Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ehh a venit si timpul sa plec, o sa ma las de "drogul" asta SA:MP, mi-a mancat 4 ani din viata ce sa spun jucati moderat 2 3 ore maxim pe zi.

Ce sa mai spun@@South Zhao, multumesc ca ai avut incredere in mine si m-ai acceptat in aceasta frumoasa familie, @@South Paul, multumesc ca m-ai ascultat de fiecare data si m-ai inteles. Ce sa zic la restu care mi-ati fost prieteni in factiune sunteti nobi va pup <3 The Best TTC.

Link to comment
Share on other sites

Ehh a venit si timpul sa plec, o sa ma las de "drogul" asta SA:MP, mi-a mancat 4 ani din viata ce sa spun jucati moderat 2 3 ore maxim pe zi.

Ce sa mai spun@@South Zhao, multumesc ca ai avut incredere in mine si m-ai acceptat in aceasta frumoasa familie, @@South Paul, multumesc ca m-ai ascultat de fiecare data si m-ai inteles. Ce sa zic la restu care mi-ati fost prieteni in factiune sunteti nobi va pup <3 The Best TTC.

Mult succes în viața reală! Până la urmă aceasta e mult mai importantă şi nu trebuie să ne mai pierdem timpul cu acest joc. Acest moment ar trebui să vină mai repede pentru noi toți.

Link to comment
Share on other sites

@@Victory Marki, tu esti nob :)))

Chestia e ca nu mai ma pasioneaza jocul cum jucam acum 2 ani intens sa descpoar un job sau o factiune in care n-am mai fost acum a devenit o monotonie sa stiu ce face factiunea x y.

Link to comment
Share on other sites

@, bafta in continuare. Ai jucat ceva totusi pe b-zone , 4 ani nu-s la intamplare.

@@South Paul, e buna ideea cu 'amenzile'. Dar, cum obtii o suma importanta din jefuitul unei banci, nu cred ca sperie pe cineva o amenda.

 

Ati cules porumbu' baietii? :))

Na belea:

F6NCxBu.jpg

Edited by xHopeLess
Link to comment
Share on other sites

@, bafta in continuare. Ai jucat ceva totusi pe b-zone , 4 ani nu-s la intamplare.

@@South Paul, e buna ideea cu 'amenzile'. Dar, cum obtii o suma importanta din jefuitul unei banci, nu cred ca sperie pe cineva o amenda.

 

Ati cules porumbu' baietii? :))

NU , pentru ca e vremea naspa afara ;) ramane pe saptamana viitoare

Link to comment
Share on other sites

@, mai gandeste-te la ce-ai zis tu , nu te grabi. Daca iesi din Tow Truck , bag camere sa-ti urmaresc toate miscarile unde te bagi. Camere d'astea care echilibreaza umbrele automat - HC-V770:

5oOUUuq.jpg

@, bai si la mine s-a lasat un frig. De la 30 si ceva de grade, la 12-13. Te descurci tu cu ala. :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.