Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai sanatate ! Ce mai faceti? N-am prea postat pe aici, am zis sa arunc si eu un ochi sa vad ce ati discutat, nu prea e nimic interesant :))

Ne auzim prin joc, un weekend frumos.

Link to comment
Share on other sites

  • Dupa cum v-am anuntat la sedinta, am decis sa pun demisia la lider, nu mai am timp sa ma ocup de aceasta functie.
  • In primult rand, vreau sa-i multumesc lui @South Aure pentru ca mi-a oferit sansa sa intru in aceasta factiune si pentru sprijinul acordat pana la rank 5. @South Zhao multumesc pentru functia de sublider si mai apoi lider al acestei factiuni. Daca in 2016 mi-ar fi spus cineva ca voi ramane cu aceasta functie atatia ani, cu siguranta nu l-as fi crezut, cum nici eu nu am crezut ca voi rezista atata timp.
  •  Vreau sa va multumesc tuturor pentru ajutorul oferit in cursul acestor ani dar in special vreau sa le multumesc subliderilor @A l e x X X X D @uS DeviL@South Edutuu @Tiblerone ToV @zEk0 pentru ajutorul oferit, fie anumite evidente pe forum, fie activitati sau fie niste sfaturi simple, care la acel timp m-au ajutat enorm de mult.
  •  In tot acest timp pot spune ca am reusit sa fac ce mi-am propus la inceput, si anume sa fac o familie aici, un colectiv unde sa nu existe certuri sau alte prostii de genu asta, chiar daca au mai fost perioade cand au existat probleme, dar in mare parte a timpului a fost liniste. Ma bucur ca am reusit sa cunosc oameni noi, cu care dupa acest joc vom ramane prieteni si vom pastra legatura sau cine stie, poate ne vom intalni si in real.
  • Ca o ultima rugaminte, nu vreau sa vad demisii din cauza ca am renuntat eu la lider, nu cred ca a venit cineva in TTC doar pentru ca am fost eu lider, vreau sa cred ca toti sunteti veniti aici pentru a ajuta factiunea si nu pentru X sau Y. 
  • In zilele urmatoare, nu vreau sa vad o campanie din aia proasta, pentru alegerea noului lider, indiferent de cine va fi noul lider, vreau sa castige pe drept, nu pentru niste promisiuni de 2 lei pe care nu le poate onora. 
  • In incheiere, vreau sa va multumesc inca o data tuturor pentru increderea acordata acum multi ani, pentru munca depusa in aceasta factiune, pentru toate sfaturile primite in acest timp, fie bune sau rele dar si pentru critici, unele critici au fost constructive. 

 Remember Tow Company Owner Paul_

Link to comment
Share on other sites

@Paul ToV  Pai eu ce pot sa-ti spun, noi mai tinem legatura, vreau si eu sa-ti multumesc pentru sansa oferita in factiune in perioada in care m-am reapucat, ca m-ai ajutat si indrumat si ai fost intelegator. O sa ramai o legenda pe aceasta comunitate si in factiune. Nu cred ca are rost sa spun prea multe, am discutat ce era de discutat si facem asa cum am vorbit. Eu iti urez mult succes in viata reala si sa ai parte de tot ce iti doresti, sa rezolvi tot ce ai de rezolvat si sa ne auzim / vedem cu bine si in realtate. Mult succes si vreau sa te felicit pentru tot ce ai facut pentru factiunea asta si pentru ca ai rezistat atata timp cu aceasta functie !

 

£Remember Paul_ rip ❤️:))

Link to comment
Share on other sites

@Paul ToV mă bucur mult pentru tot ce ai realizat. Nu îmi pare rău de hotărârea luată când te-am acceptat în această facțiune și recunosc că în acele vremuri nu credeam că vei ajunge atât de departe. Felicitări pentru toate rezultatele aduse în această facțiune și pentru răbdarea de care ai dat dovadă până în prezent. Munca de lider nu a fost ușoară niciodată și când spun asta nu mă refer doar la ce trebuie să faci pe site/forum sau în joc, ci la toată munca psihică pe care o depui atunci când te confrunți cu multe situații dificile, atunci când iei decizii prin care îți afectezi prietenii, acele momente când trebuie să pui jocul înaintea vieții personale (ceea ce am urât cel mai mult).

