Jump to content

B-zone Logo Reborn


snooper
 Share

Recommended Posts

Arata bine... dar literele alea, ZON (jumate din "N), parca sunt mult prea deschise la culoare fata de celelalte, nu? (parerea mea)

 

Logo-ul este facut in asa fel incat sa arate bine in partea superioara a site-ului unde este acum , un scris 3d lucios sare in evidenta in contrast cu background-ul .

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa lucrare, merita sa fie logo.

 

Ai acel emoticon cu palarie si ochelari la calitate mai mare ( cum erau aici http://b-zone.ro/forum/topic/64324-b-zone-logo-renders/ , acum numai merge IMG.B-zone.ro ) ? Imi poti trimite un PM, sau chiar sa dai edit la acel topic si sa postezi cu un alt host de imagini, ai ajuta multe persoane care vor sa faca suveniruri.

Link to comment
Share on other sites

Am observat cateva greseli, ochelari sunt cam mari iar lentila dreapta este cam stramba, textul care cred ca vroiai sa fie 3D nu arata prea bine ar fi fost mai bine doar cu un gradient alb-gri.Si o umbra mica sub cap ar merge mai bine, in rest totul e bine bravo!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.