Jump to content

Tow Truck Company - Anunţuri importante / Important announcements


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am efectuat câteva modificări, printre care:

 

REGULAMENT

 

- Am introdus anunțarea obligatorie pentru tractarea din anumite zone, precum business-urile importante, CNN-ul din Los Santos și job-uri.

- Pentru mai multe detalii, cititi la secțiunea TRACTARI LEGALE / ILEGALE.

 

 

 

RAPORT DE ACTIVITATE

 

- Repair-urile și refill-urile nu mai sunt obligatorii, ci vor fi opționale, pentru acel bonus de la rank up ($25 / repair/refill).

 

 

 

ENGLISH VERSION

 

- I introduced the mandatory announce for towing in this zones: Important Businesses, CNN LS and Jobs.

- Repairs and refills are not mandatory anymore. You can make the repairs/refills report optionally, if you want to earn this rank up bonus ($25 / repair/refill)

Link to comment
Share on other sites

EROARE GRAVĂ DE SINCRONIZARE A VEHICULELOR

 

Din cauza faptului că există o eroare de sincronizare a vehiculelor, și anume:

 

- Unui membru care tractează îi apare o mașină fiind cu două roți pe trotuar și cu două pe șosea;

- Unui membru care îl urmărește pe acesta îi apare mașina în totalitate pe trotuar.

- Primul membru tractează corect, însă al doilea îl vede tractând incorect, creându-se o discrepanță destul de serioasă, primul membru putând fi demis din cauza acestei desincronizări.

 

Revenind la ce am spus mai sus, din cauza acestei desincronizări am decis să adaug o regulă, care poate fi respectată sau nu, pe propriul risc:

 

- Înainte de a tracta o mașină, este bine să faceți o poză, pe care să o păstrați pentru voi, în cazul în care vi se va face plângere, sau un membru cu rank 4 vă va prinde că tractați ilegal, însă doar din cauza acestei desincronizări. Lucrurile sunt simple, faceți acea poză, puteți scăpa de demitere, nu faceți poză, puteți fi demiși, pentru că nu aveți dovezi care să dovedească acest lucru.

- A nu se înțelege acum că aceste erori se produc foarte des, nu, ele sunt destul de rare, dar există, ultimul caz de acest gen întâmplându-se în urmă cu câteva zile, caz ce m-a făcut să introduc această regulă.

 

 

 

DANGEROUS DESYNCHRONIZATION OF VEHICLES

 

Because it's a dangerous desynchronization of vehicles, like this:

 

- A member who is towing will see a car parked illegal, with two wheels on the sidewalk and two on the road;

- A member who is watching the member who is towing, will see that car parked legal, with both wheels on the sidewalk;

- If the first member is towing right, but the second one will see him towing illegal, there will be a unpleasant situation, the first member can be dismissed because of a dangerous desynchronization.

 

Because of this desynchronization, I added the next rule:

 

- Before towing a car, make a screenshot with car position, that you will keep for you, if a member will catch you towing "illegal". If you have the photo of desynchronization, you will not be dismissed, but if you don't have it, you will assume this risk.

- Those desynchronizations are rare, but if they will be, it's good for you to have screenshots to proof that you are a right member.

Edited by South DeviL
Adăugată varianta în limba engleză / English Version Added
Link to comment
Share on other sites

RAPORT DE ACTIVITATE

 

- Membrii care intră în facțiune marți, trebuie să facă raportul din săptămâna respectivă obligatoriu, urmând ca doar cei care intră de miercuri, să nu îl aibă obligatoriu.

 

 

 

ACTIVITY REPORT

 

- Members who enter in faction Tuesday, will have the activity report mandatory. Only if you enter in this faction Wednesday, you don't have the activity report mandatory.

Link to comment
Share on other sites

ACTIVITATE IMPORTANTĂ

 

- Duminică, 21.09.2014, ora 20:30, voi organiza o activitate importantă, urmând a vă spune în HQ tipul acesteia și locația, care va fi una surpriză.

- În cazul în care doriți să vă învoiți, citiți cu atenție regulile din topic-ul în care vă puteți învoi.

- Doresc prezență cât mai mare, pentru că este prima activitate de acest gen și vreau să participăm aproape toți.

