Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

On 9/6/2021 at 8:53 AM, MadalinRDC said:

@South mR zEw când se,  modifică si din script raportul?  Sa arate la /raport ca s-a marit nr de tractări. 

Daca a inceput saptamana deja, iti apar numarul de puncte din saptamana aia. Din urmatoarea saptamana o sa apara raportul marit.

Link to comment
Share on other sites

On 9/6/2021 at 1:24 PM, South mR zEw said:

Momentan nu am primit nici o informatie despre asta, dar in momentul cand o sa aflu ceva am sa va anunt pe orice cale posibila (forum; game; What`s Up; Discord). 

 

Multumesc tuturor care au fost aseara la sedinta ❤️ 

n-ai pentru ce man, a fost o ședință clasică și bine organizată, mă bucur că l-am putut ajuta pe NinessoN să înțeleagă tot ce s-a spus la ședință și că vă pasă de noi încât să ne informați pe toți când este ceva important de aflat

în rest, eu bine, acum ce-am venit de la pregătire și am intrat să termin Quest-ul. voi ce mai faceți, dragilor?

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, F4L Dya said:

@South mR zEw e bine sa vrei, sa stii ca nu imi place deloc numele tau :( .

Vreau si-mi doresc acest lucru. Nu uitati, mai aveti inca cateva ore @South Vladyyyyy @South WarroN. @Tokyo. sau @F4L Dya 

Inca odata ma repet si aici, daca aveti nelamuriri despre orice, stiti cum ma gasiti.

In rest, cum merge treaba? 

Link to comment
Share on other sites

@South mR zEw  nu era mai fain si simplu dacă se putea face activitatea numai de un rank 4 + ?  Gen sa faci cerere pentru activitate. Stiu ca aşa faceam prin 2018 in paramedics,  pentru ca aşa e mai dificil.  Poate x ii moare cainele si nu mai are timp sa Faca activitatea. Nu era mai fain să-şi fac activitatea singuri cei de r4+?  Îmi dau si eu cu parerea,  pup seară bună dragilor. 

Link to comment
Share on other sites

On 9/9/2021 at 4:42 PM, MadalinRDC said:

@South mR zEw  nu era mai fain si simplu dacă se putea face activitatea numai de un rank 4 + ?  Gen sa faci cerere pentru activitate. Stiu ca aşa faceam prin 2018 in paramedics,  pentru ca aşa e mai dificil.  Poate x ii moare cainele si nu mai are timp sa Faca activitatea. Nu era mai fain să-şi fac activitatea singuri cei de r4+?  Îmi dau si eu cu parerea,  pup seară bună dragilor. 

     Pai de la rank 4 + poti organiza evenimente/activitati in cadrul factiunii. Unele activitati mai ample necesita mai multi membri care ajuta la organizarea acesteia, de aceea am ales sa fie minim un rank 4 si 2 membri de rank 5. 

     Buna seara va spun si eu, oameni faini! :)

Link to comment
Share on other sites

On 9/22/2021 at 10:40 PM, South mR zEw said:

Toate merg ca pe roate..ce ma intristeaza mai mult in perioada asta este vremea. Posibil sa vina iarna mult mai repede de cat ne asteptam :)) 

Seara buna tuturor! 

Ador iarna, doar sa fie iarna... O zi frumoasa! :* 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.