Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

18 hours ago, South mR zEw said:

Acum am verificat si v3..sincer, nu e ai facut mare minune :)) oricum apreciem munca si efortul depus pentru a ne face viata mai usoara, mie si colegilor din TTC, cred ca de asemenea si colegilor de pe RPG 2. 

Cand jucam eu imi era prea lene sa dau la fiecare jucator repair refill sa il caut dupa id.. in v.3.0 cel mai important a fost repair/refill in zona alaturata, "range" :)) stii prea bine 

Link to comment
Share on other sites

On 1/24/2023 at 6:41 PM, Squiz TTC said:

Cand jucam eu imi era prea lene sa dau la fiecare jucator repair refill sa il caut dupa id.. in v.3.0 cel mai important a fost repair/refill in zona alaturata, "range" :)) stii prea bine 

Partea cu repair si refill pe range e bun, dar celelalte 2 comenzi sincer nu le vad tare valabile :)) ma rog, in fine, multumim inca odata ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, South mR zEw said:

Partea cu repair si refill pe range e bun, dar celelalte 2 comenzi sincer nu le vad tare valabile :)) ma rog, in fine, multumim inca odata ❤️ 

Da atunci jucam 4fun :)) era misto cand socializam acum parca e asa pustiu.  totusi a trecut 1 an :)) asa repede inca 

Link to comment
Share on other sites

Salutare.

Cam acesta a fost timpul meu petrecut aici, vreau sa incerc si alte factiuni de pe server.

Va multumesc pentru tot, incepand de la conducere pana la cei noi veniti.

Spor va doresc si sigur o sa ne mai intalnim pe joc. 

Va pup. 😘

Link to comment
Share on other sites

Va salut. Ma uitam pe forum dupa cateva informatii si am realizat cu oroare in ce hal a ajuns forumul. Inainte faceam pagini intregi de discutii in fiecare zi, iar acum se posteaza la interval de saptamani/luni. Groaznic , dar asta este. 

 

Anyway .. eram curios daca aveti moduri pe Tow Truck si daca da sa imi lasati un screen. Caut sa schimb clasicul TT si nu am idei :) .

Link to comment
Share on other sites

Am vazut si eu tot Naruto, sincer ma uit si la Boruto acum. Nu zic ca nu e frumos sau nu are suspans, din potriva, acum e mult mai lucrat si are mai multa actiune fata de seriile Naruto. Sunt curios pana unde ajunge toata zarva asta. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.