 

Mulțumesc pentru șansa oferită recent când ți-am fost și eu membru. Mulțumesc pentru ajutorul acordat și în special că ai dus munca mea mai departe. Sunt mândru că poate te-am inspirat și ai reușit să faci totul mai bine decât mine.

 

Mă bucur mult că ai luat decizia de a renunța într-un sfârșit. A ajuns! 

 

Sper că lași Tow Truck Company pe mâini bune.

 

Toate cele bune ți le doresc și sper să ne auzim cu bine!

 

Salutări tuturor!

Link to comment
Share on other sites

@Paul ToV, știam eu că după inima aia de piatră se ascunde un om care poate scrie și mesaje frumoase. :)) 

 

Sunt mându că am avut ocazia să-ți fiu membru, chiar dacă pentru o perioadă scurtă, pentru că ești o legendă pe acest server și mai ales a facțiunii, alături de cei pe care i-ai precizat tu. Mersi pentru tot ajutorul oferit și pentru sfaturi, atât aici, cât și pe RPG2 unde am fost colegi în aceeași facțiune. Ne mai auzim pe wapp, îmi găsesc eu timp să te mai sun noaptea să te enervez :)) 

Mult succes în viață, legendo!

Link to comment
Share on other sites

@Paul ToV Stiu, ca nu a fost o decizie usoara, renuntand la functia de lider, dupa multi ani de munca depusa aici. Dar iti sustin ideea "viata personala e prioritara in detrimentul jocului".

 

Pe aceasta cale, tin sa iti multumesc pentru sansa oferita in urma cu 2 ani cand m-ai primit in "familia ta" si sper ca tot ce am facut pana acum pentru factiune sa fi fost multumitor :)) si nu o sa ma opresc aici :)  pana in momentul, in care o sa decid si eu sa renunt la acest joc, definitiv.

 

Iti urez mult succes in viata reala, sa ai parte de cat mai multe realizari. Sa ne auzim cu bine si sper sa ne cunoastem si in real la un moment dat, noi mai tinem legatura pe wapp!   

 

#REMEMBER_PAUL❤️ 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, zEk0 said:

rip ❤️:))

Nu mor caii cand vor cainii :)) 

Multumesc si eu pentru aceste cuvinte si multumesc mult pentru ajutor, chiar daca nu ai fost foarte mult sublider la mine, mereu ti-ai facut treaba si nu m-ai dezamagit. Din pacate nu voi scapa de tine, pe undeva tot ne mai injuram noi :)) 

 

@South Aure Hopa lume noua, tu apari pe aici doar cand se schimba liderii, in rest, scump la vedere :))  

21 hours ago, South Aure said:

recunosc că în acele vremuri nu credeam că vei ajunge atât de departe

Cine naiba ar fi crezut asta atunci, mai ales ca pe vremea aceea eu aveam alte planuri, dupa rank 3-4 sa ma duc intr-o mafie sau ceva, dar ceva m-a tinut aici.

21 hours ago, South Aure said:

Felicitări pentru toate rezultatele aduse în această facțiune și pentru răbdarea de care ai dat dovadă până în prezent. Munca de lider nu a fost ușoară niciodată și când spun asta nu mă refer doar la ce trebuie să faci pe site/forum sau în joc, ci la toată munca psihică pe care o depui atunci când te confrunți cu multe situații dificile, atunci când iei decizii prin care îți afectezi prietenii, acele momente când trebuie să pui jocul înaintea vieții personale (ceea ce am urât cel mai mult).

Multumesc frumos, ai dreptate, munca de lider nu este usoara dar este frumoasa, sau ma rog, era la inceput, prin 2016-2017 cand totul era mai lejer, nu era regulamentul chiar asa de stric, pentru orice prostie ai nevoie de nu stiu cate acorduri de la admini si asa mai departe.

21 hours ago, South Aure said:

Sper că lași Tow Truck Company pe mâini bune.

