Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ma, e foarte misto ca te pasioneaza si creezi chestii de-astea foarte misto, daca vreodata gasesti o chestie care poate fi facuta doar din comenzi sunt sigur ca va avea extrem de mult succes, dar momentan e mult mai lejer sa apesi o tasta si poc, apare textu pe chat. Welcome tie si celor noi, apropo, bun venit in Mafia TTC!

Link to comment
Share on other sites

Raportul e gata de ieri de la 18, deacuma le facem pe alea de best. :))

 

PS, membrii rank 4+ vreti sa fac un program pentru Cleo un gen de "Easy Tester"?

In ce consta:Tu scri /q1 sau pur si simplu /question1 si iti apare pe chat prima intrebare din test-log.

Desigur asta ar insemna sa am test-logul dar asta nu se poate decat daca-l primesc de la Paul odata cu acordul lui pentru acest program. Daca ar fi de acord as avea nevoie si de informatiile de inaintea inceperii testului.

Link to comment
Share on other sites

Salut, băieți și welcome celor noi. Un sfat vă dau: Să nu încercați să tractați ilegal și totul vă va merge bine! Spor la raport!

 

Mulțumesc frumos. :)

 

Welcome celor noi si tractari dupa 1 noaptea, nu filmeaza nimeni atunci!

 

Da, bazează-te tu pe asta. :))

 

@ Am terminat eu pe ziua de azi, mă bag la un GO (5-6 meciuri) și după somn.

O seară minunată.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.