Jump to content

News Reporters - Legende / Legends


Unknown X
 Share

Recommended Posts

  • Nick: Rooney
  • Factiunea din care faci parte: News Reporter
  • Level: 14
  • Ce vrei sa le transmiti: Aveti respectul meu pentru ce ati facut pentru aceasta factiune, sper ca intr-o zi sa fiu si eu pe aceasta lista.
  • Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

Nick: Oxigen

Factiunea din care faci parte: -

Level: 22

Ce vrei sa le transmiti: Sunt onorat sa fiu pe aceasta lista si doresc sa ii felicit si sa le multumesc tuturor pentru sustineri si sprijinul acordat.

In acelasi timp doresc sa ii si felicit pe colegii cu care am lucrat mult timp si care sunt si ei de asemenea pe aceasta lista.

Alte precizari: Multumesc the story will go on.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: DeviL
  • Factiunea din care faci parte: News Reporter
  • Level: 47
  • Ce vrei sa le transmiti: Vă felicit pentru munca depusă în această facţiune. Aveţi tot respectul meu.
  • Alte precizari: -

Edited by DeviL 18
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: AnGeLx
  • Factiunea din care faci parte: Civili
  • Level: 21
  • Ce vrei sa le transmiti: Vreau sa-i felicit pe toti cei care au devenit o legenda pentru News Reporter si care au ramas in amintirea multora. Sunt onorat si emotionat in acelasi timp sa-mi regasesc numele printre atatia cunoscuti. Aveti tot respectul meu.
  • Alte precizari: Cred ca toate aceste laude i se datoreaza lui UnknownX si celorlalti leaderi care ,,ne-au suportat" cu tot cu defectele care le aveam. News Reporter For Ever !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Toretto.Corleone
  • Factiunea din care faci parte: News Reporter
  • Level: 31 +
  • Ce vrei sa le transmiti: Felicitari tuturor celor aflati pe acea lista, sper ca intr-o zi sa apar si eu pe acea lista si sa demonstrez ca nu degeaba am fost sublider la 3 Factiuni !!
  • Alte precizari: UnknownX te descurci de minune si sper sa o tii asa incontinuare. (( sRn - meriti toate laudele ))

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Radu_Truda
  • Factiunea din care faci parte: Civil.
  • Level: 25+
  • Ce vrei sa le transmiti: Felicitari celor ce sunteti pe aceasta lista.Meritati acest loc...ati realizat ce altii nu pot,felicitari.
  • Alte precizari: Respect.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Tom.Clancy
  • Factiunea din care faci parte: News Reporter
  • Level: 5
  • Ce vrei sa le transmiti: Felicitari pentru munca depusa in News Reporter de-a lungul timpului.
  • Alte precizari: Sper ca intr-o zi sa ajung si eu pe aceasta lista.

Link to comment
Share on other sites

Guest musicislife

asd

 

// Post pentru +1? Data viitoare daca mai postezi aiurea, voi cere sanctionarea ta. Ai grija cum postezi, exista reguli.

Edited by Unknown X
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: BreaKz
  • Factiunea din care faci parte: News Reporter
  • Level: 30
  • Ce vrei sa le transmiti: Este o onoare sa ma aflu printe Reporteri de colectie...
  • Alte precizari: Felicitati celor care au reusit sa ajunga pe aceasta lista

Link to comment
Share on other sites

** UPDATE 23 noiembrie 2012 **

 

Au fost adaugati pe lista:

  • nabz0r
  • Cartofar
  • Djteolik
  • Patrunjel
  • DanielBoyd
  • Negrean.boby
  • Piticul
  • Bmwx5
  • Jackie_Dee
  • Deidara

Nota: Deidara a fost sublider News Reporter cu lider everzor. Cei adaugati recent au fost rank 4 sau 5 pe cu lider emptY_mdY. R.Rambo a fost lider interimar pentru o luna si sublider pentru 3 luni.

Le multumesc celor din urma pentru tot ajutorul oferit pe perioada sederii mele in functia de lider.

Link to comment
Share on other sites

Puteti in continuare sa le transmiteti ceva legendelor acestei factiuni dupa urmatorul model:

 

Nick:
Factiunea din care faci parte:
Level:
Ce vrei sa le transmiti:
Alte precizari:
Link to comment
Share on other sites

Nick: Xin

Factiunea din care faci parte: National Guard

Level: 33

Ce vrei sa le transmiti: Felicitări pentru locul ocupat pe această listă şi mult succes mai departe!

Alte precizari: Mă bucur că am şi eu numele scris aici.

Link to comment
Share on other sites

Nick: EuroStar

Factiunea din care faci parte: Red Dragon Triad

Level: 31

Ce vrei sa le transmiti: Sunt mândru să mă aflu pe această listă și țin să le mulțumesc tuturor celor ce au muncit pentru a construi această facțiune, adevărați oameni de colecție.

Alte precizari: Felicitări!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Andreiii1936

Factiunea din care faci parte: Civil.

Level: 45

Ce vrei sa le transmiti: Ma simt foarte mandru ca ma aflu pe aceasta lista. E o onoare pentru mine ca ma pot numi o legenda a aceste factiuni si ma bucur ca am putut, timp de aproximativ un an, sa ajut cat de mult, aceasta factiune. In aceasta factiune a fost cea mai frumoasa perioada petrecuta de cand joc SA:MP...o perioada in care mi-am facut o multime de prieteni, care acum sunt niste prieteni foarte buni, gen: DanielBoyd, RazviTnx, RobertCM, nabul de krysty, snrobert, retrax, snaks si muuuuulti altii.

Alte precizari: Felicitări fostilor colegi, felicitari actualilor membrii si sper sa pastrati traditia NEWS REPORTER!

Edited by RTS Andrei 1995
Link to comment
Share on other sites

Nick: Allow

Factiunea din care faci parte: Vietnamese Boys

Level: 10

Ce vrei sa le transmiti: Felicitari pentru efortul depus.

Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Reporteri de colecţie / Legends
  • Ailime unlocked and pinned this topic
  • Ailime unpinned this topic
  • Ailime locked this topic
  • Ailime unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.