IMPORTANT ACTIVITY

- Sunday, 21 September 2014, at 08:30 P.M. I'll organize an important activity.

- In the case that you'll can't arrive at it, read very carefully the rules of Request Pass topic.

- I want a large presence, because this is the first type of this activity and I want to participate all, if this will be possible.

Link to comment
Share on other sites

RAPORT DE ACTIVITATE (RANK 4)

 

- Am decis să introduc o nouă alternativă pentru efectuarea rapoartelor de către membrii cu rank 4. Pentru că mulți s-au plâns că nu au PC-uri performante (nu sunt cretin să oblig lumea să-și cumpere PC-uri performante că sunt eu buricul pământului și vreau ca în TTC să fie numai membri cu 6 G de RAM și i5) sau că stau în străinătate și nu au net foarte bun, iar motivele pot continua, raportul de la rank 4 va arăta așa:

 

- Cei care nu pot face o filmare de 10 minute, pot efectua poze periodice în care un membru tractează, echivalentul a o filmare de zece minute fiind pozele în care un membru trebuie surprins tractând minimum cinci mașini.

- Pozele trebuie să fie clare, să fie făcute cu ceva timp înainte ca mașina să fie tractată de către respectivul membru, pentru a se evita situațiile în care un membru scapă o mașină din cârlig și este surprins imediat tractând-o de pe trotuar sau alte situații neplăcute de acest gen. Acum nu faceți nici poze exagerate, în timp ce el merge cu mașina, este de ajuns să faceți câteva poze în momentul tractării și atunci când o debarasează la /tow.

- Voi modifica pe parcurs, în funcție de cum va funcționa acest sistem.

Link to comment
Share on other sites

ȘEDINȚA



- Duminică, 28.09.2014, ora 20:30, va avea loc o ședință în cadrul facțiunii, posibil urmată de un event.


- În cazul în care doriți să vă învoiți, citiți cu atenție regulile din topic-ul în care vă puteți învoi.


- Doresc prezență cât mai mare, pentru că avem multe de discutat.





MEETING



- Sunday, 28 September 2014, at 08:30 P.M. I'll organize the meeting.


- In the case that you'll can't arrive at it, read very carefully the rules of Request Pass topic.


- I want a large presence, because this is an important meeting and where we have to discuss a lot.


Link to comment
Share on other sites

PARTENERIAT CU VERDANT FAMILY

 

- Astăzi, 29.09.2014, am încheiat un parteneriat cu familia Verdant. Detaliile acestuia le voi detalia mâine, până atunci voi fiind nevoiți doar să îi tratați pe cei din Verdant ca pe colegii voștri și să-i ajutați oricând au nevoie, cu orice serviciu, fără a cere ceva în schimb. Dacă aveți divergențe cu unii membri din această familie, nu reacționați cu aceeași monedă, dați-mi mie un PM și discut eu cu Blacky.

Link to comment
Share on other sites

sAQpR7U.png

 

 

 

RAPORT DE ACTIVITATE

 

- Datorită muncii dificile pe care o prestează în folosul server-ului, helperii vor avea în continuare același raport săptămânal minim de activitate, însă minimul pentru promovare va fi scăzut, ei putând lua rank up atunci când fac perioada, doar făcându-și minimul săptămânal.

 

 

 

TERMENII PARTENERIATULUI CU VERDANT FAMILY

 

MEMBRII TOW TRUCK COMPANY SUNT OBLIGAȚI:

 

- Să le acorde /repair și /refill gratuit (cu suma de $1);

- Să îi ajute în diferite situații dificile, tractându-le mașinile atunci când ei vă solicită asta (Exemplu: Unui membru Verdant Family i s-a înțepenit mașina într-un bug și n-o mai poate scoate);

- Să îi trateze pe membrii Verdant Family ca pe niște colegi, arătându-le un respect colegial ridicat, fără a provoca scandaluri cu ei și fără a intra în conflicte cu ei;

- Să dea PM mie și lui Blacky în cazul în care membrii Verdant Family îi deranjează. Nu au voie să le facă plângere, pentru că se va considera că fac plângere unui coleg și se vor aplica sancțiunile de rigoare;

- Să organizeze diferite activități împreună cu membrii Verdant Family (acestea vor fi anunțate din timp);

- Alte obligații vor fi adăugate pe parcurs, în funcție de ce o să mai stabilesc cu Blacky.

