Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Find ultimu meu post in aceasta factiune vrea sa va uresz la toti colegii Succes la rapoarte si in ceea ce v-ati propus mi-a facut placere,

m-am grabit la cerere ca o facusem dp telefon, asa ca am ceva greseli , Aurele ;))

sper sa ne mai vedem si prin alte factiuni, sa ascultati de Aure si Nextw00w :))

Merci Spargo pwp :*

Baaaa masa7ule " da nu te las nu te las, da sa moara lumea de necaz.. fara tine nu traiesc " :)) ne plimbam si asa

Va pupa Jean :*

 

Edited by uLei09
Link to comment
Share on other sites

Bafta celor care azi au parasit factiunea! Din cate am inteles, vreti sa aplicati in H.A. Sper sa intrati acolo si sa va vad cum ma omorati desi nu am contract pe mine :)) Succes si aveti grija de voi!

Edited by MaxyMusS
Link to comment
Share on other sites

@@MRS MaSa7u, sincer nu stiu ce ai tu cu mine, eu am fost baiat cu tine si ma intelegeam bine dar tu incepi sa faci posturi aiurea.

Si ca sa facem un calcul matematic: tu din 2011 ai la palmares 20 de factiuni (desi in prima factiune ai intrat in 2012) iar eu care joc din 2012 am fost doar in 8 factiuni, care schimba mai mult factiunile? Imi place ca vorbesti despre unii dar nu stii sa faci si comparatie cu tine.

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, din aceasta seara suntem colegi si imi doresc nespus de mult sa ne intelegem bine. Dupa 3 luni in care am fost mai inactiv din cauza serviciului am decis sa revin intr-o factiune pasnica iar Tow Truck Company mi se pare cea mai potrivita. Mi-a spus Aure ca are nevoie de ajutor si nu am putut sa il refuz.

Sper sa nu vad demisii din cauza functiei pe care am primit-o, veti vedea ca o sa ne intelegem bine iar cei ce se indoiesc de mine si de ceea ce sunt capabil, sunt convins ca isi vor schimba parerea dupa ce ne vom cunoaste mai bine. Mai multe vom discuta pe chatul factiunii!

Link to comment
Share on other sites

@@South Aure, Deci te rog frumos,sa nu vb in numele partidului comunist,exista mereu o explicatie :))))

 

Ma duc la somn oricum :P Nb somn usor ne auzim maine :*

Welcome Zeek,funn,nutu si restu nabilor :*

Edited by MRS MaSa7u
Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi!


Anunt pentru cei noi!


Nu stiu daca a apucat dragul, scumpul si comunistul nostru lider, Aure, sa va spuna, ca daca doriti sa aveti un trai bun aici, trebuie sa imi dati transfer cate 1.000.000$. Multumesc anticipat.


Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, din aceasta seara suntem colegi si imi doresc nespus de mult sa ne intelegem bine. Dupa 3 luni in care am fost mai inactiv din cauza serviciului am decis sa revin intr-o factiune pasnica iar Tow Truck Company mi se pare cea mai potrivita. Mi-a spus Aure ca are nevoie de ajutor si nu am putut sa il refuz.

Sper sa nu vad demisii din cauza functiei pe care am primit-o, veti vedea ca o sa ne intelegem bine iar cei ce se indoiesc de mine si de ceea ce sunt capabil, sunt convins ca isi vor schimba parerea dupa ce ne vom cunoaste mai bine. Mai multe vom discuta pe chatul factiunii!

Bun venit, frate! Sper sa stai aici mult timp de azi înainte si sa te simţi cel mai bine. Te pup şi te respect!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.