Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, ribe said:

Pe poarta.

 

Doamne ajuta!

 

Hai, se aude ceva rezolva chestia cu dl 995?

Teoretic poate se va rezolva, practic, nu se stie, doar sa asteptam..

In rest ce faceti? bine sanatosi toti? hai sa fac si eu numar fix la posturi :))

Link to comment
Share on other sites

Salut salut, degeaba ba snaks, o sa se schimbe la un moment, doamne bine ii acasa, is in concediu muhahaha :))

In rest ce faceti ba baieti? post pentru + 1, nimeni nimic? hai ca am facut si eu 6,7k

Edited by zEk0
Link to comment
Share on other sites

An nou fericit tuturor ! Plec si eu in concediu, stiu ca nu va intereseaza dar na, sa nu fie post de +1 :))

Sa speram ca 2019 vine plin de surprize placute si bune ! Distractie pe maine seara ! Salut salut

Link to comment
Share on other sites

In ultimul timp s-a ajuns la concluzia ca acele HQ-uri custom provocau lag pe server, recent ele au fost scoase si fiecare factiune a primit un HQ default.  M-am gandit ca pana la urma sa schimbam hq-ul ala mic si la alegem ceva mai mare. M-am uitat putin prin lista cu interioarele de pe samp si acest interior (Click) mi s-a parut destul de ok.  Vreau sa stiu si parerea voastra, sunteti de acord cu acest interior ? 

Edited by South Paul
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, South Paul said:

In ultimul timp s-a ajuns la concluzia ca acele HQ-uri custom provocau lag pe server, recent ele au fost scoase si fiecare factiune a primit un HQ default.  M-am gandit ca pana la urma sa schimbam hq-ul ala mic si la alegem ceva mai mare. M-am uitat putin prin lista cu interioarele de pe samp si acest interior (Click) mi s-a parut destul de ok.  Vreau sa stiu si parerea voastra, sunteti de acord cu acest interior ? 

Mie imi place, pro, daca nu ma insel e destul de mare interiorul respectiv.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, South Paul said:

In ultimul timp s-a ajuns la concluzia ca acele HQ-uri custom provocau lag pe server, recent ele au fost scoase si fiecare factiune a primit un HQ default.  M-am gandit ca pana la urma sa schimbam hq-ul ala mic si la alegem ceva mai are. M-am uitat putin prin lista cu interioarele de pe samp si acest interior (Click) mi s-a parut destul de ok.  Vreau sa stiu si parerea voastra, sunteti de acord cu acest interior ? 

pro, si din partea mea!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.