Jump to content
Alexander

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions

Recommended Posts

Buna dimineataaaaaaaaaaa !

Salutare,ce faceti ?

Ce sa facem, pe dracu aia facem. Azi am de umblat prin cimitire, ca de... is luminatiile. Tu ce faci ?

@@South Paul, ce matinali suntem.

Neața' colegi. Trezirea! E 10:45 (11:45 ora veche), lenesilor!

Ultimul post aici , Baieti multumesc pentru rabdarea acordata , pentru ca ati jucat alaturi de mine in tot acest timp ( de parca ati fi avut de ales) , nu am fost tocmai cel mai perfect membru , insa sper ca am reusit sa plec fara a supara prea multa lume , @@South Paul, multumesc in primul rand pentru faptul ca ai avut incredere in mine si ca mi-ai permis sa raman tester chiar si atunci cand nu am reusit sa imi mai fac treaba , XXD nu am vrut sa te jignesc in vreun fel .... .WHITE_WOLF. ramai nabul meu favorit , fata de restul am fost cam distantat si imi cer scuze , poate ne vom reintalni ca si membri ai TTC , bafta.

@@LF R4YoU, Serviciu usor, spor la munca si multa sanatate. Ne mai auzim noi. :):*

Salutare! E prima data cand postez aici! Va salut pe toti si bine v-am gasit!

@@LF R4YoU, n-am interacționat noi foarte mult de când sunt în facțiune, dar cred că mi se permite să spun că ai fost o persoană de treabă. Îmi pare bine că mi-ai fost coleg și pe calea aceasta îți urez și eu la rândul meu succes pe mai departe și mult noroc în tot ceea ce ți-ai propus. Numai bine, Radule!

Ah... atât de frumos astăzi afară. Ore ușoare, puține... am dormit și bine. Nu știu ce aș putea vrea mai mult de la viață. Ziua asta e atât de perfectă încât pur și simplu îți e interzis să ceri mai mult. Îmi vine să mă arunc în pat și să dorm... să dorm... să dorm... și iar să dorm. Ați prins ideea. Atât de frumoasă e ziua de azi. Punct, gata, și cu asta mi-am terminat discursul melancolic. :))

Voi, restul? Ce mai faceți, ce mai ziceți? Totul ok?

Bafta mai departe celor ce au decis sa paraseasca factiunea! Va mai asteptam aici :)

3 ture de HQ fiecare. Ce faceti ma? Tot cu tractarile?

Nu daatz report ms pwpek.

Hai noroc băi șerifilor. Ce mai ziceți? Care mai e treaba cu viața voastră? Eu unul nu de mult am ajuns de la liceu. Încă o zi și iară-i weekend. B-)

Edited by South Edutuu

Va salut cu respect ! De astazi ,eu voi fii noul vostru coleg . Sper sa ne intelegem de minune.

Salut baieti si fete, de astazi sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem!

Bine ati venit celor noi. Ce mai faceti bai mecanicilor?

@FlorinG + , bine ați venit, rău ați nimerit.

, hai noroc băi, Aurele. Ce să facem, majoritatea prin joc că trebuie făcut raportul. Tu? :))

@FlorinG + , bine ați venit, rău ați nimerit.

, hai noroc băi, Aurele. Ce să facem, majoritatea prin joc că trebuie făcut raportul. Tu? :))

Ce sa fac, tocmai am terminat raportu si acuma ma pregatesc sa plec la un majorat.

Lăsați ma raportul, las ca are cine-o face. :))

Neata, ce faceti praduitorilor?

Neața, uite eu pe la școală tu ?

Si a inceput iarăși săptămâna.

Imi pare rau ca fac acest post mult prea devreme dar a venit timpul sa ma retrag de pe acest joc pentru o perioada si tot odata din factiune. Am petrecut cele mai frumoase momente aici dar timpul nu imi permite sa continui. Vreau sa va urez mult succes in viata tuturor, o sa ne mai auzim ingame.

Aurel, succes in real life.

@, mult succes, Aurele. O să vezi pe parcurs că ai făcut alegerea cea bună. Am mers și eu pe calea ta acum ceva vreme, da' nu-ș cum bă de mi-a venit iară mie cheful de jocul ăsta. Asta e, dacă-s fraierik geamantan. Mult succes în tot ceea ce ți-ai propus și ne mai auzim. Te-am pupat, numai bine! :*

N'seara și vouă. Ce mai faceți?

Imi pare rau ca fac acest post mult prea devreme dar a venit timpul sa ma retrag de pe acest joc pentru o perioada si tot odata din factiune. Am petrecut cele mai frumoase momente aici dar timpul nu imi permite sa continui. Vreau sa va urez mult succes in viata tuturor, o sa ne mai auzim ingame.

Mult succes in tot ceea ce vei face !

*Ce faceti bai inactivilor, praduitorilor ? Tot cu tractatu`, tot cu tractatu` ? Sunt cam inactiv, parca imi e cumva sa si postez p`aici =)) Ce sa faci, facultatea ne omoara pe toti...