Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

24 minutes ago, MadalinRDC said:

@South blood diamond  Domnule, mă refer la faptul că atunci când intră el pe joc,  nu am eu timp sa intru,  si vice versa. 

Da stiu, am inteles ce ai vrut sa zici... eu glumeam oricum ? mai animam spiritul pe aici ca e super liniste :)) 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, F4L Dya said:

Buna seara la toata lumea, avem voie sa jucam fazan ? :P 

Seara buna, cred ca ar fi considerat "spam inutil", dar dacă doriți un loc pentru fazan ma puteți contacta în joc sau pe forum, pentru a creeat un loc pe discord. Totodata, pm mie / @South mR zEw pentru invite 

Link to comment
Share on other sites

On 8/20/2021 at 8:49 PM, F4L Dya said:

Lidere fa ceva sa nu se mai vada acel "South" :P

Cam greu de realizat :)) Deocamdata este mai mult decat perfect si asa. :) 

 

In acest weekend nu o sa fiu prea prezent deoarece am evenimente de facut si ma bat de niste probleme personale. 

Totusi eu va doresc un weekend placut si plin de distractie. V-am salutat! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

On 8/20/2021 at 8:49 PM, F4L Dya said:

Extraordinar, liderul nostru doreste sa fie activitate aici nu pe discord, dar o sa il rog pe @South mR zEw sa imi dea add si pe discord, ma gandesc ca as avea cu cine socializa acolo :) . Lidere fa ceva sa nu se mai vada acel "South" :P 

Ce are acel South? :))

Link to comment
Share on other sites

On 8/20/2021 at 8:49 PM, F4L Dya said:

Extraordinar, liderul nostru doreste sa fie activitate aici nu pe discord, dar o sa il rog pe @South mR zEw sa imi dea add si pe discord, ma gandesc ca as avea cu cine socializa acolo :) . Lidere fa ceva sa nu se mai vada acel "South" :P 

Sa ma adauge și pe mine blood.diamond#1854 ??

Link to comment
Share on other sites

On 8/27/2021 at 11:47 PM, Tokyo. said:

Deci ce parere aveti de noul meu profil colegii ❤️ ?

E ce trebuie ?

 

On 8/27/2021 at 4:31 PM, South DeNiS45 said:

Noroc, ce mai face lumea? Incepuse sa redevina activ topicul asta?, poate pe joc e acum activitatea, nu prea am mai întrat, o perioada o sa rămân inactiv

L-am readus la viata, noroc cu mine :)) stai lin, am si eu inactivitate, deci, ne auzim pe la jumatatea lunii, sa aveti grija de voi :) 

Link to comment
Share on other sites

Buna seara tuturor! Dupa o mica pauza am revenit si eu pe aici. 

Va rog sa va uitati peste noul post din topicul Anunturi Speciale dar si sa aruncati o geana la noul topic, Evidenta orelor lunare. 

In rest, care mai e treaba? 

Link to comment
Share on other sites

salutare! mi se pare folositor noul topic, bravo! treaba e buna, revin in forta saptamana viitoare dupa inactivitate! cu scoala o sa fie mai naspa, dar sper sa fac fata.. a 12 a uhh -_-
care a fost faza cu raportul modificat? adminii au cerut ?

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/27/2021 at 11:47 PM, Tokyo. said:

Deci ce parere aveti de noul meu profil colegii ❤️ ?

Chiar daca răspund după mai bine de o săptămână de când ai întrebat, chiar e ? profilul tău :*

 

In rest, care mai e treabă pe la voi, sunteți bine, sănătoși?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MadalinRDC said:

@South mR zEw când se,  modifică si din script raportul?  Sa arate la /raport ca s-a marit nr de tractări. 

Momentan nu am primit nici o informatie despre asta, dar in momentul cand o sa aflu ceva am sa va anunt pe orice cale posibila (forum; game; What`s Up; Discord). 

 

Multumesc tuturor care au fost aseara la sedinta ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.