Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ai grija de tine zeek, ai fost un om ok in factiune, imi pare rau totusi ca ai iesit, asta e. Totusi e un joc. Respect!:)

Link to comment
Share on other sites

Cam asta a fost, prieteni, ownerul nostru are mai multa incredere in Strandy, care are o groaza de banuri la activ pentru tepe. Am fost implicat in ceva fara voia mea si tot eu sunt cel care cade de prost. Ma rog, nu mai are rost sa adaug alte lucruri. Mult succes tuturor, probabil asta a fost ultima factiune in marea "cariera" virtuala. M-am saturat de toti impresarii.

De parca nu ai sti ca asa e peste tot....scarba, dezamagire si cam atat. Respect Zeek!

Link to comment
Share on other sites

Salutare. Vad ca e cam liniste pe aici.... nu prea acordati importanta acestui topic care este foarte important! :))

S-au dus vremurile cand se rupea spamul la discuti...

Pe mine acum ma preocupa inactivitatea din game :)) Am inteles ca suntem demisi automat la 3 zile.. Dar eu am cerere.. Acum sa vedem.
Link to comment
Share on other sites

Ce fac bajeti auziti nu inteleg faza de la ultimul update din ziua 08:04:2015 cu rank 0 si mai multe cu /fd sau ca poate da invite si rank 4 chiar nu inteleg cine ma lamureste si pe mine va rog frumos ?

Sunt eu .Trevor mi-am dat changenick din .Trevor la Randy. iar numele de pe forum lam scris din greseala il voi schimba peste 1 luna.

Edited by asdffryrthgfvbsdfc
Link to comment
Share on other sites

Datorită faptului că nu am mai recrutat de aproape 2 luni, datorită faptului că avem un singur rank 2, niciun rank 1, o să recrutăm cât de curând. În zilele următoare o să stabilesc o dată şi o oră, staţi aproape! Tow Truck Co. the best!

Link to comment
Share on other sites

Membrii de rank 4+ care nu se află în PM-ul testerilor, nu sunt autorizaţi să susţină teste cu viitorii candidaţi! Cine doreşte să susţină viitoare teste este rugat să mă contacteze în PM, cei care se află deja în noul PM de teste nu e nevoie să mai facă nimic decât să citească bine ce am scris pe acolo! Trataţi viitoarele teste cu maximă seriozitate, aţi văzut ce se întâmplă dacă vă jucaţi cu focul, mă refer ce vedeţi pe la sancţiuni.

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi , a trecut ceva timp de cand nu am mai postat si eu pe aici :P

Ce mai faceti voi ? bine sanatosi ?


Salut colegi , a trecut ceva timp de cand nu am mai postat si eu pe aici :P

Ce mai faceti voi ? bine sanatosi ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.