Jump to content

Ce mouse şi tastatură ai?


Recommended Posts

  • Madalin changed the title to Ce mouse şi tastatură ai?
  • Nume:Tase
  • Producător mouse:Marvo
  • Model mouse: M310
  • Eşti mulţumit de el? Argumentează:Da.., un mouse de buget cat de cat bun
  • Producător tastatură:Canyon
  • Model tastatură:CND-SKB3-US 
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează:Da, sunt foarte multumit, o am de 2 ani si tot isi face treaba destul de bine.
  • Alte precizări:Ca tastatura si mouse de gaming de buget sunt ok.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Raul
  • Producător mouse: HyperX
  • Model mouse: HyperX Pulsefire Dart Wireless
  • Eşti mulţumit de el? Argumentează: Da, este un mouse foarte bun pentru acest pret. Chiar isi merita banii.
  • Producător tastatură: HyperX
  • Model tastatură: HyperX Alloy FPS Pro - Cherry MX Red Mecanica
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Momentan, sunt foarte multumit de aceasta tastatura.
  • Alte precizări: -
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Valentinos.
  • Producător mouse: RAZER
  • Model mouse: Abyssus Lite
  • Eşti mulţumit de el? Argumentează: Da, se misca fluent si are DPI foarte bun, butoane laterale.
  • Producător tastatură: STEELSERIES 
  • Model tastatură: Apex 150
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Da, isi face treaba bine, si vine la un pret acceptabil.
  • Alte precizări: Le recomand cu incredere!
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Valentinos.
  • Producător mouse: ACER
  • Model mouse: Nu mai stiu
  • Eşti mulţumit de el? Argumentează: Da, se misca bine si are un sunet placut.
  • Producător tastatură: TRUST 
  • Model tastatură: GTX 830 
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Da, e okay si nu face probleme.
  • Alte precizări: -
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Strugurel
  • Producător mouse: Redragon
  • Model mouse: Dagger 2
  • Eşti mulţumit de el? Argumentează: Se misca bine, e luminat si are dpi mare, sunt multumit de el.
  • Producător tastatură: Serioux
  • Model tastatură: Nu mai stiu, e destul de veche
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Sunt multumit de ea, si-a facut treaba bine pana acum dar cred ca o s-o schimb curand.
  • Alte precizări: -
Edited by South Strugurel
Link to comment
Share on other sites

  • Nume:YuukiKING
  • Producător mouse:Redragon
  • Model mouse:Hydra  14400DPI
  • Eşti mulţumit de el? Argumentează:Da, sunt foarte multumit de el, il detin de 4 ani si isi face treaba in orice joc. Tin sa precizez ca este unul destul de ieftin pentru ce iti ofera.
  • Producător tastatură:Serioux
  • Model tastatură:9500i
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează:Sunt foarte multumit de ea, o am de 1 an si nu am avut decat mici probleme technice in legatura cu unele taste.
  • Alte precizări:Nu.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Tupi
  • Producător mouse: Marvo
  • Model mouse: M425G
  • Eşti mulţumit de el? Argumentează: Pot spune că sunt foarte mulțumit de el. Este primul mouse care chiar m-a împresionat, îl folosesc de peste 1 an de zile și a primit nenumărați pumni, a fost izbit de birou, aruncat și funcționează la fel de bine ca-n prima zi. Ce iți poți dori mai mult de la un mouse, dacă ar fi să se strice, tot pe acesta l-as achiziona.
  • Producător tastatură: Marvo
  • Model tastatură: K616A
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Sincer să fiu nu, este una dintre cele mai slabe tastaturi pe care am avut-o. După ceva timp de utilizare scrisul de pe ea începe să se șteagă ușor ușor pînă rămâne tasta alba și nu mai știi ce tastă este (excepție dacă ai o anumită dexteritate formată la scris și stii tastele fară a fi nevoie să te uiți la ele când scrii).
  • Alte precizări: Mouse-ul este genial la banii aștia însă tastatura nu-si merita banii.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume:Marvo
  • Producător mouse:Scorpion
  • Model mouse:MARVO M730W,
  • Eşti mulţumit de el? Argumentează:Sunt foarte multumit, nu intampin probleme, este foarte mic si il am de ceva vreme, isi face treaba.
  • Producător tastatură:Razer
  • Model tastatură:RAZER Cynosa Lite
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează:Cea mai buna tastatura in buget de 200 lei, m-am obisnuit repede cu ea si este mai buna ca unele tastaturi de peste 350 lei.
  • Alte precizări:Nu cred ca o sa o mai schimb, imi place foarte mult.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: ReKKSiOO
  • Producător mouse: Marvo 
  • Model mouse: M513
  • Eşti mulţumit de el? Argumentează: Da, are un DPi foarte mare si isi face treaba.
  • Producător tastatură: Fury 
  • Model tastatură: SPITFIRE, USB, Layout  US, negru
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Da, o  am de un an si inca isi face treaba nu este zgomotoasa deloc.
  • Alte precizări: Recomand.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Danut.
  • Producător mouse: Myria
  • Model mouse: Color 3
  • Eşti mulţumit de el? Argumentează: E ca un razer de buget.
  • Producător tastatură: Myria
  • Model tastatură: Urage
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Am luat-o sa o rup pe lol, rezista, sunt multumit.
  • Alte precizări: -
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: TheTom
  • Producător mouse: A4tech
  • Model mouse: OP-620D
  • Eşti mulţumit de el? Argumenteaza: Cumparat prin 2013 cu vreo 40 de lei, daca tin bine minte, am mai avut si altele intre timp, dar s-au stricat si am ramas tot la el, are cred ca zeci de milioane de click-uri si inca functioneaza perfect, click-ul de pe rotita, pe care il folosesc destul de des si ceda primul la altele, inca nu da semne de oboseala. A trecut prin multe spam-uri de click-uri si a rezistat eroic, nu este nici pe departe un mouse "modern", dar este clar unul fiabil si ieftin si ieftin.
  • Producător tastatură: Redragon 
  • Model tastatură: Devarajas
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează: Dupa multe tastaturi care dupa cateva luni, in cel mai fericit caz un an isi aveau locul la gunoi pentru ca se ducea membrana in principal, am decis sa fac un upgrade mai serios, fiind destul de scumpa prin 2018 cand am cumparat-o, dar pot sa zic ca si-a meritat toti banii. In cateva luni va inplini 3 ani de cand o am, dar pot sa zic ca functioneaza ca in prima zi si nu o prea ierit. In plus primesti 8 switch-uri in plus, de rezerva, dar nu am fost nevoit sa schimb niciunul pana acum. Cam macar odata pe an eu zic ca este nevoie sa i se scoata toate tastele si sa fie curatata de praf (daca vrei sa arate super in continuare), avand tastele in sus si putin departate, va fi sesizabil in timp, dar consider ca asta este un avantaj destul de mare la rapiditatea de tastare.
  • Alte precizări: Mouse-ul nu este o recomandare in 2021, dar am zis ca are o poveste faina.
Link to comment
Share on other sites

  • Nume: Gabriel
  • Producător mouse: Canyon
  • Model mouse: CND-SGM6N
  • Eşti mulţumit de el? Argumentează: Da, este un mouse bun.
  • Producător tastatură:Canyon
  • Model tastatură:CNS-HKB6
  • Eşti mulţumit de ea? Argumentează:Da, sunt multumit.
  • Alte precizări: Ca si tastatura si mouse sunt foarte bune.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.