Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

On 1/11/2022 at 11:50 AM, CaLd3Ron AIM said:

 

Cunosc factiunea din 2009, Vinnie om dedicat cel putin 2 ani pe TTC, taryd0n om dedicat minim 1 an jumate, AndreyCiubotariu om dedicat factiunii cel putin 2 ani si lista poate continua, realmente in trecut nu erau rank up in floare, trebuia sa fii super activ nu 15 ore jucate, sa obtii un rank 5 te luau transpiratiile pe tastatura si imbatraneai in fata PC ului. Ce sa zic voi astia de veniti noi pe aici ar trebui sa stiti cine s a jucat la butoane in trecut pentru a fii comunitatea factiunile si joculetul vostru unde e astazi! In trecut in joc plateai cu timp, nu GOLD

Cine sunt cei 2? In afara de Vinnie... nu am auzit de ei niciodata :))  

Pai boss, timpul a trecut, lucrurile au evouluat mult de atunci. E si normal sa nu mai fie asa, oamenii au crescut, au joburi, alte obligatii in real life, nu sa stea toata ziua in fata calculatorului cum se proceda acum cativa ani... Accepta realitatea

Link to comment
Share on other sites

On 1/14/2022 at 11:50 AM, South blood diamond said:

Cine sunt cei 2? In afara de Vinnie... nu am auzit de ei niciodata :))  

Pai boss, timpul a trecut, lucrurile au evouluat mult de atunci. E si normal sa nu mai fie asa, oamenii au crescut, au joburi, alte obligatii in real life, nu sa stea toata ziua in fata calculatorului cum se proceda acum cativa ani... Accepta realitatea

 

Deranjul meu pentru voi, si aici ma opresc ca nu vreau sa ma lupt cu moriile de vant, meritau sa fie lasati pe lista, nu stersi de anumiti indivizi, toti cei care au fost pe lista, au fost pusi cu un scop. Daca erau pe lista, faceai un SEARCH si te lamureai singur cine sunt, si ce au facut pentru TTC

Link to comment
Share on other sites

On 1/19/2022 at 11:47 AM, CaLd3Ron AIM said:

 

Deranjul meu pentru voi, si aici ma opresc ca nu vreau sa ma lupt cu moriile de vant, meritau sa fie lasati pe lista, nu stersi de anumiti indivizi, toti cei care au fost pe lista, au fost pusi cu un scop. Daca erau pe lista, faceai un SEARCH si te lamureai singur cine sunt, si ce au facut pentru TTC

Nu stau sa imi pierd timpul sa-i caut pe aia pentru ca nu ma intereseaza cine sunt sau ce au facut ei. ;) 

Link to comment
Share on other sites

On 1/13/2022 at 9:44 AM, uS DeviL said:

Care nou bro, eu sunt în TTC din 2010, cred că ai uitat numele de DeviL. Am pus bazele facțiunii cu balon.

 

Poate că au fost șterși câțiva, dar asta nu înseamnă că nu e NICIUN membru vechi aici.

Aprob și susțin

Link to comment
Share on other sites

On 3/1/2022 at 11:41 PM, South mR zEw said:

Mama de ca s-a pus praful pe acest topic..aproape o luna de zile si nimeni nu a miscat nimic pe aici. 

eu nu prea activez pe forum, grupul de WhatsApp sau Discord-ul sunt mult mai utile și mai populare

 

on: bună ziua, care vă este viața? toate bune?

10 hours ago, Tokyo. said:

Yo nu inteleg care este noul regulament...

uită-te la final de tot, este vorba de minimul de ore, sancțiunile pentru a avea sub 15 ore și cazurile de demitere pentru multiple sancțiuni consecutive în caz de ai primit sancțiune pentru sub 15 ore lunare

Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2022 at 10:04 PM, Tokyo. said:

Yo nu inteleg care este noul regulament...

Fix acolo sub ultima sectiune, unde scrie legat de cele 15 ore luna obligatorii, mai jos este descrisa o noua "situatie" in care poti "scapa" daca pot sa ii zic asa de sanctiuni. Daca nu intelegi cum sta treaba acolo, astept un mesaj in game, pe forum sau pe wapp. 

 

Buna seara, dragilor! Care mai este viata voastra? 

Link to comment
Share on other sites

On 6/23/2022 at 10:29 PM, South mR zEw said:

Salutare si bun venit. In sfarsit cineva care a avut curajul sa sparga gheata. 

Eu tot muncesc sa strang bani pt o paine la copilasii mei. La tine care-i treaba? 

Imi place sa discutam si aici, n ar trebui sa fie chiar asa mort forumu'.

Marea majoritate a timpului o pierd cam la fel, muncind. De vreo saptamana sunt in concediu medical din cauza unor probleme de sanatate, in rest toate bune.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.