Jump to content

News Reporters - Legende / Legends


Unknown X
 Share

Recommended Posts

nrlegends.png
ro32.png
În acest topic sunt enumerate legendele facțiunii News Reporters. Pentru a fi trecut în topicul de legende trebuie să fii petrecut cel puţîn 365 de zile în facţiune fără să o părăseşti. Când vine vorba de liderii facțiunii News Reporters, la aceștia se cumulează atât timpul petrecut că membru, cât și timpul petrecut ca lider.
 

În acest topic, jucătorii comunității pot arăta aprecierea și gratitudinea față de legendele facțiunii News Reporters. Trebuie să respectați modelul de postare de mai jos.

  • Nume:
  • Link de la profilul RPG:
  • Mesaj:
Lideri care sunt legendele facțiunii News Reporters:
  • sRn
  • RazviTnx
  • CREATIVe
  • Claudiu.KiNG
  • ZakeNN
  • Lewoo
  • .R[e]D
  • DaNiElSaN..
  • Maty. 
  • Ailime
  • Quentin
  • ghiNda.
  • Valentinos
  • .Aku
  • Alucard
  • Tuser 
  • Sancho
Membri care sunt legendele facțiunii News Reporters:
  • Donald
  • VladTepes
  • Phenomenal.
  • LorenaRx
  • Lebus
  • DiKE
  • vlwd
  • Ne[X]uS
  • [Touareg]
  • DaNiKowsKy
  • NicuPROTV
  • Alexandrion
  • .Enized
  • JayK
  • Champy
  • Oana
  • Rawl3z
  • zewTs.
  • DareDevil
  • whoisr4ul

 

uk32.png

In this topic, all the legends of the News Reporters faction are listed. In order to be added to the legends topic you must have spent at least 365 days in the faction without leaving it. When it comes to the leaders of the News Reporters faction, they have both time spent as a member and time spent as a leader.

 

In this topic, community players can show their appreciation and gratitude to the legends of the News Reporters faction. You must follow the posting pattern below.

  • Name:
  • Link from RPG profile:
  • Message:
Leaders that are legends of the News Reporters faction:
  • sRn
  • RazviTnx
  • CREATIVe
  • Claudiu.KiNG
  • ZakeNN
  • Lewoo
  • .R[e]D
  • DaNiElSaN..
  • Maty. 
  • Ailime
  • Quentin
  • ghiNda.
  • Valentinos
  • .Aku
  • Alucard
  • Tuser 
  • Sancho

Members that are legends of the News Reporters faction:

  • Donald
  • VladTepes
  • Phenomenal.
  • LorenaRx
  • Lebus
  • DiKE
  • vlwd
  • Ne[X]uS
  • [Touareg]
  • DaNiKowsKy
  • NicuPROTV
  • Alexandrion
  • .Enized
  • JayK
  • Champy
  • Oana
  • Rawl3z
  • zewTs.
  • DareDevil
  • whoisr4ul
Edited by TLG Valentinos
adaugare legende
Link to comment
Share on other sites

