Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ba omule, esti nebun ? Nu stiam ca te-ai reapucat... Sa stii ca ma bucur foarte mult, abea astept sa stam sa mai vorbim, eventual sa te domin la un biliard :))

 

Eu acum sunt in oras, vorbim maine in game

 

Cred ca au trecut 4 ani, încă te mai am la prieteni pe 8ball, am intrat acum să mă uit. :)) Vorbim mâine

Link to comment
Share on other sites

Salutare, imi cer scuze ca postez, dar poate va intereseaza.

Ai fost sau sunteti rank 5+ intr-o factiune mai mult de doua luni? Check General Discusions, The Legends of B-Zone! Pentru lideri vechimea este de patru luni. Detalii aici: https://forum.b-zone.ro/topic/139277-the-legends-of-b-zone-community-rpg1-server/?p=5450643


Hello, sorry for posting but maybe you are interesed.

You were or you are rank 5+ in a faction more than two months? Check General Discusions, The Legends of B-Zone! For leaders, you need four months in that faction. Details here: https://forum.b-zone.ro/topic/139277-the-legends-of-b-zone-community-rpg1-server/?p=5450643


Link to comment
Share on other sites

 

Salutare, imi cer scuze ca postez, dar poate va intereseaza.
Ai fost sau sunteti rank 5+ intr-o factiune mai mult de doua luni? Check General Discusions, The Legends of B-Zone! Pentru lideri vechimea este de patru luni. Detalii aici: https://forum.b-zone.ro/topic/139277-the-legends-of-b-zone-community-rpg1-server/?p=5450643
Hello, sorry for posting but maybe you are interesed.
You were or you are rank 5+ in a faction more than two months? Check General Discusions, The Legends of B-Zone! For leaders, you need four months in that faction. Details here: https://forum.b-zone.ro/topic/139277-the-legends-of-b-zone-community-rpg1-server/?p=5450643

 

Nu ca "imi cer scuze ca postez", o sa-ti para rau. Nu ai camion, nu ai ce posta aicea. !

 

*Sunt deja, ca-s mare smecher.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu ca "imi cer scuze ca postez", o sa-ti para rau. Nu ai camion, nu ai ce posta aicea. !

 

Auzi la el ba :))

Lasa-l ba ca vine cu tractorul! B-)

Edited by SkyDon ToV
Link to comment
Share on other sites

Un ultim post aici în calitate de membru TTC. :(

Dragii mei colegi, a venit timpul ca Managerul Alexxandru sa isi facă bagajele. Am întâlnit o defecțiune la PC si necesita cumpararea unui PC nou si am o perioadă foarte aglomerată cu majorate, scoala de soferi si revelion si nu imi permit sa cumpăr altul. In fine, vreau sa spun 2-3 cuvinte.

De când m am apucat am intrat aici si mi am facut o grămadă de prieteni in care pot sa am încredere si nădejde. Eram ca o familie si sper sa fiti în continuare la fel. Am petrecut în TTC aproximativ 215 zile si nu regret asta. Am cunoscut oameni minunați aici. Am ras alaturi de voi, câteodată am fost nervos dar nu asta contează, contează ca ne am inteles superb.

Multe mulțumiri lui Paul, Zhao, Devil, AlexXXXD, white_wolf, hopeless, rexxar dar si restul.

Vreodata daca o sa ma mai apuc sper sa va gasesc in aceasi formula si la fel de nebuni.

O sa mai postez din când in când pe aici.

Nu uitati de Alexxandru. Va urez mult succes. ;))

Link to comment
Share on other sites

@Knight Alexxandru, succes, băi! Mi-a făcut o deosebită plecere să te am ca și coleg, dar mai presus de atat, ca și prieten. Mereu ai fost acolo la momentul potrivit, gata să ajuți pe oricine în toate, și prin această cale vreau să-ți mulțumesc și eu pentru toate sfaturile și ajutorul pe care mi l-ai acordat de când am intrat în TTC. Păcat că ne părăsești chiar acum în prag de sărbători. Mă așteptam să vi și tu cu un cadou sau ceva acum de Moș Nicolae, Moș Crăciun... Te așteptăm înapoi, Alexandrule. Pup jos! :*:X

Link to comment
Share on other sites

Un ultim post aici în calitate de membru TTC. :(

Dragii mei colegi, a venit timpul ca Managerul Alexxandru sa isi facă bagajele. Am întâlnit o defecțiune la PC si necesita cumpararea unui PC nou si am o perioadă foarte aglomerată cu majorate, scoala de soferi si revelion si nu imi permit sa cumpăr altul. In fine, vreau sa spun 2-3 cuvinte.

De când m am apucat am intrat aici si mi am facut o grămadă de prieteni in care pot sa am încredere si nădejde. Eram ca o familie si sper sa fiti în continuare la fel. Am petrecut în TTC aproximativ 215 zile si nu regret asta. Am cunoscut oameni minunați aici. Am ras alaturi de voi, câteodată am fost nervos dar nu asta contează, contează ca ne am inteles superb.

Multe mulțumiri lui Paul, Zhao, Devil, AlexXXXD, white_wolf, hopeless, rexxar dar si restul.

Vreodata daca o sa ma mai apuc sper sa va gasesc in aceasi formula si la fel de nebuni.

O sa mai postez din când in când pe aici.

Nu uitati de Alexxandru. Va urez mult succes. ;))

 

Succes. :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.