 

MEMBRII VERDANT FAMILY SUNT OBLIGAȚI:

 

- Să se ocupe de Black List-ul facțiunii noastre;

- Să ne protejeze în situații în care noi nu ne putem apăra și suntem obligați să apelăm la ei;

- Să îi trateze pe membrii Tow Truck Company ca pe niște colegi, arătându-le un respect colegial ridicat, fără a provoca scandaluri cu ei și fără a intra în conflicte cu ei;

- Să dea PM mie și lui Blacky în cazul în care membrii Tow Truck Company îi deranjează. Nu au voie să le facă plângere, pentru că se va considera că fac plângere unui coleg și se vor aplica sancțiunile de rigoare;

- Să organizeze diferite activități împreună cu membrii Tow Truck Company (acestea vor fi anunțate din timp);

- Alte obligații vor fi adăugate pe parcurs, în funcție de ce o să mai stabilesc cu Blacky.

 

 

 

ENGLISH VERSION

 

 

ACTIVITY REPORT

 

- Helpers are not obligated from now to make 150 tows for rank 2, 150 for rank 3 etc. They will be promoted to the next rank if they are doing their minimum activity report. I took this decision because they are essential for server and their work is harder than a normal member.

 

 

 

THE TERMS OF VERDANT FAMILY PARTNERSHIP

 

TOW TRUCK COMPANY MEMBERS ARE OBLIGATED:

 

- To give Verdant Family members /repair and refill with $1;

- To help Verdant Family members with towing their cars when they will need them (Example: A car of a Verdant Family member are blocked in a bug and he can't move it etc.);

- To treat Verdant Family members with maximum respect, like they are their colleagues. They are not allowed to fight with them.

- To give a PM to me and Blacky when they want to complaint a Verdant Family member. They are not allowed to make them a complaint on forum, because they will be sanctioned.

- To organize activites with Verdant Family members (they will be announced on forum);

- Others obligation will be added after me and Blacky will discuss about that.

 

VERDANT FAMILY MEMBERS ARE OBLIGATED:

 

- To solve our Black List;

- To protect us when we can't protect against other bad players and we are obligated to call them;

- To treat Tow Truck Company members with maximum respect, like they are their colleagues. They are not allowed to fight with them.

- To give a PM to me and Blacky when they want to complaint a Tow Truck Company member. They are not allowed to make them a complaint on forum, because they will be sanctioned.

- To organize activites with Tow Truck Company members (they will be announced on forum);

- Others obligation will be added after me and Blacky will discuss about that.

 

Edited by South DeviL
Link to comment
Share on other sites

sAQpR7U.png





EVENIMENT IMPORTANT



- Duminică, 05.10.2014, ora 20:30, voi organiza o activitate importantă, urmând a vă spune în HQ tipul acestuia și locația, care va fi una surpriză.


- În cazul în care doriți să vă învoiți, citiți cu atenție regulile din topic-ul în care vă puteți învoi.


- Doresc prezență cât mai mare, pentru că vreau să mai punem la punct organizarea din facțiune și duminică vom avea ocazia să o facem.





MEETING



- Sunday, 5 October 2014, at 08:30 P.M. I'll organize an important activity.


- In the case that you'll can't arrive at it, read very carefully the rules of Request Pass topic.


- I want a large presence, because I want to work together to faction organization, and Sunday you will have this oportunity.


Link to comment
Share on other sites

sAQpR7U.png

APLICAȚII

 

- Cine dorește să aplice la Tow Truck Company, să fie online după ora 19:00, ca să nu mai existe vorbe de genul "M-ai luat prin surprindere; Ai deschis special pentru cineva" și tot felul de discuții. Nu sunt obligat să anunț așa ceva, însă fac acest gest de bunăvoință pentru a avea cât mai mulți aplicanți buni, care câteodată nu aplică tocmai din cauză că nu știu când se deschid aplicațiile.

 

 

 

APPLICATIONS

 

- If you want to join in Tow Truck Company, be online after 7:00 P.M., because then I will open the applications. I make this gesture because I want to have a lot of good players who want to apply here, and they can't do that because they don't know when I open the applications.

