Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am ceva pentru voi http://imageshack.us...6/moto0107.jpg/ !!! Am facut desenul ca nu aveam ce face,eram plictisit,eram de serviciu pe scoala si.....lipsa de ocupatie

 

 

P.S.: Stiu ca a iesit "naspa",nu sunt prea priceput =))

 

Mie mi se pare ca a iesit super, cel putin mie imi place :X

Gj!

Edited by B M W p o w e R
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata baieti , vreau sa va zic ceva...eu pana pe 23.12.2011 nu o sa mai intru la calculator , deloc ! ca trebuie sa imi ridic notele mult de tot...si nu prea am timp de pc...si o sa fiu inactiv pana atunci , nu o sa mai intru chiar deloc si o sa vorbesc cu TohaNeaNu sa puna pe altcineva sublider pana cand revin eu , bine , o sa fiu si eu sublider...si o sa mai puna unu,iar cand revin eu,il scoate pe ala..vreau sa va mai rog ceva , vreau sa ascultati de subliderul care o sa fie pus ca daca nu veti fi sancionati drastic ! asa ca aveti grija , ne auzim cand luam vacanta , bafta la tractat masini ! Salut.

Link to comment
Share on other sites

Eu la mate am ramas... :)) rahat...:| si mai am sa trec la fizica...si dupa imi vad de treaba :)) da tot trebuie sa imi ridic notele :| ...la ce prof de mate am eu , mai sunt si seful clasei si ala de mate imi e dirig , e cel mai nebun din liceu baaaaa :( intrebati-l si pe Tohaneanu.Me dor de voi ! :X

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.