Jump to content

Paramedics - Legende | Legends


Corneliu
 Share

Recommended Posts

Nume: Cosmynl

Factiune: Fire & Medic Department

Mesajul tau: Cei care au ajuns pe aceasta lista chiar merita acest statut de legenda pentru Fire & Medic Department, tin sa ii felicit si sa le urez sa fie prezenti pe cat mai multe asemenea liste.

Edited by Mansory
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Brunetta.
  • Factiune: Fire & Medic Department
  • Mesajul tau: Felicitări tuturor celor care se află pe lista legendelor, este o onoare pentru mine să vă fiu alături. Am petrecut momente foarte frumoase aici, îmi doresc să fie la fel şi în continuare. Love you all ♥!

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: PhotoGraphY.
  • Factiune: Fire & Medic Department.
  • Mesajul tau: Vreau sa ii felicit pe toti. Parerea mea este ca ALLEN a facut aceasta factiune atat de buna si uiDivo isi face treaba destul de bine. As vrea si eu sa ajung pe aceasta lista dar am foarte mult de muncit.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: RoxoR
  • Factiune: Civil
  • Mesajul tau: E deja al 2-lea post la aceasta sectiune, dar vreau sa spun ca sunt mandru sa ma aflu pe aceasta lista, si inca imi amintesc cu placere momentele petrecute in Fire & Medic dept., alaturi de prieteni cu care si in prezent tin legatura [ Sickk, Corneliu, EuGen90, everzor, [officer]polanski ].

 

"I will always remember..." : Momentele cand blocam autostrada cu ambulantele, cand faceam eventuri deagle, sau cand invadam HQ-urile mafiilor si nu in ultimul rand war-urile cu NR. Sper ca toti viitorii lideri sa faca o treaba buna si sa mentina factiunea la fel de activa.

Link to comment
Share on other sites

Nume: AdRiaNN

Factiune: Barzini

Mesajul tau: Felicitări tuturor de pe listă, felicitari pentru munca depusa aici.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: GonZo
  • Factiune: Civil
  • Mesajul tau: Vreau sa va felicit pe toti ce-i aflati pe acea lista deoarece meritati.
  • Urmatoarea mea factiune aceasta va fi.....voi aplica pana cand mi se va oferi o sansa ! Ne vedem in curand !

Link to comment
Share on other sites

Nume: Bradley Cooper

Factiune: Fire & Medic Departament

Mesajul tau: Felicitari celor care se afla pe aceasta lista, se vede ca sunt multi care au muncit pentru acest departament minunat!

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: sineddw
  • Factiune: Fire & Medic Departament
  • Mesajul tau: As vrea sa ii felicit pe toti cei care se afla pe aceasta lista. Stiu ca nu e usor sa ajungi acolo. Bafta in continuare !

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: [s4L]Mitch
  • Factiune: Fire&Medic Departament
  • Mesajul tau: Vreau sa ii felicit pe acesti oameni pentru munca depusa, ei au dus factiunea unde este acum, Felicitari! ati facut o treaba excelenta.Imi pare rau ca nu eram si eu pe atunci, stiam de server dar mi se parea complicat, in fine, Felicitari inca odata, sunt mandru ca fac parte din aceasta factiune si imi pare rau ca mi-am dat demisia prima data cand am fost.

Link to comment
Share on other sites

Nume : Cranky

Level : 30+

Factiune : Verdant Family

Ce doresti sa transmiti : Felicitări tuturor ce se află pe această listă, meritati !

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: [GF]Mihnea
  • Factiune: LSPD
  • Mesajul tau: Vreau sa-i felicit pe toti care sunt pe aceasta lista, isi merita cu adevarat titlul de legenda. Ma bucur ca am facut parte din aceasta factiune minunata.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Lincoln.

Factiune: Paramedics

Mesajul tau: Congratulations and thanks for your effort made in Paramedics to get yourselves on this list. This list clearly states the legends, who deserve all the respect from the faction and that's what they get. Very well done for all the effort put into the faction.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume:XVenom
  • Factiune: Paramedics
  • Mesajul tau:Felicitari celor aflati pe aceasta lista a-ti ajutat la formarea celei mai frumoase factiuni de pe acest server!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Legende | Legends
  • Preot Claudius unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.