Jump to content

Tow Truck Company - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@ Rusii sunt talentati in jocuri :D

Da,mai ales in CSGO.Dau si ei rage,dai si tu din cauza lor cu traditia "P90 cyka blyat rush B flash" =|

 

Salutreee ! N-am mai postat de ceva vreme pe aici. Ce faceți voi ?

Eu la taguri,40 gold/zi,frumos,elegant,cat di cat.Tu,ce faci?

Link to comment
Share on other sites

Da,mai ales in CSGO.Dau si ei rage,dai si tu din cauza lor cu traditia "P90 cyka blyat rush B flash" =|

 

Eu la taguri,40 gold/zi,frumos,elegant,cat di cat.Tu,ce faci?

Și eu pe aici, chinuială cu raportul :)))

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti! :D Felicitari @@South Zhao! Nu stiu daca ma mai stie cineva de pe aici, dar am intrat sa vad ce mai e, sa vad daca mai e Aure lider, am intrat pe youtube la mine si m-am uitat la videoclipuri... Ce vremuri frumoase erau :( Aveti grija de voi, va pup si va respect ! :*


Scuze ca am postat aici...

Link to comment
Share on other sites

@@Spargo VIP, Salut si tie nu te cunosc personal dar sunt sigur ca ai fost un baiat bun

 

No ce faceti fetele? Am terminat si eu cu treaba si intru imediat in game, ne auzim acolo

Link to comment
Share on other sites

La preturile alea .. te lipsesti

Link to comment
Share on other sites

 

Da, dar sunt permanente :D

Asa e da cum sunt -1.5kk la spin e criza tata ... am vrut sa pun pe hotring :)) cand am vazut 69k ...

Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, No si ii musai sa venim ? :/

Bine no, oi fi prezent :))

Ce faceti? eu imediat cred ca merg afara, ne auzim mai tarziu in game, pwp

Vezi ca am 2 puncte invalide la raport

Link to comment
Share on other sites

Salutare, soldati!

 

Cu parere de rau voi face acest post, dar nu am incotro. Imi cer scuze in numele persoanelor care nu le au cu cititul romanelor, nici eu de altfel nu le am cu scrierea lor, dar de aceasta data consider ca merita.

 

Dupa cum unii dintre voi stiti, am decis sa-mi dau demisia de la functia de lider din mai multe motive si nu o sa ezit sa vi le spun. Ca si multe persoane de pe server mi-am dorit si eu aceasta functie, sa vad cum e sa fii responsabil de o factiune, sa ajut cu cat pot la dezvoltarea acesteia si multe, multe alte motive. Acest scop fusese cu putin timp in urma uitat, deoarece in noiembrie anul trectul am vrut sa ma las de acest joc renuntand la toate functiile pe care le detineam atunci, dar unii colegi de clan si prieteni care erau atunci in aceasta factiune m-au indemnat sa nu ma las si sa vin alaturi de ei in Tow Truck Company. Am decis in cele din urma sa intru in aceasta factiune tinand cont ca nu mai fusesem, dar atunci nici nu aveam prin cap ca o sa stau pana la un rank mare, mai ales lider. Timpul a trecut, imi facusem din ce in ce mai multi prieteni, ajunsesem la un rank maricel si a venit momentul ca eu sa preiau carma acestei factiuni. A fost pe neasteptate, chiar nu ma gandeam ca dupa cateva luni de cand spusesem ca ma las, sa fiu promovat la o asemenea functie.

 

FukaGiV.png

KgfzwgU.png

 

Chiar nu m-am asteptat sa primesc atatea voturi din partea voastra si sa fiu sustinut de atata lume, iar prin acest intermediu vreau sa va mai multumesc inca o data pentru ca m-ati votat pe data de 04.04.2016 si ati avut incredere in mine.

 

Vreau sa-i multumesc in special lui @AIM n3xTw00w pentru ca mi-a acceptat aplicatia in aceasta factiune, lui pentru toata increderea si sfaturile pe care mi le-a acordat, lui @South Smith pentru toate rankurile si tot ajutorul de care am beneficiat pentru a ajunge aici, @Rower ToV, , @South Paul, si @A l e x X X X D pentru ajutorul acordat ca sublideri ai acestei factiuni.

