Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

4 hours ago, oRoxii S4F said:

nu scuip, nu înjur. Nu cred că am șanse...

Nici noi cu scupim sau alte prostii d`astea..noi suntem civilizati. 

 

SEF DE PAGINA ❤️ 

Edited by South mR zEw
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South mR zEw said:

Nici noi cu scupim sau alte prostii d`astea..noi suntem civilizati. 

 

SEF DE PAGINA ❤️ 

Băjeți decenți, deci. 

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, dragi colegi. Va rog sa votati cu cap, nu dupa promisiuni. Dupa activitate mai ales. Dupa cum stiti Aqqua si cu mine nu am vrut Lider, deci batalia se da intre Zew si DeviL.

Sa faceti o alegere in care sa se schimbe ceva in aceasta factiunea asta cat de cat macar activitate, daca nu si altceva. Si asa e vara si numaru playerilor e cum e, 350 sleep 150 online.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, WeezeL said:

Buna dimineata, dragi colegi. Va rog sa votati cu cap, nu dupa promisiuni. Dupa activitate mai ales. Dupa cum stiti Aqqua si cu mine nu am vrut Lider, deci batalia se da intre Zew si DeviL.

Sa faceti o alegere in care sa se schimbe ceva in aceasta factiunea asta cat de cat macar activitate, daca nu si altceva. Si asa e vara si numaru playerilor e cum e, 350 sleep 150 online.

După cum zice și Weezel, votați cu cap. Cum niciunul dintre noi n-a făcut promisiuni, nu va fi problemă din acest punct de vedere.

 

Sunt sigur că oricare dintre noi am lua, vom aduce prin propria viziune un aport pozitiv la buna desfășurare a facțiunii.

 

Spor la votare!

Link to comment
Share on other sites

Dacă nu ne place noul lider, îl dăm jos și #aiae, următorul. 

 

15 minutes ago, Aqqua said:

Ba, n-am facut SS pentru Misiunea Saptamanii... ?

Ah... ce-s 350.000$ pentru tine? :))

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata dragi colegi. Felicitari Dle Lider Mr.Zew pentru voturile obtinute. A fost o zi frumoasa, remarcabila de voturi frumoase ?

Tin sa va felicit si sa va urez mult succes cu noua functie si sa gospodarita aceasta factiune cum trebuie.

Mi-e dor de nabu de Aqqua deja, cum sa iei 3 zile ma =))) ?

Link to comment
Share on other sites

Salutare ! Vreau si eu sa va spun ca acum, daca tot a fost ales noul lider, eu am sa va parasesc, desigur o sa mai fiu pe /f si in joc, mai raman pe la voi, nu la modul ala iar oricare dintre voi are nevoie de ajutor sau orice ma puteti contacta.

Stiu ca nu am fost un lider foarte bun, nu o sa dramatizez si asa, chiar daca a fost o perioada mai scurta, eu cred ca am facut sa fie totul bine pentru toata lumea, daca aveti o problema cu mine, va astept sa o rezolvam in privat cum am facut si cu ceilalti.

 

Vreau si sa il felicit pe @South mR zEw pentru functia de lider TTC, vreau sa-l felicit si pe @uS DeviL care si-a dedicat o mare parte din timp acestei factiuni. Sunt sigur ca o sa va descurcati, imi pare rau ca nu a fost posibil sa ramanem tot in aceeasi formula, dar din pacate asta e situatia.

 

Sper sa va descurcati si sa faceti o treaba buna, va urez mult succes tuturor ! Si din nou felicitari celor care au fost pe lista, sper sa nu aveti regrete si sa renuntati la dusmanii.

 

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, zEk0 said:

Salutare ! Vreau si eu sa va spun ca acum, daca tot a fost ales noul lider, eu am sa va parasesc, desigur o sa mai fiu pe /f si in joc, mai raman pe la voi, nu la modul ala iar oricare dintre voi are nevoie de ajutor sau orice ma puteti contacta.

Stiu ca nu am fost un lider foarte bun, nu o sa dramatizez si asa, chiar daca a fost o perioada mai scurta, eu cred ca am facut sa fie totul bine pentru toata lumea, daca aveti o problema cu mine, va astept sa o rezolvam in privat cum am facut si cu ceilalti.

 

Vreau si sa il felicit pe @South mR zEw pentru functia de lider TTC, vreau sa-l felicit si pe @uS DeviL care si-a dedicat o mare parte din timp acestei factiuni. Sunt sigur ca o sa va descurcati, imi pare rau ca nu a fost posibil sa ramanem tot in aceeasi formula, dar din pacate asta e situatia.

 

Sper sa va descurcati si sa faceti o treaba buna, va urez mult succes tuturor ! Si din nou felicitari celor care au fost pe lista, sper sa nu aveti regrete si sa renuntati la dusmanii.

 

 

O sa las și eu un cuvânt aici. Da, cum ai zis și tu, cat ai fost lider ai reușit sa păstrezi atmosfera care tăinuie de mult în aceasta factiune, la faza ca n ai fost bun, meh, nu cred ca puteai fi mai bun de atât, o schimbare radicala ce sa îmbunătățească factiunea era grea de făcut în timp scurt.

De asemenea, @South mR zEw gg, a fost o lupta stransa, n-am prins lista finala, măcar am fost prezent la cealaltă?. Chiar dacă ne-am împuținat odată cu ieșirea mai multor membrii, sunt sigur ca nu se vor schimba mult legat de atmosferă. 

Edited by South DeNiS45
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, uS DeviL said:

 

Vezi ca primul link de la Misiune se deschide, dar nu are nicio poza.

Na... s-a dus de tot dovada pentru prima poză și am golit și coșul de gunoi. Mulțumesc Telekom pentru că mi-ai dat Internet care pică la 5 minute și mai ales în momentele nepotrivite :)) 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, South DeNiS45 said:

De asemenea, @South mR zEw gg, a fost o lupta stransa, n-am prins lista finala, măcar am fost prezent la cealaltă?. Chiar dacă ne-am împuținat odată cu ieșirea mai multor membrii, sunt sigur ca nu se vor schimba mult legat de atmosferă. 

 Multumesc! Sunt convins ca in aceasta formula in care suntem acum, o sa facem multe lucruri frumoasa impreuna! :) 

3 hours ago, Aqqua said:

Lasa atmosfera, treci la tractat lenosule ?

Tu cand te apuci de tractat? :D 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.