  • Nick:MrYonutz
  • Factiunea din care faci parte: -
  • Level:22
  • Ce vrei sa le transmiti:Vreau sa ii felicit pe toti cei de pe lista. Meritati tot respectul. De asemenea ma simt onorat sa ma aflu pe aceasta lista. Cand ma gandesc la toate live-urile luate, la prima zi in News Reporter, la primul FW, la primul news, simt ca traiesc din nou acele clipe. Pentru mine News Reporter va fi mereu cea mai frumoasa factiune, o factiune care are de toate: si bune si rele. Este exact asa cum trebuie sa fie o factiune: unita si la bine si la rau.
  • Alte precizari: Sincere felicitari tuturor!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Snugst3rr
  • Factiunea din care faci parte: News Reporters
  • Level: 16
  • Ce vrei sa le transmiti: Felicitari tuturor ca ati ajuns pe aceasta lista si ca v-ati dat interesul pentru binele factiunii de-alungul timpului.
  • Alte precizari:Sper ca intr-o zi sa ajung si eu pe aceasta lista,dar pana atunci mai am de muncit.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: aLeXy29
  • Factiunea din care faci parte: News Reporter
  • Level: 26
  • Ce vrei sa le transmiti: Vreau sa va transmit felicitari tuturor celor care se afla in aceasta lista . Am prins si eu cativa dintre voi cand am fost prima oara in News Reporter si nu pot sa spun decat ca m-am simtit extraordinar si de ce nu poate cativa dintre voi sa va reintoarceti inapoi pentru ca avem nevoie de voi ! Respect tuturor !
  • Alte precizari: Sper ca intr-o zi sa ajung si eu pe lista aceea , sau macar sa ma reintalnesc cu unii care se afla pe acea lista , chiar ca si colegi !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: S1mpleBoY
  • Factiunea din care faci parte: News Reporter
  • Level: 18
  • Ce vrei sa le transmiti: In primul rand vreau sa-i felicit pe toti cei care sunt pe aceasta lista. Pot sa spun ca este o lista a "eroilor", deoarece chiar ati fost eroi. Ati adus aceasta factiune tot timpul in top 2. Consider, ca aceasta factiune, la momentul actual este nr. 1, datorita membrilor actuali, dar in aceeasi masura si celor din trecut. In al 2-lea rand, acuma dupa ce am vazut aceasta lista, chiar este "o onoare" pentru mine sa fac parte echipei de reporteri.
  • Alte precizari: Felicitari !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Rashid.

Factiunea din care faci parte: NR

Level: 34

Ce vrei sa le transmiti: Vreau sa ii felicit pe toti cei care sunt pe lista de mai sus , ma simt onorat sa ma aflu si eu printre ei. Acestia au facut multe pentru NR.

Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

Nick:Greet

Factiunea din care faci parte: News Reporter

Level: 34

Ce vrei sa le transmiti: Ma bucur ca ma aflu pe aceasta lista, si vreau sa ii felicit pe toti cei de pe lista :*

Alte precizari: Va Pwp :>

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: syl01
  • Factiunea din care faci parte: Civil
  • Level: 27
  • Ce vrei sa le transmiti: Felicitari baieti, va apreciez pentru munca pe care ati depus-o. Din 32 cati sunt pe aceasta lista, 24 mi-ati fost colegi, respectiv lideri/sublideri. Sunteti niste persoane deosebite.
  • Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: BreaKz
  • Factiunea din care faci parte: News Reporter
  • Level: 25
  • Ce vrei sa le transmiti: Vreau sa ii felicit pe toti cei de pe lista, cativa dintre cei prezenti pe lista mi-au fost colegi iar unii imi sunt prieteni si acum. Inca odata Felicitari celor prezenti pe lista.
  • Alte precizari:

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Gang_Mihai
  • Factiunea din care faci parte: NR
  • Level: 37
  • Ce vrei sa le transmiti: Justmed , trebuia sa fie deasupra lui Moartea!
  • Alte precizari: Gigele , cat mai e kilu de fasole la cartofi ma?

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: iulys
  • Factiunea din care faci parte: News Reporter
  • Level: 18
  • Ce vrei sa le transmiti: Respectul meu pentru acei oameni.
  • Alte precizari: Sper ca intr-o buna zi sa fiu si eu pe lista aceasta.

Edited by iulys30
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Simon_DraGoS
  • Factiunea din care faci parte: Stracci Family.
  • Level: 41.
  • Ce vrei sa le transmiti: Felicitari, voi ati facut din News Reporter ceea ce este astazi, mai bine zis o factiune serioasa !
  • Alte precizari: Mult succes in continuare.

Edited by Simon D
Link to comment
Share on other sites

Nick: Mr_Qwerty

Factiunea din care faci parte: The Barzini family

Level: 10

Ce vrei sa le transmiti: Tin sa va felicit pe toti care au ajuns pe aceasta lista . Majoritatea mi-au fost si mie colegi in NR si sunt de treaba :) .

