Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

On 12/4/2021 at 1:43 PM, South blood diamond said:

Hai salutari. S-a cam asternut praful peste acest topic, putin si se asterne si zapada 

 

Numa in 2-3 oameni nu ai cum sa tii un topic activ..pacat ca restul nu se implica.

 

Va salut si eu oameni buni. Nu uitati sa verificati topicul cu Anunturi importante si Duminica seara sa ne intalnim in numar cat mai mare la activitate. Premiile vor fi pe masura! :D 

Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2021 at 1:58 PM, South blood diamond said:

Mda, cam trist dar asta-i realitatea... 

Ma gandesc ca poate unii dintre ei nici nu stiu cum sa foloseasca forumul sau poate nu sunt dornici sa participe la discutii. :) 

 

Salutare salutare. Sper ca in aceasta seara sa participam in numar cat mai mare la activitate. :X 

Link to comment
Share on other sites

Salutare si bine v-am regasit in noul an. Va doresc sa aveti un an cat mai prosper cu multe reusite, atat pe plan profesional cat si cel sentimental si nu numai. Va doresc un an nou plin cu de toate si cel mai important cu multa multa sanatate. Sper sa ramanem la fel de harnici si la fel de uniti si sa fim acelasi colectiv unit mult timp de acum inainte. ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Buna seara dragilor, privesc dezamagit pe topicul 'legende', nici un player vechi cu NUME greu pe aceasta comunitate nu mai face parte din LISTA oamenilor  ce si au pus accentul pe aceasta Factiune pasnica, pacat fiindca cei ce au fost STERSI meritau sa fie fruntasi in lista ? Felicit pe cel ce si a permis sa stearga .

Edited by CaLd3Ron AIM
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, CaLd3Ron AIM said:

Buna seara dragilor, privesc dezamagit pe topicul 'legende', nici un player vechi cu NUME greu pe aceasta comunitate nu mai face parte din LISTA oamenilor  ce si au pus accentul pe aceasta Factiune pasnica, pacat fiindca cei ce au fost STERSI meritau sa fie fruntasi in lista ? Felicit pe cel ce si a permis sa stearga .

Cum să nu fie nicun nume greu? Eu văd că sunt pe listă numele grele.

Link to comment
Share on other sites

On 1/10/2022 at 9:38 AM, uS DeviL said:

Cum să nu fie nicun nume greu? Eu văd că sunt pe listă numele grele.

 

Cunosc factiunea din 2009, Vinnie om dedicat cel putin 2 ani pe TTC, taryd0n om dedicat minim 1 an jumate, AndreyCiubotariu om dedicat factiunii cel putin 2 ani si lista poate continua, realmente in trecut nu erau rank up in floare, trebuia sa fii super activ nu 15 ore jucate, sa obtii un rank 5 te luau transpiratiile pe tastatura si imbatraneai in fata PC ului. Ce sa zic voi astia de veniti noi pe aici ar trebui sa stiti cine s a jucat la butoane in trecut pentru a fii comunitatea factiunile si joculetul vostru unde e astazi! In trecut in joc plateai cu timp, nu GOLD

Link to comment
Share on other sites

On 1/11/2022 at 11:50 AM, CaLd3Ron AIM said:

 

Cunosc factiunea din 2009, Vinnie om dedicat cel putin 2 ani pe TTC, taryd0n om dedicat minim 1 an jumate, AndreyCiubotariu om dedicat factiunii cel putin 2 ani si lista poate continua, realmente in trecut nu erau rank up in floare, trebuia sa fii super activ nu 15 ore jucate, sa obtii un rank 5 te luau transpiratiile pe tastatura si imbatraneai in fata PC ului. Ce sa zic voi astia de veniti noi pe aici ar trebui sa stiti cine s a jucat la butoane in trecut pentru a fii comunitatea factiunile si joculetul vostru unde e astazi! In trecut in joc plateai cu timp, nu GOLD

Care nou bro, eu sunt în TTC din 2010, cred că ai uitat numele de DeviL. Am pus bazele facțiunii cu balon.

 

Poate că au fost șterși câțiva, dar asta nu înseamnă că nu e NICIUN membru vechi aici.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.