Link to comment
Share on other sites

EVENIMENT IMPORTANT

 

O să dau Quote de la Albertoy:

 

 

Salutari stimati lideri a diferitor factiuni! Va informez ca pe data de 11/10/2014 ( Sambata ), ora 20:30, va fi organizata o activitate speciala, BlackThief stie deja despre ce este vorba.

Mai intai de toate trebuie sa va informez ca participarea are ca taxa 50k, aceasta este suma propusa, dar nu va fi o problema din moment ce membrii sunt destui.

Activitatea consta in urmatoarele lucruri:

-Vehicule de acelasi tip cu rotile sparte

-Factiune 1 vs 1 (runde eliminatorii)

-Primul ajuns in locul "SPECIAL"

* Precizez ca un admin level +4 va fi acolo pentru orice eventualitate+ ne va ajuta cu una cu alta*

Simplu nu? Dar este usor de zis mai greu de facut, cei interesati de aceasta activitate vor participa si cu siguranta vor avea sansa de a castiga si premiul strans odata inscrisi cu taxa.

Factiunile prezente cu care am stabilit ca vor participa sunt: Paramedics,Los Santos Police Departament, School Instructors, Southern Pimps,San Fiero Police departament, Green Street Bloods, Las Venturas Police Departament

 

Din toate factiunile precizate mai sus astept decizia finala ( participarea sigura sau nu ).

 

Cam asta este pm-ul in care sunt eu + ceilalti lideri mentionati mai sus, mai era si cel din taxi si hitmen si de aceea nu mai sunt locuri dincolo, astept confirmarea ta pentru participare Erow.

 

 

 

 

Va multumesc liderilor pentru increderea acordata!

 

 

Precizez că în cazul în care prezența va fi mare, asta înemnând minimum 25 de membri, duminică sunteți liberi de la ședință.

 

Prezența este obligatorie.

Edited by South DeviL
Link to comment
Share on other sites

sAQpR7U.png

 

 

 

ANUNȚ IMPORTANT

 

- Datorită faptului că săptămâna viitoare va fi ziua mea, am hotărât să vă fac o surpriză. Raportul de activitate pe care trebuie să-l faceți în perioada 12.10.2014 - 18.10.2014 va fi opțional, fiecăruia dintre voi adăugându-vi-se câte 100 de tractări (pentru rank 1-3) și câte 15 filmări (pentru rank 4).

- Pe lângă aceste 100 de tractări și 15 filmări, puteți să vă desfășurați activitatea normal, urmând ca tractărilor / filmărilor pe care le faceți, să vi se adauge și acestea din oficiu, însă dacă hotărâți să nu faceți deloc, aceste 100 de tractări / 15 filmări vi se vor adăuga oricum.

- Inițial am luat această hotărâre pentru a vă da puțin răgaz să vă puneți ordine în viața reală, asta însemnând să vă rezolvați diferite probleme pe care le aveți, fără grija raportului de activitate.

- Pentru că m-ați cam dezamăgit (din nou), în această perioadă în care voi aveți liber, o să reevaluez și eu situația fiecăruia și o să vă urmăresc mai constant pe cei pe care îi voi considera niște membri-problemă, asta însemnând fie că sunt neserioși, fie că sunt inactivi sau alte situații de acest gen. Așadar, la rezolvarea problemelor din viața reală, adăugați-vă și această problemă și gândiți-vă bine unde trebuie să lucrați pentru a deveni niște membri mai buni. Dacă nici după această săptămână nu vă schimbați atitudinea, voi fi nevoit să apelez la sancțiuni drastice, aici incluzând chiar și eventuale degradări, urmate de demiteri, dacă situația nu se va îmbunătăți.

- Ca să vă dau un pont, am descoperit care este principala problemă a multora dintre voi, și anume faptul că nu citiți zilnic actualizările care au loc în facțiune, asta incluzând în special topic-ul "Anunțuri Importante", unde le anunț pe marea majoritate a lor.

- În această lună de când sunt lider, am cam lungit-o cu vorba bună și gesturile frumoase pe care le-am tot făcut pentru voi, iar voi nu mă răsplătiți deloc. Când am luat lider, mi-am propus ceva și acel ceva nu am vrut niciodată să-l fac ca un dictator, care nu are altceva de făcut decât să își asuprească membrii cu diferite gesturi de prost gust. Nu v-am pus niciodată să stați drepți în fața mea, să îmi vorbiți pe vreun ton inferior și nici n-o s-o fac, însă voi fi nevoit să apelez la anumite sancțiuni dacă nici voi nu veți răspunde pozitiv la gesturile pe care eu le fac.