Alte precizari: Felicitari !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Reason
  • Factiunea din care faci parte: -
  • Level: 12
  • Ce vrei sa le transmiti: Felicitari tuturor celor care apar in lista ;
  • Alte precizari: Vezi ca l'ai uitat pe LeBron si el a fost leader la NR si a facut multe pt. factiune.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Robytzu05
  • Factiunea din care faci parte: News Reporter
  • Level: 26
  • Ce vrei sa le transmiti: Mult noroc unde vor merge, cei pe care ii cunosc din aceasta lista sunt membri exceptionali.
  • Alte precizari: Bafta baieti si fete.

Edited by Robytzu05
Link to comment
Share on other sites

  • Nick:sRn
  • Factiunea din care faci parte:News Reporter
  • Level:19
  • Ce vrei sa le transmiti:Cred ca 8 luni de munca aici au insemnat ceva pentru aceasta factiune si ma bucur ca sunt pe acea lista cu multi prieteni de ai mei..
  • Alte precizari: Continui cu News Reporter.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: DooMasteR
  • Factiunea din care faci parte: Civil
  • Level: 54
  • Ce vrei sa le transmiti: Salutare tuturor! Sunt mandru ca ma aflu pe acea lista, langa toate acele nume care au facut ceva (mai mult sau mai putin) pentru factiunea News Reporter si tin sa precizez ca pentru mine a fost o expierienta de neuitat. Din pacate nu am mai putut continua din cauza facultatii. Poate candva voi reveni. Sa nu il suparati pe Unk(pe care il salut si ii transmit multe bucu....femei) si sa ascultati de el. Eu am mai fost in News Reporter la inceput, pe cand Kip era seriful. A fost foarte bine si atunci. Felicitari tuturor pentru ce ati realizat in News Reporter si sper ca vom face o intalnire "de gradul III" toti cei care au ramas cu News Reporter la inima.
  • Alte precizari: Va pup de aici de la....laptop si sa aveti grija ( de cainele lui Ion :)) Nu m-am putut abtine Ioaaaneee :)) ).

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Gabriel0123
  • Factiunea din care faci parte: News Reporter
  • Level: 38
  • Ce vrei sa le transmiti: Ii felicit pe toti de pe aceasta lista si ii respect. Ma simt foarte onorat ca ma aflu si eu printre acesti membrii exceptionali.
  • Alte precizari: Felicitari Unknown pentru ca ai adus News Reporter pe locul 1.

Edited by Gabriel0123
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [skillZ]Max
  • Factiunea din care faci parte: News Reporter
  • Level: 13
  • Ce vrei sa le transmiti: Felicitari tuturor celor care va aflati pe aceasta lista :)
  • Alte precizari: Poate, poate pe viitor o sa fac si eu parte din acesta lista

Link to comment
Share on other sites

Nick: 2pac

Factiunea din care faci parte: Civil

Level: 15

Ce vrei sa le transmiti: Felicitari tuturor membrilor din aceasta lista, dar si celor care nu se afla aici! UnknownX lider de nota 10+

Alte precizari: Sunteti pe drumul cel bun!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Caps
  • Factiunea din care faci parte: Hitman Agency
  • Level: 32
  • Ce vrei sa le transmiti: Din greseala am gasit topicul asta. Defapt sincer sa fiu m-am mai uitat sa vad ce a mai facut fratele UnknownX pe aici si na... Ma regasesc intr-o lista numai cu membrii de elita care au facut sau fac parte din News Reporter. First faction..eeeehh, amintiri doar, dar sunt frumoase. Ma bucura tare mult faptul ca ma aflu pe lista asta si cu tot respectul ii felicit pe cei care se afla pe lista, langa mine, langa fosti lideri si actual bo$$, langa fosti sublideri si membrii care si-au dat tot interesul pentru News Reporter. Imi pare rau ca n-am reusit sa imi intru in mana cand am reintrat in News Reporter deoarece, daca faceam asta si acum ma aflam acolo! Felicitari inca odata!
  • Alte precizari: Nu o sa va uit ! O seara cat mai buna!

Edited by Caps
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Reporteri de colecţie / Legends
  • Ailime unlocked and pinned this topic
  • Ailime unpinned this topic
  • Ailime locked this topic
  • Ailime unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.