit momentul să aibă câteva minute pline de entuziasm, că mă urăște atât de mult, încât avertizarea mea pe forum îi creează un orgasm.

 

Dark, de tine nu vreau să mă iau, pentru că știu că ești confuz și ce ai scris mai sus a fost din această cauză. Dar ca o lămurire, dacă eram obsedat, nu mai lăsam liderul și alegeam să joc 20 de ore pe zi, ca să-mi mențin această obsedare pe care aș avea-o. În schimb, am ales să intru cel mult o oră pe zi, atât cât am timp, și dacă văd că cineva mă critică, e normal să reacționez.

 

 

Si scufita rosie a fost mancata de lup.

 

Ce ii atata agitatie ma aici aiurea?

 

P.s: Cum stati cu rapoartele?

Link to comment
Share on other sites

@, Cand o sa realizezi tu ceea ce a reusit devil in TTC atunci permite-ti sa-l faci obsedat si sa-l critici pentru diferite motive. Daca esti rank 4 aici nu trebuie sa te dai zmeu sau sa te consideri superior. Mai intai poarta-te ca un membru asa cum trebuie si apoi poti sa acuzi in stanga si in dreapta.

Nu sunt aici sa ma cert cu nimeni insa nu suport sa vad acuzatii si batjocura adusa unui om care a ajutat timp de 2 ani factiunea si DA, ii iau apararea pentru ca mi-e prieten si pentru ca argumentele pe care le are sunt pe buna dreptate, salut.

Link to comment
Share on other sites

@, Cand o sa realizezi tu ceea ce a reusit devil in TTC atunci permite-ti sa-l faci obsedat si sa-l critici pentru diferite motive. Daca esti rank 4 aici nu trebuie sa te dai zmeu sau sa te consideri superior. Mai intai poarta-te ca un membru asa cum trebuie si apoi poti sa acuzi in stanga si in dreapta.

Nu sunt aici sa ma cert cu nimeni insa nu suport sa vad acuzatii si batjocura adusa unui om care a ajutat timp de 2 ani factiunea si DA, ii iau apararea pentru ca mi-e prieten si pentru ca argumentele pe care le are sunt pe buna dreptate, salut.

Uite ca eu imi permit sa fac critici ai ceva impotriva? si ce daca a stat 7 ani in ttc putin imi pasa:) hai sa incheiem subiectu ca dam in altele. Edited by J m e c K
Link to comment
Share on other sites

Uite ca eu imi permit sa fac critici ai ceva impotriva? si ce daca a stat 7 ani in ttc putin imi pasa:) hai sa incheiem subiectu ca dam in altele.

In hepatita. Ai dreptate, o dati in altele. Azi am facut o proba de filmat cum tractati si merge foarte bine. Aveti grija:)).

Link to comment
Share on other sites

@, ești fenomenal, băi, băiatule. După ce mi-am pierdut timpul pe Facebook explicându-ți tot felul de chestii logice, pe tine nu te duce capul decât să continui să mă raportezi și să mă jignești în continuare? Mai și spui că înțelegi ce-am zis, dar tu imediat vii pe forum și începi să-ți bați joc de mine. Deși am făcut o glumă cu acel rank down, sper să nu-l mai primești prea curând, comportamentul tău lăsând de înțeles de ce.

 

Vezi că ți-am dat și eu Report pentru postări jignitoare. Și o să intru în TTC când o să vreau, iar dacă pe tine te oftică asta, nu ai decât să privești neputincios. Zici de mine că-s obsedat și că iau jocul în serios, dar tu începi să mă jignești pe la toate colțurile? Nu știi să faci diferența dintre ceea ce spui și ceea ce faci de fapt.

 

Și ca să vadă toți membri ce am vorbit și ce faci tu după aceea, o să pun o poză.

 

http://imgur.com/a/LnsRe#0

 

Hmm, luai și Warn, și Suspend, să vedem, acum ce recompensă mai primesc pentru că spun adevărul, cu argumente logice, fără a jigni pe nimeni?

Link to comment
Share on other sites

, Te rog frumos sa iti controlezi limbajul, daca ai fost atat de brav trebuia sa ii spui astea pana a fost lider.

@Harvey Specter I DeviL, Te rog sa nu mai postezi aici, tot respectul dar nu mai faci parte din factiune.

Buna seara, in aceasta seara deschid aplicatiile, puteti da cate un /ad fiecare.

Link to comment
Share on other sites

Ai inteles tot:)))). Nu POTI tracta vehicule pe 2 roti, ci doar vehicule pe 4 roti. Tu ai voie, dar nu se poate. Se referea ca se poate da /vehswitch daca are sub 250 dl. Ar fi interesant sa faci un raport doar din biciclete sa vezi daca poti lua best:))!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.