Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bună seara, domnilor. După o zi grea de învățat pentru stresiune, mi-am amintit că trebuie să fac un +1 aici. :))

 

4 minutes ago, Aqqua said:

Cam putini am ramas, sa speram ca noii candidati DACA trec testele sa ramana cat mai mult. ?

Să fie altă problemă (tractat ilegal, fraudă, BAN), nu testarea care e destul de simplă și numai bună pentru că e facțiune pașnică, nu PD sau HA. ? 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, oRoxii S4F said:

Bună seara, domnilor. După o zi grea de învățat pentru stresiune, mi-am amintit că trebuie să fac un +1 aici. :))

 

Să fie altă problemă (tractat ilegal, fraudă, BAN), nu testarea care e destul de simplă și numai bună pentru că e facțiune pașnică, nu PD sau HA. ? 

Asa cu toții credeam, dar când ești în mașină alături de candidat te rogi sa nu îți distrugă nervii.

Link to comment
Share on other sites

Nu știu de voi, dar în 2015-2018 când jucam serios, puneam accent foarte mult pe roleplay și simțeam că intru pe joc din obligație, nu pentru distracție, pentru că aveam clanul uV și eram sublider SFSI. Acum, la 22 de ani intru de distracție și sincer... văd că mulți s-au săturat de faptul că multă lume uită să se distreze și să lase roleplay-ul hardcore de-o parte (aka post-hunters, oameni care se schimbă când primesc o funcție sau când își dau cu arfe pe un joc, ceea ce mi se pare dezgustător de low-iq). Ar fi timpul ca minunata conducere B-Zone să vină cu un plan care să aducă reguli noi, pentru că SAMP a ajuns la capăt de linie și ar fi cazul să scoată unele obligații pentru jucători sau cerințe stupide. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/15/2021 at 10:47 PM, oRoxii S4F said:

Bună seara, domnilor. După o zi grea de învățat pentru stresiune, mi-am amintit că trebuie să fac un +1 aici. :))

 

Să fie altă problemă (tractat ilegal, fraudă, BAN), nu testarea care e destul de simplă și numai bună pentru că e facțiune pașnică, nu PD sau HA. ? 

Din câte s-a văzut la ultimele recrutări, parcă suntem Tow Truck Department. :))

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, South DeNiS45 said:

Asta cu recuperarea ar fi cea mai belea idee

Chiar ar fi, până când vine Kelton și zice că nu se poate, că nu ne permite scriptul, că alte motive tâmpite. De ce pe alte comunități se poate... dar aici nu? Niciodată nu am înțeles de ce B-Zone refuză așa de drastic sugestiile jucătorilor :(

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South mR zEw said:

Buna seara va spun si eu. Deja s-a cam pus putin praf p`aici...ce s-a intamplat? 

Bună seara, nea' șef mecanic. Vedeți dumneavoastră, e cam plictiseală mare. Tu kf? :))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, South DeNiS45 said:

Trebuie măturat. 

Iti dau 2k/ora, treci la treaba. 

 

49 minutes ago, oRoxii S4F said:

Bună seara, nea' șef mecanic. Vedeți dumneavoastră, e cam plictiseală mare. Tu kf? :))

Buna buna. Eu incerc sa vad care este starea de spirit a membrilor mei ❤️ Mai dau si eu prin game putin dupa niste zile aglomerate si pline de munca. :( 

 

13 minutes ago, Aqqua said:

S-a smecherit, nu raspunde...

S-a smecherit, cine a iesit... :P 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South mR zEw said:

Iti dau 2k/ora, treci la treaba. 

 

Buna buna. Eu incerc sa vad care este starea de spirit a membrilor mei ❤️ Mai dau si eu prin game putin dupa niste zile aglomerate si pline de munca. :( 

 

S-a smecherit, cine a iesit... :P 

I-auzi la el, ne am șmecherit 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, South mR zEw said:

Iti dau 2k/ora, treci la treaba. 

 

Buna buna. Eu incerc sa vad care este starea de spirit a membrilor mei ❤️ Mai dau si eu prin game putin dupa niste zile aglomerate si pline de munca. :( 

 

S-a smecherit, cine a iesit... :P 

Starea de spirit e foarte bună.

 

Se pare că cei acceptați nu prea vor să intre în facțiune, am stat azi toată ziua și nu m-au contactat pentru test.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, South mR zEw said:

 

Buna buna. Eu incerc sa vad care este starea de spirit a membrilor mei ❤️ Mai dau si eu prin game putin dupa niste zile aglomerate si pline de munca. :( 

Stare de spirit - ok; Summer mood - ok, numai să treacă odată sesiunea, bac, admiteri, etc; :)) 

Mai ai examene? :) Eu încep să le dau gata săptămâna asta și după stau ca pe ace. 

 

Restul lumii ce face? Să nu uităm de ședința de astăzi :)) de nu, ne dă mistăr zeu feve

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.