Jump to content

Tow Truck Company - Anunţuri importante / Important announcements


Alexander
 Share

Recommended Posts

Astazi 28.10.2011 Am incheiat trata de pace cu Fireman/paramedics , vreau sa ii respectati si ajutati de fiecare data cand va cer ajutorul , daca prind pe cineva ca ii da unui membru f/p refill/repair cu mai mult de 1$ primeste uninvite fara discutii nu imi pasa ca a fost o gluma sau altceva , daca primiti heal cu mai mult de 1$ faceti poza si imi da-ti mie pm.

Link to comment
Share on other sites

Din cauza ca subliderul a plecat , Noul sublider este [F4L]Silver (I-am dat sublier pentru ca am incredere in el ca nu va iesi si ma va ajuta in orice i-as cere).

Atentie! De azi raportul nu mai este optional!Este obligatoriu! Check raport de activitate.

Edited by F4L Bestial
Link to comment
Share on other sites

- Orice masina ce face parte din factiunile: PD, NG, FBI, Fire & Medic si Tattaglia, poate fi tractata oriunde e gasita si nu e nimeni pe langa ea, chiar daca nu incurca circulatia (singura exceptie fiind parcarile).

- Banca poate fi jefuita (/rob) doar intre orele 22:00 - 8:00.

 

Doua reguli noi, respectati-le

Edited by Vinnie
Link to comment
Share on other sites

1.Sedinta va fi in fiecare saptamana, duminica. Ora sedinta se va schimba de la saptamana la saptamana.

 

2.Minimul de tractari pentru Raportul de activitate s-a marit pentru fiecare rank.

Rank 1 - 70

Rank 2 - 80

Rank 3 - 90

 

3.La 2 avertismente verbale se primeste un FW

 

4.Avertismentul verbal se stearge la 2 saptamani(daca intre timp nu-l luati si pe al 2-lea si faceti un fw)

 

6.In fiecare saptamana dupa sedinta se va organiza o activitate.

 

7.Sedinta la 2 saptamani doar cu rank 4.

 

8.Un membru daca nu este activ, poate primii rank down!

 

 

Aceste noi reguli/schimbari intra in vigoare de astazi 3.09.2012.

Edited by tAryd0n
Link to comment
Share on other sites

UPDATE!

Numarul minim de ss-uri a fost micsorat pentru fiecare rank in parte datorita inceperii anului scolar:

Rank1 - Minim 70 de masini pe saptamana.

Rank2 - Minim 80 de masini pe saptamana.

Rank3 - Minim 90 de masini pe saptamana.

 

A fost creat un topic, "Invoiri raport de activitate" in care puteti posta doar cu acordul liderului.

 

Mecanicul saptamanii nu mai este obligatoriu

Edited by tAryd0n
Link to comment
Share on other sites

PROTECTIE:

De astazi 2.11.2012 ne protejaza Tattaglia Family.

EI:

-vor fi prezenti la sedintele noastre ca sa nu mai fim deranjati ca pana acum

-vor merge sa-i omoare pe cei de pe BL

NOI:

-le vom oferii refill/repair GRATIS cand au nevoie

-ii vom respecta

Edited by tAryd0n
Link to comment
Share on other sites

PROTECTIE:

De astăzi 17.11.2012 Tattaglia Family ne va proteja în continuare:

Ei:

-vor fi prezenţi la sedinţele noastre.

-vor merge să-i omoare pe cei de pe BL.

Noi:

-le dam refill / repair GRATIS când au nevoie

-orice vehicul Tattaglia găsit abandonat, îl vom tracta

-îi vom respecta.

Edited by Thomas Jefferson
Link to comment
Share on other sites

Nu mai încărcaţi pozele pe www.postimage.com, acest site dupa un anumit timp şterge pozele, cei care aţi încărcat raportul pe acest site, vă rog să-mi daţi PM cu raportul.

Link to comment
Share on other sites

Activitate intre cele 15 factiuni

 

 

 

 

Ok, dupa ce majoritatea liderilor au cazut de acord pentru aceasta activitate mi-am luat libertatea de a face organizarea, asa cum am promis. In primul, parerea mea este ca activitatea asta ar trebui sa se adreseze in special factiunilor pasnice pentru ca ele nu au parte de DM deloc (exceptand NR care a facut 2-3 war-uri, Taxi 2 war-uri si S.I. vreo 2 war-uri), la fel ca mafiile care au 3 zile pline de DM. Politia are parte de actiune si DM in fiecare zi, la fel si Hitmen.

In al 2-lea, rand, detalii tehnice de organizare:

  • Data & ora: 16.12.2012 ora 20:00 sa fiti in HQ.
  • Locul: Palemino creek
  • Membrii: sunt 6 mafii, cu un numar rotunjit si presupun de membri online la acel timp de 30, inseamna 180 de membri. Sunt 5 factiuni pasnice, cu un numar rotunjit si presupus la acel timp de 25, inseamna 125. Pentru factiunile pasnice se mai adauga aproximativ 15 membri Hitmen, ceea ce inseamna 180 vs. 140, dar nu este o problema pentru ca aceasta activitate este pentru DISTRACTIE.

Regulament:

  • Fara joypad / aim / alte metode de a trisa pentru a castiga un duel. Sanctiune: ban 7 zile + uninvite.
  • Fara jigniri / suferinte / acuzatii aiurea. Sanctiune: intre faction warn si demitere.
  • Fara abuz de heal (prin abuz de heal inteleg ca atunci cand esti in duel si ramai fara viata, nu ai voie sa te duci sa iei heal. Singura data cand este permis, este atunci cand nu esti in duel cu nimeni si adversarii nu sunt langa tine). Sanctiune: intre faction warn si demitere.
  • Fara posturi intre factiuni dupa activitatea asta, o facem pentru distractie. Daca cineva, totusi, vrea sa se planga, va trebui sa ii dea PM liderului membrului respectiv.
  • Respectarea regulamentului server-ului in timpul activitatii.
  • Politistii NU au voie sa foloseasca /tazer sau spray cand sunt in duel 1 vs 1 sau mai multi polisiti impotriva unui numar mai mic de adversari. Sanctiune: decideti voi.
  • Fara heal de la whores. Sanctiune: intre faction warn si demitere.

Desfasurare:

 

Timp de 60 de minute, cele 5 factiuni pasnice + Hitmen Agency vor avea un war impotriva celor 6 mafii (FARA INTERVENTIA POLITIEI). Dupa cele 60 de minute, cele 12 factiuni (6 mafii, 5 factiuni pasnice, agentia) se grupeaza impreuna (se aliaza, pe intelesul tuturor) si vor face un war impotriva politiei pana cand.. toata lumea intra in jail. Este foarte important ca toti liderii sa intre pe o singura frecventa in timpul activitatii pentru a comunica si pentru ca dupa cele 60 de minute sa ne regrupam.

Mafiile se pot organiza si pot avea orice fel de tactici doresc, la fel si factiunile pasnice, dar dupa cele 60 de minute trebuie sa se uneasca pentru a lupta impotriva politistilor.

 

Cine nu este prezent fara sa anunte primeste FactionWarn.

Edited by Thomas Jefferson
Link to comment
Share on other sites

WAR-ul între facţiuni va avea loc pe 16.12.2012 (Duminica aceasta) deoarece serverul a fost Offline şi nu s-a putut desfăşura activitatea.

Vreau la ora 20:00 să fiţi în HQ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.