Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, South Rock S said:

--- Nu mai am cuvinte, asta deja este o problema mintala! #PERICOL

De ce spui că e "o problemă mintală"? Detaliază, te rog.

Ce ai crezut? Că dacă ai rank 5 ești cineva? Am fost curios să văd dacă se practică tractarea ilegală și am zis să încep cu cu rank 5, un exemplu pentru noii veniți, un îndrumător, un tester (în cazul tău). Nu-mi venea să cred ce am văzut așa că am zis să mai stau puțin, poate a fost o greșeală, dar ai tractat cu nesimțire ilegal. Asta e doar pe filmări, cine știe de câte ori ai mai făcut-o. Porți ură pe mine, știu, asta e. Dar de obicei nu opresc filmarea la prima tractare ilegală, mai dau "șanse", să spun așa.

Acum lumea nu prea mai are chef să iasă la filmat, mai ales că de acum dacă faci raportul, gata, poți fi inactiv și mulți au profitat de chestia asta.

 

EDIT: Ce afectat sunt de ofticarea ta. Click.

Edited by GF sNaKs
Link to comment
Share on other sites

Esti patetic omule, atat am avut de spus.

Cel putin, pateti. Nu inteleg oamenii care fac rau cu pura vointa, nu inteleg ce satisfactie bolnava au.[La asta ma refeream cu, acea problema mintala, pe care o detii]

Mult succes! 

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, din câte știți timpul meu on aceasta facțiune a luat sfârșit. Am ajutat cat am putut si cat mi sa cerut, acum ne mai avand cu ce sa va ajut in afară de teste, dar sunteti destui, va descurcati voi ?

Vreau sa va mulțumesc pentru tot, clipe faine, mai puțin faine. A fost un an cu bune si rele dar a fost frumos si va mulțumesc ❤️

Paulică, mulțam pentru șansă, sper ca am fost la așteptările tale, daca nu ehh asta e ??? 

Va pup și ținem legătura fetitele mele ?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Old Skips said:

Salut baieti, din câte știți timpul meu on aceasta facțiune a luat sfârșit. Am ajutat cat am putut si cat mi sa cerut, acum ne mai avand cu ce sa va ajut in afară de teste, dar sunteti destui, va descurcati voi ?

Vreau sa va mulțumesc pentru tot, clipe faine, mai puțin faine. A fost un an cu bune si rele dar a fost frumos si va mulțumesc ❤️

Paulică, mulțam pentru șansă, sper ca am fost la așteptările tale, daca nu ehh asta e ??? 

Va pup și ținem legătura fetitele mele ?

Mult succes în continuare, Skips.

Te mai așteptăm pe la noi. :))

Link to comment
Share on other sites

B-Zone, Let's Help Together

 

 

Ea este Cristina, moderatoare a categoriei de Design de pe forumul B-Zone, designer, trader şi jucătoare pe RPG1. În aceste momente are nevoie de ajutorul nostru pentru a putea trece peste problemele ei de sănătate, fiind diagnosticată cu o formă rara de cancer osos la maxilar. Noi am făcut deja o donaţie în contul ei, însă mai sunt necesare multe altele pentru a putea atinge suma de 40.000 Euro.

Cine doreşte să doneze pentru Cristina, o poate face în contul deschis la Raiffeisen Bank, pe numele

DUMITRU ANDREEA CRISTINA: RO71 RZBR 0000 0600 2065 2646

 

https://www.observatorulph.ro/exclusiv/108488-povestea-elevei-de-la-colegiul-toma-socolescu-din-ploiesti-diagnosticata-cu-o-forma-rara-de-cancer-la-maxilar-la-18-ani-ea-se-lupta-pentru-fiecare-zi-

 

AVETI TOT DREPTUL SA DISTRIBUITI, sa se faca auzita! #impreunapentruCristina

 

Este posibil ca imaginea sÄ conÅ£inÄ: 1 persoanÄ, stând în picioare, text Åi în aer liber

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Victory Alexxandru said:

Ultima data cand am iesit din TTC, erau reply-uri din minut in minut acum din saptamana in saptamana ce am ajuns..

Salut la toti! :D

Crezi ca lumea nu are altceva mai bun de facut decat sa faca +1 pe forum? :))

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Victory Alexxandru said:

Ultima data cand am iesit din TTC, erau reply-uri din minut in minut acum din saptamana in saptamana ce am ajuns..

Salut la toti! :D

Nu ai cu cine sa faci spam.. ar face omu +1 da nu-i cu cine.. si Paul face urat

7 hours ago, Tr3fla69 said:

Poate

Trebuie sa fii sigura ba

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Victory Alexxandru said:

Paul ala cred ca vrea scandal

Sa stii.. scandal de ala mare, sa inceapa iar spamu aici, mai facem si noi +1, macar aici sa fim activi

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Victory Alexxandru said:

Sa nu fim inactivi ca si nabu de @Tiblerone ToV forta steaua heyhey

 

6 hours ago, South Paul said:

@Victory Alexxandru  Civilii nu au voie să posteze aici, acest topic este doar pentru membrii TTC.

Frumos rekt :))

Ce mai faceti bine sanatosi?

Link to comment
Share on other sites

O pus punct, e periculos

Ba eu plec la munca imediat, stiu ca nu va intereseaza dar ziceam si eu na

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.