- Ca încheiere, pot spune că sunt dezamăgit, pentru că eram foarte sigur că voi rezolva problemele facțiunii în această lună, dar se pare că voi nu mi-ați dat altă alternativă în afară de a-mi prelungi perioada de aducere a facțiunii pe calea cea bună. Și cum nu pot da Wipe-ul pe care aș fi vrut să-l dau de la început, pentru a-mi putea alege singur membrii care merită cu adevărat să ocupe anumite funcții, o să apelez la alte variante, pentru că nu se poate să se continue cu aceeași bătaie de joc care a tot persistat în trecut.

- Treziți-vă, sau o să vă trezesc eu, însă nu știu unde și cum o să vă trezesc. Să nu vă mirați că nu mai sunteți în același pat. :)

 

 

Edited by South DeviL
Corectare Greșeală
Link to comment
Share on other sites

 

sAQpR7U.png

 

 

 

ANUNȚ IMPORTANT

 

- Datorită faptului că săptămâna viitoare va fi ziua mea, am hotărât să vă fac o surpriză. Raportul de activitate pe care trebuie să-l faceți în perioada 12.10.2014 - 18.10.2014 va fi opțional, fiecăruia dintre voi adăugându-vi-se câte 100 de tractări (pentru rank 1-3) și câte 15 filmări (pentru rank 4).

- Pe lângă aceste 100 de tractări și 15 filmări, puteți să vă desfășurați activitatea normal, urmând ca tractărilor / filmărilor pe care le faceți, să vi se adauge și acestea din oficiu, însă dacă hotărâți să nu faceți deloc, aceste 100 de tractări / 15 filmări vi se vor adăuga oricum.

- Inițial am luat această hotărâre pentru a vă da puțin răgaz să vă puneți ordine în viața reală, asta însemnând să vă rezolvați diferite probleme pe care le aveți, fără grija raportului de activitate.

- Pentru că m-ați cam dezamăgit (din nou), în această perioadă în care voi aveți liber, o să reevaluez și eu situația fiecăruia și o să vă urmăresc mai constant pe cei pe care îi voi considera niște membri-problemă, asta însemnând fie că sunt neserioși, fie că sunt inactivi sau alte situații de acest gen. Așadar, la rezolvarea problemelor din viața reală, adăugați-vă și această problemă și gândiți-vă bine unde trebuie să lucrați pentru a deveni niște membri mai buni. Dacă nici după această săptămână nu vă schimbați atitudinea, voi fi nevoit să apelez la sancțiuni drastice, aici incluzând chiar și eventuale degradări, urmate de demiteri, dacă situația nu se va îmbunătăți.

- Ca să vă dau un pont, am descoperit care este principala problemă a multora dintre voi, și anume faptul că nu citiți zilnic actualizările care au loc în facțiune, asta incluzând în special topic-ul "Anunțuri Importante", unde le anunț pe marea majoritate a lor.

- În această lună de când sunt lider, am cam lungit-o cu vorba bună și gesturile frumoase pe care le-am tot făcut pentru voi, iar voi nu mă răsplătiți deloc. Când am luat lider, mi-am propus ceva și acel ceva nu am vrut niciodată să-l fac ca un dictator, care nu are altceva de făcut decât să își asuprească membrii cu diferite gesturi de prost gust. Nu v-am pus niciodată să stați drepți în fața mea, să îmi vorbiți pe vreun ton inferior și nici n-o s-o fac, însă voi fi nevoit să apelez la anumite sancțiuni dacă nici voi nu veți răspunde pozitiv la gesturile pe care eu le fac.

- Ca încheiere, pot spune că sunt dezamăgit, pentru că eram foarte sigur că voi rezolva problemele facțiunii în această lună, dar se pare că voi nu mi-ați dat altă alternativă în afară de a-mi prelungi perioada de aducere a facțiunii pe calea cea bună. Și cum nu pot da Wipe-ul pe care aș fi vrut să-l dau de la început, pentru a-mi putea alege singur membrii care merită cu adevărat să ocupe anumite funcții, o să apelez la alte variante, pentru că nu se poate să se continue cu aceeași bătaie de joc care a tot persistat în trecut.

