Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Va rog sa verificati topicul "Anunturi importante". Incercati sa ii anuntati si pe cei care intra o singura data pe saptamana in joc doar pentru log sau raport, sa fie si ei la curent. Cine lipseste de la activitate fara un motiv bine intemeiat o sa fie sanctionat. O sa fac si o prezenta in privinta asta cu persoanele care vin la inceput / intarzie / lipsesc.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, South blood diamond said:

ai făcut intenționat asta

Imposibil...ai vrut repede tu sa-mi bagi bete-n roate. :)) 

 

11 hours ago, zEk0 said:

Va rog sa verificati topicul "Anunturi importante". Incercati sa ii anuntati si pe cei care intra o singura data pe saptamana in joc doar pentru log sau raport, sa fie si ei la curent. Cine lipseste de la activitate fara un motiv bine intemeiat o sa fie sanctionat. O sa fac si o prezenta in privinta asta cu persoanele care vin la inceput / intarzie / lipsesc.

YEY! ❤️ 

1 hour ago, South blood diamond said:

Îți dai seama ca o sa apara numai cereri de învoire ??? O sa fim aceleași persoane care suntem in fiecare seară, la raport sau alte activități extra ?

Sa vedem de ce motive "bine intemeiate" o sa avem parte...daca-s amuzante rau le dau si +1 pentru creativitate =)) 

Link to comment
Share on other sites

Da, ar fi de preferat sa fie cat mai multi prezenti, pentru ca nu e ceva ce facem in fiecare saptamana. Datorita faptului ca nu avem activitati obligatorii saptamanale sau lunare, eu zic ca se poate sa fie lumea cu bun simt si sa fie on o ora doua maxim pe un joc, o data pe luna.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, zEk0 said:

Da, ar fi de preferat sa fie cat mai multi prezenti, pentru ca nu e ceva ce facem in fiecare saptamana. Datorita faptului ca nu avem activitati obligatorii saptamanale sau lunare, eu zic ca se poate sa fie lumea cu bun simt si sa fie on o ora doua maxim pe un joc, o data pe luna.

Ai cea mai mare dreptate ! Hai cu cat mai multe activitati, sa ne mai cunoastem si noi, zic si eu ?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, South blood diamond said:

Nu vezi că nimeni... Numai inactivi, lasă ca îmi reiau activitatea cu mave ????

las’ ca ne facem noi de cap aici ??

Baa, nu cred ca Paul a recrutat asa des de cand ii el lider =))  Apoi no, nu noi suntem de vina ca-i tenteaza pe baieti sa bage :)) 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, mR zeW said:

Baa, nu cred ca Paul a recrutat asa des de cand ii el lider =))  Apoi no, nu noi suntem de vina ca-i tenteaza pe baieti sa bage :)) 

Îți dai seama ce ne înjură ??

lasa sa bage in continuare, așa se schimba generațiile de jucatori, facem rotație ???

Link to comment
Share on other sites

On 11/27/2020 at 11:29 PM, South blood diamond said:

lasa sa bage in continuare, așa se schimba generațiile de jucatori, facem rotație ???

Adevar graiesti...ba da chiar e mort acest topic fara noi :( ...iar acest lucru ma nelinisteste teribil. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.