Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@South Aure,Nu au fost posturi aiurea, ci legate de raportul factiunii Tow Truck Company si despre rob, actiune petrecuta de mine pe serverul RPG 1 B-zone.

 

Saptamana asta avem sedinta Aure, ca de paste cred ca ne dai liber, doar nu ne tii de inviere pe samp:))

Link to comment
Share on other sites

Nu umblu eu jocker cu d'astea,noapte buna.Nu il stiu pe celalt Aure..

Edited by n3xtw00w CN
Link to comment
Share on other sites

Salut, îmi cer scuze că vă deranjez. Dar această prounere este importantă pentru toți membrii facțiunilor, probabil că v-ați săturat de "Da-mi 100k să nu-ți fac post", venite de la post hunteri, cei care fac poze si se îmbogațesc de pe urma noastră, a celor care greșim, un lucru firesc. Susține propunerea de a scăpa de aceste persoane care strică plăcerea jocului, care joacă doar pentru F8, respectiv F12. Acordă un +1 sau un rate, pentru a vedea adminii că suntem mulți care ne-am săturat de acest lucru: http://forum.b-zone.ro/topic/266865-propunere-post-hunteri/. Îmi cer scuze încă o dată pentru că v-am deranjat și am facut un "+1" în acest topic, nu dati report, vă rog.

Link to comment
Share on other sites

Ma poate ajuta si pe mn cineva cu sampu' va rog frumos,s-a stricat si d'aia am fost inactiv, va rog frumos ajutati-ma. Cine doreste, va rog lasa-ti skype-ul

Aure & FVI. , maine o sa incerc sa repar sampul, dar daca nu merge, va rog frumos, sa nu ma sanctionati pentru job, nu cred ca o sa fiu on ( de vineri pana dum am cerere de inactivitate ) va rog frumos, ma jjur cand o sa intru, o sa mi-l schimb imd. Multumesc :*

Link to comment
Share on other sites

Ma poate ajuta si pe mn cineva cu sampu' va rog frumos,s-a stricat si d'aia am fost inactiv, va rog frumos ajutati-ma. Cine doreste, va rog lasa-ti skype-ul

Aure & FVI. , maine o sa incerc sa repar sampul, dar daca nu merge, va rog frumos, sa nu ma sanctionati pentru job, nu cred ca o sa fiu on ( de vineri pana dum am cerere de inactivitate ) va rog frumos, ma jjur cand o sa intru, o sa mi-l schimb imd. Multumesc :*

Ce problema ai la samp? Dami PM sau ceva sa te ajut.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.