- Treziți-vă, sau o să vă trezesc eu, însă nu știu unde și cum o să vă trezesc. Să nu vă mirați că nu mai sunteți în același pat. :)

 

 

 

IMPLEMENTARE AVERTISMENT

 

- De astăzi se va pune în aplicare ce am spus mai sus.

 

- De asemenea, am mai introdus și câteva paragrafe în Regulament, care nu vă vor mai scuti de necunoașterea acestuia:

 

- De asemenea, sunteți obligați să învățați și conținutul tuturor topic-urilor acestei facțiuni, nu numai Regulamentul, pentru că veți găsi informații prețioase în toate.

 

- Chiar dacă este precizat și în Regulamentul General al Facțiunilor Pașnice, am decis să scriu și în acest topic, pentru a fi clar pentru toți. Citiți zilnic toate actualizările care au loc în facțiune. Cine nu se interesează zilnic despre acestea, va fi aspru sancționat!

 

- Nu veți fi scutiți nici dacă încălcați reguli serioase ale facțiunii sau ale server-ului, pentru că ați fost avertizați să aveți cunoștință de toate acestea. Nu veți avea scuză dacă veți încălca aceste reguli esențiale, pentru că atunci când intrați într-o facțiune, sunteți obligați să cunoașteți toate regulile. Încălcându-le, prin necunoașterea lor, veți fi considerați nepregătiți pentru o facțiune și veți fi sancționați ca atare. Am precizat clar aceste lucruri, pentru că ajutorarea începătorilor s-a tot confundat cu indolența continuă a unora de a nu învăța regulile și de a le tot încălca. Susținerea voastră nu constă în iertarea voastră de încălcarea regulilor pe care ar trebui să le cunoașteți deja, ci prin îndrumarea în luarea anumitor decizii care nu țin de Regulamente. Acestea fiind spuse, nu veți mai avea nicio scuză și nu veți mai avea voie să spuneți că n-ați știut sau că sunteți la început.

Link to comment
Share on other sites

vfjvsIU.png

 

Dupa cum stiti din data de 26/10/2014 am fost ales sa conduc factiunea mai departe. In perioada urmatoare o sa fac la randul meu mai multe schimbari benefice atat pentru membri cat si pentru factiuni. Prioritar in momentul acesta este raportul pentru Rank 4, care o sa il schimb in cel mai scurt timp posibil. Saptamana aceasta ramanem pe modelul vechi insa nu sunteti obligati sa faceti 8 filmari cat era minimul sunt de ajuns si 3-4 doar sa faceti.

 

In ceea ce priveste functia de Sublider, dupa cum stiti am ales pe cineva din cadrul factiuni JpNz([GF]Laura, consider ca este cea mai potrivita persoana pentru a ma ajuta sa conduc factiunea in cele mai bune conditii.

 

Tot ce este nou se va anunta aici in cel mai scurt timp. O zi frumoasa in continuare.

Link to comment
Share on other sites

ȘEDINȚA

 

- Duminică, 02.11.2014, ora 20:30, voi organiza prima ședință de când sunt lider.

- În cazul în care doriți să vă învoiți, citiți cu atenție regulile din topic-ul în care vă puteți învoi.

- Doresc prezență cât mai mare, pentru că este prima ședință și avem multe de discutat.

Link to comment
Share on other sites

Modificari raport de activitate

 

Dupa cum am promis apar si primele modificari :

 

- Am decis sa modific si sa introduc o alternativa pentru raportul de rank 4, si anume: - Micsorarea numarului de filmari de la 8 la 6

- Micsorarea duratei filmarilor de la 10 minute la 5 minute

- 10 tractari valoreaza o filmare completa si corecta.

- 3 filmari corecte si complete sunt obligatorii

- Am decis sa introduc un raport optinal pentru salariu membrilor de rank 5, si anume : - 2 Filmari corecte si complete sau 20 de tractari.

- Am scos Repair / Refill din raportul de activitate ( desi erau optionale nu le facea nimeni)

- Am scos prima pe care o primea fiecare membru la acordare rank.