 

Asta sper si eu, indiferent de cine va fi noul lider sa duca munca noastra mai departe si sa nu strice tot ce am construit pana acum.

21 hours ago, South Aure said:

Toate cele bune ți le doresc și sper să ne auzim cu bine!

 

La fel, Hittler, pastram legatura in continuare.

 

@South BiRi Multumesc frumos, dupa primul apel primit noaptea de la tine, sa nu ma intrebi de ce nu ma mai opresc din a te injura sau ati face spam pe wapp.

P.S Cand ai iesit si ti-am spus ca nu vei mai intra in TTC cu mine ca si lider, nu m-ai crezut, acum te-ai convins.

 

@Domnul Proto Nu te cunosc.

 

@South blood diamond Multumesc frumos, pastram legatura.

 

@South Tommy Multumesc frumos.

 

 

 

Avand in vedere ca ieri a fost ultima sedinta tinuta de mine ca si lider, am decis sa transform sedinta in una optionala si nu obligatorie, cum a fost initial.

Edited by Paul ToV
Link to comment
Share on other sites

@Paul ToV

 

Salut,

 

Vreau sa-ti multumesc pentru tot ceea ce ai facut pentru comunitate cat timp ai fost Helper cat si Lider la una dintre cele mai faine factiuni de pe serverul asta pentru 1633 de zile (mai bine de 4 ani) cat si membru Tow Truck Company fara nici macar o sanctiune in aproximativ 6 ani de zile. Sunt servere de SA:MP care nu au vechime cat ai avut tu in factiunea asta pe serverul nostru.

 

Iti doresc tot binele din lume si toate cele bune pe plan personal.

 

Ti-am adaugat pe cont un cadou pentru toata dedicatia ta, sa ne auzim cu bine ;) 

 

2npSanM.png

 

EDIT: Daca ipotetic vorbind vrei utility si nu Towtruck ul asta sa-mi zici :)))) 

Edited by SaRtOR
Link to comment
Share on other sites

On 1/24/2021 at 10:36 PM, Paul ToV said:
  • Dupa cum v-am anuntat la sedinta, am decis sa pun demisia la lider, nu mai am timp sa ma ocup de aceasta functie.
  • In primult rand, vreau sa-i multumesc lui @South Aure pentru ca mi-a oferit sansa sa intru in aceasta factiune si pentru sprijinul acordat pana la rank 5. @South Zhao multumesc pentru functia de sublider si mai apoi lider al acestei factiuni. Daca in 2016 mi-ar fi spus cineva ca voi ramane cu aceasta functie atatia ani, cu siguranta nu l-as fi crezut, cum nici eu nu am crezut ca voi rezista atata timp.
  •  Vreau sa va multumesc tuturor pentru ajutorul oferit in cursul acestor ani dar in special vreau sa le multumesc subliderilor @A l e x X X X D @uS DeviL@South Edutuu @Tiblerone ToV @zEk0 pentru ajutorul oferit, fie anumite evidente pe forum, fie activitati sau fie niste sfaturi simple, care la acel timp m-au ajutat enorm de mult.
  •  In tot acest timp pot spune ca am reusit sa fac ce mi-am propus la inceput, si anume sa fac o familie aici, un colectiv unde sa nu existe certuri sau alte prostii de genu asta, chiar daca au mai fost perioade cand au existat probleme, dar in mare parte a timpului a fost liniste. Ma bucur ca am reusit sa cunosc oameni noi, cu care dupa acest joc vom ramane prieteni si vom pastra legatura sau cine stie, poate ne vom intalni si in real.
  • Ca o ultima rugaminte, nu vreau sa vad demisii din cauza ca am renuntat eu la lider, nu cred ca a venit cineva in TTC doar pentru ca am fost eu lider, vreau sa cred ca toti sunteti veniti aici pentru a ajuta factiunea si nu pentru X sau Y. 
  • In zilele urmatoare, nu vreau sa vad o campanie din aia proasta, pentru alegerea noului lider, indiferent de cine va fi noul lider, vreau sa castige pe drept, nu pentru niste promisiuni de 2 lei pe care nu le poate onora. 
  • In incheiere, vreau sa va multumesc inca o data tuturor pentru increderea acordata acum multi ani, pentru munca depusa in aceasta factiune, pentru toate sfaturile primite in acest timp, fie bune sau rele dar si pentru critici, unele critici au fost constructive. 

