Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ultimul post aici , Baieti multumesc pentru rabdarea acordata , pentru ca ati jucat alaturi de mine in tot acest timp ( de parca ati fi avut de ales) , nu am fost tocmai cel mai perfect membru , insa sper ca am reusit sa plec fara a supara prea multa lume , @@South Paul, multumesc in primul rand pentru faptul ca ai avut incredere in mine si ca mi-ai permis sa raman tester chiar si atunci cand nu am reusit sa imi mai fac treaba , XXD nu am vrut sa te jignesc in vreun fel .... .WHITE_WOLF. ramai nabul meu favorit , fata de restul am fost cam distantat si imi cer scuze , poate ne vom reintalni ca si membri ai TTC , bafta.

Link to comment
Share on other sites

@@LF R4YoU, n-am interacționat noi foarte mult de când sunt în facțiune, dar cred că mi se permite să spun că ai fost o persoană de treabă. Îmi pare bine că mi-ai fost coleg și pe calea aceasta îți urez și eu la rândul meu succes pe mai departe și mult noroc în tot ceea ce ți-ai propus. Numai bine, Radule!

 

Ah... atât de frumos astăzi afară. Ore ușoare, puține... am dormit și bine. Nu știu ce aș putea vrea mai mult de la viață. Ziua asta e atât de perfectă încât pur și simplu îți e interzis să ceri mai mult. Îmi vine să mă arunc în pat și să dorm... să dorm... să dorm... și iar să dorm. Ați prins ideea. Atât de frumoasă e ziua de azi. Punct, gata, și cu asta mi-am terminat discursul melancolic. :))

 

Voi, restul? Ce mai faceți, ce mai ziceți? Totul ok?

 

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca fac acest post mult prea devreme dar a venit timpul sa ma retrag de pe acest joc pentru o perioada si tot odata din factiune. Am petrecut cele mai frumoase momente aici dar timpul nu imi permite sa continui. Vreau sa va urez mult succes in viata tuturor, o sa ne mai auzim ingame.

Link to comment
Share on other sites

@, mult succes, Aurele. O să vezi pe parcurs că ai făcut alegerea cea bună. Am mers și eu pe calea ta acum ceva vreme, da' nu-ș cum bă de mi-a venit iară mie cheful de jocul ăsta. Asta e, dacă-s fraierik geamantan. Mult succes în tot ceea ce ți-ai propus și ne mai auzim. Te-am pupat, numai bine! :*

 

N'seara și vouă. Ce mai faceți?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca fac acest post mult prea devreme dar a venit timpul sa ma retrag de pe acest joc pentru o perioada si tot odata din factiune. Am petrecut cele mai frumoase momente aici dar timpul nu imi permite sa continui. Vreau sa va urez mult succes in viata tuturor, o sa ne mai auzim ingame.

Mult succes in tot ceea ce vei face !

 

*Ce faceti bai inactivilor, praduitorilor ? Tot cu tractatu`, tot cu tractatu` ? Sunt cam inactiv, parca imi e cumva sa si postez p`aici =)) Ce sa faci, facultatea ne omoara pe toti...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.