Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@South Zhao, Nu cred ca ma pot exprima prin cuvinte, tot ce ai facut tu pentru mine, nu voi uita vreodata.

Mi-ai fost prieten bun dinainte sa vii in TTC, ne intelegem de minune, ne-am ajutat mereu, abia astept sa te intalnesc si in realitate.

Esti printre putinele persoane care m-au inteles cu adevarat. Respect

Link to comment
Share on other sites

Zhao nu te cunosc foarte bine dar esti un tip foarte de treaba,imi pare rau ca ai ales sa pleci dar fiecare isi alege drumul lui.Mult succes in continuare si sper ca intr-o zi sa te vad din noi lider aicia. Cu stima si respect Alvaro.Morata

Edited by Andrei Cristian
Link to comment
Share on other sites

Succesc în ceea ce ți-ai propus pe plan virtual, cât și real. Îți mulțumesc că m-ai ajutat, înțeles și mai ales iertat de fiecare dată când am gafat. Ești un lider demn de urmat. Baftă !

 

Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, Nu am apucat sa te cunosc foarte bine dar prima impresie pe care mi-ai facut a fost una foarte buna. Mi-a placut la tine faptul ca tu nu ne vorbeai ca un lider ci ca nu simplu membru, mai rar asa ceva. Mi-a facut mare placere sa iti fiu membru. Succes cu ce ti-ai propus, succes cu permisul sa-l iei fara probleme.

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos baieti chiar imi pare rau ca nu am fost si eu la sedinta alaturi de voi :(

Link to comment
Share on other sites

Ca fost lider aici, va recomand sa votati cu cap! Nu tineti cont de promisiuni sau alte chestii, ti-a zis x ca-ti da sublider daca ia el lider? Foarte bine, te-a mintit, o sa-ti dea altceva, nu sublider.

Si lasati deoparte rautatile si invidia, e doar un joc, indiferent de cine iese lider ramaneti uniti si duceti mai departe factiunea.

Keep calm and tracteaza ilegal.

Link to comment
Share on other sites

Felicitări, Zhao, pentru tot ce ai făcut. Văd că nu ai trecut pe aici ca gâsca prin apă. :)

 

Am și eu o întrebare. La legende văd că nu mai apar. Cine m-a șters de acolo?

Hmm, posibil ca eu sa te fi sters din greseala cand am refacut forumul factiunii. O sa verific maine si am sa reintegrez lista :) multumesc! Si tu ai facut o treaba minunata cat timp ai fost lider :)

Edited by South Zhao
Link to comment
Share on other sites

Vreu sa va multumesc tuturor ca ati fost lângă mine in momentele dificile,mulțumesc ca am fost acceptat asa cum sunt eu,Zhao mersi pentru sansele acordate,o sa-mi ramaneti in inimă,bafta tuturor. :D :d

Edited by Eazy
Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, Cu toate ca m-ai dat afara cu 60fp la rank 5, tot ai facut o treaba buna, imi pare rau ca ai ajuns sa lasi liderul... esti un om ok, incerci sa ajuti mereu... Vreau sa te felicit pentru tot ce ai facut pentru factiune.

 

Va pupa Zinc!

Edited by AIM Gabita2000
Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, Cu toate ca m-ai dat afara cu 60fp la rank 5, tot ai facut o treaba buna, imi pare rau ca ai ajuns sa lasi liderul... esti un om ok, incerci sa ajuti mereu... Vreau sa te felicit pentru tot ce ai facut pentru factiune.

 

Va pupa Zinc!

De ce postezi aici ? nu esti membru, iti dau report... pa. Gabita proasta =)))

Link to comment
Share on other sites

Neata neata, ce faceti ? Ce mai stiti de vot, ieri am stat de la 3 pana pe la 10 si nimic :)))

Link to comment
Share on other sites

:))) nu e chestia ca am stat mult, da suntem si noi curiosi sa vedem si noi ce nab o sa fie Under Boss :))

Link to comment
Share on other sites

Harta cu quest pentru cine nu o are. rYqpJG7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.