 Remember Tow Company Owner Paul_

 

Era anul 2016, eu mă lăsasem de aproximativ 2 ani de zile. Am intrat puțin prin joc și am zis să aplic în TTC, lider era Zhao, tocmai urma să iei tu. Am dat acel test care era sub orice critică, pe care l-am picat, iar ulterior ți-am zis că e un test de toată jena și l-ai schimbat + că eu am dat alt test după ce mi-a expirat FP-ul de pe contul principal. Încă de la primele sms-uri s-a creat între noi o conexiune, urmând ca ulterior să îți devin sublider. În total de 4-5 ori (nici nu mai știu). Iată că timpul trece, suntem în anul 2021, viețile noastre sunt complet schimbate față de acel an, dar prietenia noastră încă dăinuie. Se pare că dacă am ieșit eu din TTC, n-a avut cine să te mai convingă să rămâi, dar sper ca următorul lider să facă o treabă cel puțin la fel de bună și să mențină TTC la un nivel respectabil. Sunt sigur că oricine s-ar afla pe acea listă, își merită locul acolo și va prelua ștafeta cu succes.

 

Îți urez mult succes în viața reală și sper să menținem aceeași legătură ca și până acum.

 

Baftă!

Link to comment
Share on other sites

@SaRtOR Multumesc frumos, helperul nu chiar m-a atras asa mult, acolo e frumos la inceput, dupa apare plictiseala / monotonia, dar ca si lider, e altceva, chiar daca e mai mult de munca, pe mine cel putin m-a atras mult mai mult si cred ca s-a vazut in numarul de zile. Legat de sanctiuni, am avut si eu un LW, ca tot omul :)) 

 

Multumesc frumos si pentru cadou, chiar nu ma asteptam, iar in legatura cu Utility, nu, TT-ul este simbolul Tow Truck Company, de Utility, multi nici nu stiu ca exista acea masina.

 

@uS DeviL Tie nu pot sa-ti zic decat, MULTUMESC. Nu stiu de unde ai cazut sau cine te-a adus (poate barza :))in 2016, cand am luat lider, dar bine a facut. Tu si prostu asta @A l e x X X X D mi-ati fost mereu aproape, cu sfaturi / ajutor oricand am avut nevoie si am apelat la voi. Daca nu erati voi, probabil ca pana acum se mai schimbau 2-3 lideri daca nu mai multi. 

Cum ai spus si tu, anii au trecut, vietile noastre sunt total schimbate in prezent dar prietenia noastra a ramas aceeasi si asa o sa ramana un timp lung de acum inainte, indiferent ca o sa mai jucam acest joc sau nu iar intr-o zi, poate ne vom intalni si in real.

Link to comment
Share on other sites

@Paul ToV iti multumesc si eu pentru oportunitatea ca din cei 4 ani de lider ai tai in TTC, pentru vreo 2 sa-ti fiu si eu alaturi ca sublider. Iti multumesc ca m-ai inteles cand eram aproape la fel de inactiv ca Tractor (@A l e x X X X D), iti multumesc ca m-ai sustinut si ma bucur ca am fost colegi si, zic eu, am devenit si prieteni. Imi amintesc si cand am aplicat, am venit la HQ sa intreb cate ceva despre cum o sa fie testul si @South Edutuum-a luat direct la test, desi nu stiu daca citisem de 2 ori topicurile. Am ajuns si eu sa stau mai mult de 1000 de zile in TTC - ba, cum sunt numerele astea, sa mor eu =)) 

 

Nici eu nu credeam ca va veni ziua cand lasi liderul, nici nu cred ca si-o dorea cineva din factiune, dar stiu oarecum ca ai de rezolvat destule si in viata reala, si, intr-un final, ai ales ce e cel mai important pentru tine (evident, nu o adunatura de pixeli pe un ecran). Esti un om de nota 10, ai fost mereu, am colaborat excelent pe server si abia astept sa te vad pe tine ca faci raport dupa atata timp :)). Ai grija ce faci cu Dusterul si sper si eu sa ne vedem in viata reala cat de curand.