- Am scos acel "target" pentru a primi rank la perioada minima.

 

Orice are probleme nelamuriri cu aceste modificari ma poate contacta oricand prin PM sau in Game.

 

 

 

Edited by Tovarasu AlexXXXD
Link to comment
Share on other sites

ȘEDINȚA & EVENIMENT

 

- Duminică, 23.11.2014, ora 20:30

- În cazul în care doriți să vă învoiți, citiți cu atenție regulile din topic-ul în care vă puteți învoi.

- Doresc prezență cât mai mare !

- Tipul evenimentului il voi anunta atunci. Premile: locul 1- 50.000 / locul 2 - 30.000 / Locul 3 - 15k

Link to comment
Share on other sites

ADAUGARE ZONA NOUA - TRACTARI LEGALE SI ILEGALE.

 

 

- Tractarea mașinilor aflate în apropierea /Tow LS.

 

- Dacă o mașină este parcată pe trotuar si încurcă intrarea aceasta, poate fi tractată.

Exemplu: http://imgur.com/a/RTyFK#0

 

- Dacă o mașină este parcată în interiorul curti unde este checkpointul /tow ls aceasta, poate fi tractată.

Exemplu: http://i.imgur.com/ox78Zb4.png

 

- Dacă o mașină este parcată pe trotuar dar nu încurcă aceasta, nu poate fi tractată.

Exemplu: http://i.imgur.com/ds8DpgH.png

 

Link to comment
Share on other sites

ADAUGARE ZONA NOUA - TRACTARI LEGALE SI ILEGALE.

 

 

- Transporter (Curier)

 

- Dacă o mașină este parcată în interiorul curții locului special amenajat pentru job-ul Transporter (Curier), dar se afla in parcarile special amenajate, nu poate fi tractată.

Exemplu: http://i.imgur.com/VTKphnf.png / http://i.imgur.com/jc96mml.png / http://i.imgur.com/Q528vLk.png

 

- Dacă o mașină este parcată în interiorul curții locului special amenajat pentru job-ul Transporter (Curier), dar nu se afla in parcarile trasate, poate fi tractată.

Exemplu: http://i.imgur.com/erKMo9H.png / http://i.imgur.com/5PI6Tkb.png / http://i.imgur.com/TOGMl7u.png

 

- Dacă o mașină este parcată si blocheaza intrarea in cutea job-ului Transporter (Curier), sau este parcata pe locul unde poti da /get job, poate fi tractată.

Exemplu: http://i.imgur.com/2cTjtfl.png / http://i.imgur.com/Ug2maXy.png

 

ATENȚIE! - Înainte de a tracta o mașină, trebuie să anunțați, o singură dată, ca în acest exemplu: /s Atenție, tractez!

 

 

 

Sper sa respectati ceea ce am scris mai sus, deoarece timp de cateva zile o sa fie foarte multi playeri acolo si va treziti cu postori.

Pentru orice neintelegere sau sugestie in legatura cu noua zona astept PM.

O zi buna in continuare.

Link to comment
Share on other sites

ȘEDINȚA

 

- Duminică, 30.11.2014, ora 20:30.

- În cazul în care doriți să vă învoiți, citiți cu atenție regulile din topic-ul în care vă puteți învoi.

- Dupa cum stiti la sfarsitul seditei voi acorda salariile, ca de obicei.

- Cine nu este prezent la sedinta, prin urmare nu mai primeste salariul.

- Doresc prezenta cat mai mare. Vreau sa discutam si depre rapoartele de activitate.

- Uitati-va si la postul de mai sus.

 

Edited by Tovarasu AlexXXXD
Link to comment
Share on other sites

ȘEDINȚA

 

- Duminică, 07.12.2014, ora 20:30.

- În cazul în care doriți să vă învoiți, citiți cu atenție regulile din topic-ul în care vă puteți învoi.

- Dupa cum stiti la sfarsitul seditei voi acorda salariile, ca de obicei.

Link to comment
Share on other sites

ȘEDINȚA

 

- Duminică, 14.12.2014, ora 20:30.

- În cazul în care doriți să vă învoiți, citiți cu atenție regulile din topic-ul în care vă puteți învoi.

- Dupa cum stiti la sfarsitul seditei voi acorda salariile, ca de obicei.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.