Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, ce mai faci, mă? Chiar voiam să dau de tine pe wapp să aflu care mai e viața ta :)) Uite eu încă mai sunt pe aici, dar nu tot lider așa cum spusesem când am luat :)) Am luat și eu o pauză de vreo 5 luni și acum am reintrat la rugămințile lui Paul.

Link to comment
Share on other sites

Dragii mei, eu sunt nevoit să vă părăsesc.

 

Am încercat să văd dacă mai pot juca, dar nu se mai poate. Pur și simplu nu mai pot intra în joc. Lucrez la un proiect la UNICEF, am și facultate + alte activități secundare (sală, relație, relaxare etc.), iar puținul timp pe care îl am, nu îl pot petrece doar în joc.

 

Prea multe n-ar fi de zis, vreau doar să vă urez tuturor succes în tot ceea ce vă propuneți.

 

Succes in tot ce ti-ai propus prieten drag. Realizari in activitatile in care te-ai implicat iti doresc!

Link to comment
Share on other sites

Baieti eu v-am salutat, este ultimul meu post in cadrul factiunii (cel putin pe moment) am ales sa fac o demisie si sa nu spun la nimeni neavand timp sa imi schimbati iar parerea =))

 

Ma las o perioada mai lunga de timp de SA:MP, mi s-a luat efectiv si nu mai am nici timpu' necesar de a activa. Sincer, va urez o sedere placuta, un raport usor de efectuat, dar si sanatate si succes in game cat si in viata de zi cu zi.V-am pupat :*

 

Posibil cand o sa ma reapuc o sa revin in TTC cel mai probabil, dar pana atunci ramaneti cu bine.

 

 

*Paul ce a fost in cadrul factiunii, ramane in cadrul factiunii :* Ne mai auzim.

 

 

App. Daca am gresit/jignit/suparat pe cineva sa ma credeti ca nu a fost cu intentie sau cu buna stire, posibil sa fi reactionat urat la stres. Se mai intampla. Pace

 

 

 

 

MAI IESITI SI VOI DIN CASA MA :)))))

Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, salut. Viața mea e mai plină acum și nu am timp de SA:MP. Am un servici care îmi ocupă timpul, sala, prietena, bla bla, deci nu prea sunt șanse să ne vedem in-game. Mă bucur de cele auzite despre tine.

@@South Antycus, wow. Nu mă așteptam să te mai văd pe aici. Frumoasă semnătură.

@@South Edutuu, hai salut. Uite îmi era dor să văd topicul acesta. Mă uitam să mai văd ce se întâmplă cu facțiunea mea și am zis să vă salut. Viața mea e cum spuneam mai sus pentru Zhao. A voastră?

 

Succes TTC! Remember Aure.

Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, salut. Viața mea e mai plină acum și nu am timp de SA:MP. Am un servici care îmi ocupă timpul, sala, prietena, bla bla, deci nu prea sunt șanse să ne vedem in-game. Mă bucur de cele auzite despre tine.

@@South Antycus, wow. Nu mă așteptam să te mai văd pe aici. Frumoasă semnătură.

@@South Edutuu, hai salut. Uite îmi era dor să văd topicul acesta. Mă uitam să mai văd ce se întâmplă cu facțiunea mea și am zis să vă salut. Viața mea e cum spuneam mai sus pentru Zhao. A voastră?

 

Succes TTC! Remember Aure.

Crede-mă că e foarte bine să ai toate acele lucruri în viață care îți ocupă timpul. Mai bine fără sa:mp. Chiar acum mă las și eu din nou, dar de data asta definitiv. Știi ce bine au fost alea 5 luni fără stres? Ca cireaşa de pe tort. Edited by South Zhao
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.