 

Oricum o sa continuam sa tinem legatura. Stiu ce ti-ai propus, multa bafta si sa realizezi totul!
 

Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

@Tiblerone ToV A aparut si inactivul :)) 

Sincer sa fiu, si acum ma intreb ce m-a facut sa-ti dau sublider in vremea aia, cand ai intrat in TTC si pana sa te cunosc mai bine, ma enervai, dupa ce am vorbit mai mult si ne-am cunoscut mai bine, in spatele glumelor proaste (unele dintre ele) am gasit un prieten de nota 10 cu care am putut vorbi foarte multe lucruri. Vreau si eu sa-ti multumesc pentru ajutor si implicare in factiune, cum am zis de mai multe ori, chiar daca erai inactiv in joc, treaba unui sublider nu este doar pe server ci si pe forum/rpg sau discutiile din privat unde ceream pareri / sfaturi in diferite subiecte.

On 1/27/2021 at 6:39 PM, Tiblerone ToV said:

Nici eu nu credeam ca va veni ziua cand lasi liderul

UIte ca a venit si ziua asta 

 

On 1/27/2021 at 6:39 PM, Tiblerone ToV said:

nici nu cred ca si-o dorea cineva din factiune

Eu cred ca da, cred ca sunt persoane care se bucura acum ca am lasat

 

On 1/27/2021 at 6:39 PM, Tiblerone ToV said:

Oricum o sa continuam sa tinem legatura. Stiu ce ti-ai propus, multa bafta si sa realizezi totul!

Multumesc frumos, pastram legatura pe wapp / fb.

 

 

@South WiZE Wow, multumesc frumos!

 

Link to comment
Share on other sites

? O realizare nemaipomenita sa conduci aceasta factiune pentru o perioada asa de indelungata si in acelasi timp sa mergi la lucru sau la scoala zilnic, uneori deabia avand timpul sau chiar si dorinta de a mai intra pe server, dar in pofida tuturor acestor lucruri tu ai reusit sa triumfezi si ai facut asta timp de mai bine de patru ani de zile.

Personal ma mandresc ca mi-ai fost lider cat timp am activat eu in factiune si sincer sa spun, nici eu nu cred ca as fi rezistat atat de mult timp in factiune daca nu erai anume tu lider ?, dar cum e vorba aia, toate lucrurile bune trebuie sa ajunge la un final. Eu iti doresc multa sanatate si iti urez numai toate cele bune in viata si toate dorintele si planurile pe care le ai sa ti se implineasca.

#REMEMBER_PAUL

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Domnul Proto said:

De la Hitler am ajuns la Sasuke. 

E itachi, nu sasuke ? aia e, dacă nu va place nu va place, oricum mulțumesc și celor care au ales sa ma voteze și celor care nu au făcut asta. 

Link to comment
Share on other sites

@NortH Multumesc frumos, mi-a facut placere sa te cunosc si sa lucrez cu tine in cadrul acestei factiuni.

P.S Urat nume ai in joc acum.

 

@zEk0 Felicitari pentru noua functie, sunt bucuros ca am lasat factiunea pe maini bune si sper sa nu ma dezamagesti. Ai grija ce faci, mai ales la inceput, acum este cel mai greu iar daca ai probleme, stii unde ma gasesti.

P.S Lasa drq prostiile astea si treci si tu la Hittler, continua traditia inceputa de @South Aure

Link to comment
Share on other sites

@SaRtOR Mie dupa 7 ani si 11 zile ce imi dai cadou ? :)) Sau adaugi un loc suplimentar in factiune pentru mine ?  

Nu ma apuc sa scriu mesaje siropoase ca nu e genul meu. 

Cei mai tari oameni pe care i-am cunoscut aici.

@uS DeviL @South Aure @Paul ToV

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.