 

Pot spune ca cel mai mult imi pare rau ca nu am putut sa tin mai mult aceasta functie asa cum spusesem cand am primit-o. Aveam ca obiectiv sa stau macar atat timp cat a stat si Aure, dar chiar nu mai pot. Iar acum revenind la ce am spus mai sus, am sa va zic si motivele pentru care iau aceasta decizie. Nu cred ca mai am mult si vine timpul sa ma las si eu de server. Vreau ca pana atunci sa mai incerc si altceva ca sa nu imi para rau dupa si sa stiu ca pe toata "cariera" mea de jucator pe acest server mi-am atins toate obiectivele. In plus..mi-am facut "damblaua" sa spun asa, am vazut cum e sa fii liderul unei factiuni si nu vreau sa fiu egoist, vreau sa las si pe altcineva sa vada cum e cu aceasta functie. Nu mai e mult si nu voi mai avea foarte mult timp de PC, deoarece o sa vina un an greu de scoala si trebuie sa ma apuc si de scoala de soferi, iar in scurtul timp pe care il voi avea la PC vreau sa fac si altceva, nu sa ma chinui sa stau 40 de ore/luna pe server fara sa fac nimic. Da, a intervenit si plictiseala si monotonia in aceasta functie. Eu sincer imi termin treaba de lider in maxim 2 ore pe saptamana, iar in rest nu am ce face, dar tot trebuie sa intru sa fac cele 40 de ore minim/.

 

Consider ca nu am stat foarte mult timp lider, dar in astea 4 luni cred ca am realizat si am muncit cu factiunea ce posibil ca nu au facut altii in mult mai multe luni.

- Am reusit ca in aceste 4 luni sa nu fiu sanctionat de admini si sa fac totul ca la carte.

- Am incercat sa va inteleg ca e vara si nu prea mai aveti chef de raport, asa ca l-am micsorat.

- Am obtinut cu factiunea premiul 3 la B-Olympics Spring 2016.

- De fiecare daca cand imi spuneati sa va invoiesc, chiar si in ultima zi de raport, v-am inteles si v-am invoit.

- Am stabilit unele saptamani cu raportul optional chiar daca nu trebuia, dar am facut-o pentru voi ca sa fiti mai liberi in unele perioade.

- Rank-up am incercat de multe ori sa va dau la timp.

- Multi dintre voi tractau ilegal/fraudau rapoartele, dar am trecut cu vederea.

- Am schimbat/scos anumite reguli care impuneau unele lucruri care nu va placeau.

- De fiecare data la o reclamatie am incercat sa va apar, iar acest lucru a dat roade, fapt ce se poate observa si ca am dat foarte putine FW-uri de la reclamatii.

- Am schimbat forumul factiunii optimizandu-l astfel incat informatiile sa fie mult mai usor memorate.

- Cu toate ca am fost numit Hitler Jr. (dupa Aure) nu cred ca am fost chiar atat de rau si de fiecare data cand ati gresit am decis sa va iert si doar sa va atentionez.

- Am adaugat premiul pentru best raport (100k saptamanal).

- Am organizat activitati/targuri cu celelalte factiuni, dar si in cadrul factiunii.

- Am reusit impreuna cu un membru al factiunii sa realizam un nou trailer Tow Truck Company - Click!

- Si cred eu, cel mai important lucru a fost ca am incercat sa fiu si sa ma vedeti ca un prieten al vostru, nu ca un lider.

 

O vorba a unui fost lider de-al meu (PyRoCeL):

 

"Fa-i sa te asculte pentru ca le esti un prieten si ii inveti de bine, nu pentru ca-i ameninti cu un FW"

 

Cam asta a fost cu sederea mea in STAFF-ul serverului, dupa cum veti vedea si mai jos, cred ca mi-am atins toate scopurile, iar acum ca un apogeu al "carierei" mele de jucator as prefera sa intru in Hitmen Agency sau FBI si sa raman acolo pana ma las.

 

M-am uitat la aplicatiile mele de acum 1-2 ani si pot spune ca mi-am atins toate scopurile:

 

 

G74k7eN.png

 

4Maclvv.png

 

s0IDjhV.png

 

B3OJAGy.png

 

QB11TRb.png

 

yzzrEH2.png

 

Aplicatia Tow Truck Company:

PqqRD2E.png

 

 

 

In legatura cu votarea care probabil va avea loc joi, nu vreau sa vad certuri sau "campanii electorale" pentru ca nu veti face decat sa stricati atmosfera pe care am creat-o pana acum. Va asigur ca urmatorul lider imi va duce cu bine munca mai departe si v-as mai ruga sa nu va dati demisia daca plec eu, ramaneti in continuare in factiune ca merita.

 

Va multumesc inca o data pentru tot si sper sa tinem legatura, atat in joc, cat si pe whapp/fb/skype/ts.

 

 

#Remember Tow Truck Company Owner [uS]Zhao. ~ Bye

 

Edited by South Zhao
Link to comment
Share on other sites

@@South Zhao, Imi pare rau ca vei pleca , insa tu sti mai bine ce ai de facut si ce vei mai putea face , din partea mea ai tot respectul pentru simplul fapt ca desi ai avut responsabilitati pe care multa lume din factiune nu le inteleg sau nu le pasa de ele tu ai reusit sa ramai aceasi persoana care era si inainte de functie . Imi pare rau ca nu voi putea fi prezent la sedinta , numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.