Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@The Original DeviL, mulțumesc foarte mult pentru cuvintele frumoase, Devil! Sper să reușesc să pot face măcar jumătate din ceea ce ai reușit tu să faci cât timp ai fost alături de noi. Mulțumesc pentru încrederea acordată și-mi doresc ca alături de Paul, Alex și colegii mei să reușim să menținem facțiunea în punctul unde se află acum, adică la un nivel de top. Rămâne să ne auzim, numai bine! :)

Link to comment
Share on other sites

@Bodosbbb, dimineață era la 5 când m-am trezit eu. :))

Salut și ție. Vezi ai mare grijă cu posturile astea. Încearcă să scrii și tu măcar 5 cuvinte în fiecare post pe care-l faci și să nu mai postezi mesaj dupa mesaj dacă observi că ești singurul care postează în topic. Mai bine aștepti să posteze cineva ceva și după postezi și tu. :)

 

@Alex Z, noroc.

 

Edited by South Edutuu
Link to comment
Share on other sites

@Bodosbbb, dimineață era la 5 când m-am trezit eu. :))

Salut și ție. Vezi ai mare grijă cu posturile astea. Încearcă să scrii și tu măcar 5 cuvinte în fiecare post pe care-l faci și să nu mai postezi mesaj dupa mesaj dacă observi că ești singurul care postează în topic. Mai bine aștepti să posteze cineva ceva și după postezi și tu. :)

 

@Alex Z, noroc.

 

Am inteles, mersi de sfat, asa o sa fac. :) Traiasca baietii!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.