Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

37 minutes ago, South Silviu. said:

Pe /f sunteţi activi, vorbăreţi, iar aici bate vântul cu desăvârşire... păcat, ori vă e frică să postaţi, ori nu aveţi cont pe forum :))

Nu se mai foloseste forumul ca înainte, acum rog e baza ..

Link to comment
Share on other sites

Just now, zEk0 said:

Nu se mai foloseste forumul ca înainte, acum rog e baza ..

Să ştii că lucrul ăsta l-am observat şi eu... Prin 2016, cred, dacă nu 2017, cam aşa, era mai multă activitate pe forum... lumea comenta la topicuri, ştiri, articole, etc.. Acum, parcă s-a învăluit peste forum un nor mare de monotonie şi plictiseală.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, South Silviu. said:

Să ştii că lucrul ăsta l-am observat şi eu... Prin 2016, cred, dacă nu 2017, cam aşa, era mai multă activitate pe forum... lumea comenta la topicuri, ştiri, articole, etc.. Acum, parcă s-a învăluit peste forum un nor mare de monotonie şi plictiseală.

Pentru ca jucătorii nu mai sunt motivați să intre aici cand au tot in joc si pe rpg ,  clans, chat de la clan, afacerile tot 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, South Silviu. said:

Felicitări pentru admin level 1, @zEk0!! 

Multumesc frumos ! Momentan sunt la munca, ma bucur si eu dimineata dupa ce ajung acasa ?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, South blood diamond said:

Oho felicitări pentru admin patroane! Oameni importanți pentru server nu gluma ?

Multumesc frate ❤️ Sunt important, ce sa mai :)) era si timpu dupa atatia ani sa ajung iar aici

Link to comment
Share on other sites

Hai salut si multumesc ? trebuie să merg putin prin oras azi sa scap de niste bani apoi pe la vreo 4 5 intru si eu in game, ne auzim atunci papa

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ZEWus said:

Bună seara, și de aici. 

Spun și eu încă odată bun venit noilor membri. 

Săptămână cât mai productivă tuturor! 

 

Mai stii si tu cum arata forumul ma?

 

Da, bine ati venit rau ati nimerit, le zici si tu dupa o saptamana

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zEk0 said:

Mai stii si tu cum arata forumul ma?

 

Da, bine ati venit rau ati nimerit, le zici si tu dupa o saptamana

Eu cred că este mult mai importantă prezența mea în game decât aici pe forum. Dar, de acuma seara, o să îmi fac și timp pentru forum. 

Ce e drept, nu am mai intrat de ceva timp. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZEWus said:

Eu cred că este mult mai importantă prezența mea în game decât aici pe forum. Dar, de acuma seara, o să îmi fac și timp pentru forum. 

Ce e drept, nu am mai intrat de ceva timp. 

Ar trebui sa faci asta si sa schimbi numele in joc ca de fiecare data cand dau id zew imi da toti membrii din zew..

Link to comment
Share on other sites

Just now, zEk0 said:

Ar trebui sa faci asta si sa schimbi numele in joc ca de fiecare data cand dau id zew imi da toti membrii din zew..

Păi prima dată, eu am apărut pe B-Zone cu acest nickname, apoi cineva din clan sau chiar liderul clanului a făcut repede clan cu nickname-ul meu. So, i”m a very important person. :D❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.