Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

stimati colegi. Eu va urez de pe acum Craciun Fericit pentru ca nu stiu daca o sa mai am timp sa intru p`aci. Distractie placuta daca plecati pe undeva si un Craciun linistit alaturi de cei dragi voua!!

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, zEk0 said:

Nu stiu ce olimpiada va trebuie ca de fiecare data cand sunt in game din 40 de membrii sau 37 cati suntem, 15 on din care 13 pe sleep, mai bine nu inscrie nimic ca n-are rost, de fapt ai facut-o deja, dar nu o sa fie cine sa participe

Ia-te de Paul, nu de mine. :))

 

El m-a pus.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, LikEeE said:

stimati colegi. Eu va urez de pe acum Craciun Fericit pentru ca nu stiu daca o sa mai am timp sa intru p`aci. Distractie placuta daca plecati pe undeva si un Craciun linistit alaturi de cei dragi voua!!

 

Sărbători fericite si ție la multi ani si numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa va urez sarbatori fericite mai baieti si fete ! Zilele astea nu o sa prea pot sta prin game, urmeaza sa ma mut intr-o noua locuinta + sa astept ceva vizite. Prin urmare va spun de pe acum.

 

Welcome celor noi, sa aveti grija si sa nu tractati ilegal cum facem noi astia de rank mare ! Succes si daca aveti intrebari sau nelamuriri, oricand puteti sa ne contactati prin joc sau intr-un pm pe forum.

Link to comment
Share on other sites

On 12/9/2019 at 3:19 PM, zEk0 said:

Nu stiu ce olimpiada va trebuie ca de fiecare data cand sunt in game din 40 de membrii sau 37 cati suntem, 15 on din care 13 pe sleep, mai bine nu inscrie nimic ca n-are rost, de fapt ai facut-o deja, dar nu o sa fie cine sa participe

Scuzati-mi postatea, dar nu stiu cum am ajuns aici si am vazut acest post, ce spui acum ca ati si castigat olimpiada :)). Felicitari!

 

Sarbatori fericite tuturor!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RelaXx S4F said:

Scuzati-mi postatea, dar nu stiu cum am ajuns aici si am vazut acest post, ce spui acum ca ati si castigat olimpiada :)). Felicitari!

 

Sarbatori fericite tuturor!

 Si eu am ramas destul de uimit, intr-un fel ma bucur ca am participat si am reusit si sa primesc acea medalie, cu toate ca nu ma asteptam sa se ajunga la acest rezultat final :)) Minune de Craciun, ce sa spun, sarbatori fericite si tie !

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, uS DeviL said:

Ce activitate năucitoare pe aici.

 

Mai ușor că se floodează forumul.

E cam mort topicul de ceva timp, faci mai greu acum plus 1

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.