Jump to content

Paramedics - Legende | Legends


Corneliu
 Share

Recommended Posts

  • Nume: Missy

  • Factiune: Paramedics

Mesajul tau: Felicitari tuturor care se afla pe aceasta lista! Ma bucur sa-mi vad si eu numele aici, ma simt onorata. Multumesc Jack_D, Brunetta., Tule ca ati avut incredere in mine. Felicitari pentru munca depusa, meritati din plin sa fiti legende. Va pup! :*

P.S. Da, de acum incolo si eu va voi da /fvrespawn. :))

Edited by Missy
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Necomercial

  • Factiune: Verdant Family

Mesajul tau: Felicitari pentru lider Jack_D , felicitari pentru rank 5 Missy si restu,felicitari ca stati in aceasta factiune minunata.Faceti-l mandru pe liderul vostru si duceti factiunea pe primul loc!

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: DemonRullz

  • Factiune: Paramedics

Mesajul tau: Astia fac Legenda pe oricine ma ?! =)) Wrong Wrong . GG nabo, meritai [La _Cristina_ ma refeream, nu ca n-ar fi si alte nabe pe aici =))] :P. Felicitari tuturor de pe lista, mai ales celor inca prezenti in aceasta Factiune MINUNATA!!!

A da, si nu uita /fvrespawn tu ne vei da !!

Edited by MS DemonRullz
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: _Cristina_

  • Factiune: Paramedics

Mesajul tau: Felicitari tuturor care au ajuns pe aceasta lista, meritati asta din plin! Ma bucur foarte mult ca ma aflu si eu aici deoarece asta mi-am dorit de la inceput. Vreau sa le multumesc cu aceasta ocazie nabilor care au avut incredere in mine (Tule,Brunetta, Jack, Missy), fara voi n-as fi ajuns aici :D Multa bafta tuturor :*

PS: Demon esti nab, nu mai comenta aiurea :)):P

Link to comment
Share on other sites

Nume:HoBy

Factiune:SFPD.

Mesajul tau:Felicitari tuturor ce se afla pe aceasta lista, in special Missy, _Cristina_ si Brunetta.

Edited by HoBy07
Link to comment
Share on other sites

Nume:[uS]DemonRullz


Factiune:Paramedics


Mesajul tau: Sunt putin surprins c-am ajuns pe aceasta lista, daca am fost trecut pe ea inseamna ca totusi nu sunt degeaba aici :)). Felicitarii bai Cita si felicitarii tuturor ce sunt prezenti pe aceasta lista.


Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Wukong

  • Facțiune: Paramedics

Mesajul tău: Felicitari tuturor care se afla pe aceasta lista! Sunt foarte mandru de a ma afla pe ea.Vreau sa le multumesc lui Bilbarbosul , Brunetta,Missy,_Cristina_,Demonrullz,Tule,Jack_D pentre ca m-au sustinut si m-au ajutat sa ajung la acest nivel.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: InSaNe

  • Facțiune: Paramedics

Mesajul tău: Bravo nabi, va felicit pentru noul statut in factiune / pe server, il meritati din plin. Cand ma gandesc ca acum trebuia sa fiu si eu Legenda, parca-mi vine sa-mi bag unghia-n gat, dar mna, am fost nab, lasa ca in curand voi fi si eu pe lista aia, nu-i asa Gogule? :*

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Mango.

  • Facțiune: Paramedics

Mesajul tău: Felicitari naii mei. Ati meritat sa fiti inscrisi pe aceasta lista.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Legende | Legends
  • Preot Claudius unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.