Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cam liniste pe aici, ati zis voi bine ce ati zis ca era hot topicu asta dar acum vad ca v-ati cam potolit.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, zEk0 said:

Cam liniste pe aici, ati zis voi bine ce ati zis ca era hot topicu asta dar acum vad ca v-ati cam potolit.

Macar pe joc suntem activi, o sa mai prinda topicul asta un moment "hot" intr-o bună zi.

Link to comment
Share on other sites

@oRoxii S4F  Asa si trebuie sa fie, incepand de luna asta, o sa organizam si mai multe evenimente in factiune cu prezenta obligatorie sau optionala, aici mai vedem.

 

Restul bine sanatosi? Multi stiu ca aveti examene / bacu asa ca va urez mult succes ! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oRoxii S4F said:

Am vazut pe [/f] ca @zEk0 vrea activitate aici.

 

Buna seara, donilor. Ce faceti? 

Seara buna, uite ce sa facem, începem sa resuscităm topicul,  ușor ușor prinde viata.

 

1 hour ago, zEk0 said:

@oRoxii S4F  Asa si trebuie sa fie, incepand de luna asta, o sa organizam si mai multe evenimente in factiune cu prezenta obligatorie sau optionala, aici mai vedem.

 

Restul bine sanatosi? Multi stiu ca aveti examene / bacu asa ca va urez mult succes ! 

Sa speram va da bine o serie de activități,  mai multa comunicare în facțiune, poate vin și noi idei ce ar face factiunea mai vioaie.

Link to comment
Share on other sites

@South DeNiS45  Imi place avatarul.

 

Daca aveti ideei pentru evenimente sau doriti sa organizam ceva anume, imi puteti lasa un mesaj si sa vedem cum sta treaba.

Ne auzim maine daca e ca intru iar de zi, is rupt, va urez o noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, zEk0 said:

@oRoxii S4F  Asa si trebuie sa fie, incepand de luna asta, o sa organizam si mai multe evenimente in factiune cu prezenta obligatorie sau optionala, aici mai vedem.

 

Restul bine sanatosi? Multi stiu ca aveti examene / bacu asa ca va urez mult succes ! 

Super! Desi pentru mine va fi o luna destul de incarcata, o sa imi fac timp sa particip cat de mult se poate. O sa revin zilele viitoare cu niste subiecte de discutat in sectiunea de sugestii, am tot dat cu ochiul peste regulamentul factiunii si unele chestiuni ar trebui readaugate si modificate... dupa parerea mea. 

Link to comment
Share on other sites

@oRoxii S4F  Când o sa fiu puțin mai liber o sa aduc niște modificări la regulament sa fie lucrurile mai clare. 
 

@Aqqua daca am avea doritori sa știm sigur ca se implica cineva, am putea.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Aqqua said:

Ce fac eu cu banii din 5 tractari ? Imi ajunge de niste gogosele si atat. Burtica cere de mancare.

Dacă ai gustul afacerii ii poți investii, ajungând sa ai pentru a lua întreaga gogoserie.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, zEk0 said:

@oRoxii S4F  Când o sa fiu puțin mai liber o sa aduc niște modificări la regulament sa fie lucrurile mai clare. 

Nice! :) 

 

Eu de mult am vrut sa zic... da' la repair si refill de ce nu primim salariu? Alte factiuni se ineaca in bani la raport. Si un script fain sa putem tracta si vehicule pe doua roti, cand? Faceam odata raportul si nu gaseam masini, dar NRG-uri cate vrei ? 

Link to comment
Share on other sites

@oRoxii S4F  Faza cu NRG nu prea e posibila momentan si nu cred ca o sa fie vreodata. Iar legat de refill / repair primesti si din alea salar cand le oferi, nu o suma imensa, dar primesti ceva. In raport cu celelalte factiuni, la noi se fac bani multi din tractari.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zEk0 said:

@oRoxii S4F  Faza cu NRG nu prea e posibila momentan si nu cred ca o sa fie vreodata. Iar legat de refill / repair primesti si din alea salar cand le oferi, nu o suma imensa, dar primesti ceva. In raport cu celelalte factiuni, la noi se fac bani multi din tractari.

 

Pe B-Zone, cam totul este imposibil, din cate am observat. Bine ca NR fac bani garla la AG-uri :)) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.