Jump to content

Discuții între participanți


JustMed
 Share

Recommended Posts

Buna

este primul meu campionat...

doresc sa stiu si eu .. voi fii contactat pentru meci?

sau cum... nu prea le am..

 

Nu astepta sa fi contactat, contacteaza-ti adversarul, adauga-l la prieteni pe LoL / skype / messenger si ia legatura cu el.

Link to comment
Share on other sites

Cum pot reclama o anumita persoana? De 3 zile il caut pe skype / mess / LoL dar nu reusesc sa dau de el.

Pana si pe sa:mp l-am cautat dar nu-i niciodata on.

Tin sa precizez ca nici macar n-a jucat in runda 1, a fost promovat in runda a 2-a.

Este vorba de BTD Only sau ceva de genu...

Astept o lamurire.

Link to comment
Share on other sites

Cum pot reclama o anumita persoana? De 3 zile il caut pe skype / mess / LoL dar nu reusesc sa dau de el.

Pana si pe sa:mp l-am cautat dar nu-i niciodata on.

Tin sa precizez ca nici macar n-a jucat in runda 1, a fost promovat in runda a 2-a.

Este vorba de BTD Only sau ceva de genu...

Astept o lamurire.

Nu a început runda 2.

Topicul pentru reclamaţii este acesta.

El a trecut în runda 2 pentru că numarul celor înscrişi nu a fost optim pentru ca toată lumea să joace în prima rundă.

Link to comment
Share on other sites

Cum pot reclama o anumita persoana? De 3 zile il caut pe skype / mess / LoL dar nu reusesc sa dau de el.

Pana si pe sa:mp l-am cautat dar nu-i niciodata on.

Tin sa precizez ca nici macar n-a jucat in runda 1, a fost promovat in runda a 2-a.

Este vorba de BTD Only sau ceva de genu...

Astept o lamurire.

Nu trebuie sa intru cand vrei tu pe skype / mess / samp , puteai pur si simplu sa ma cauti pe forum , imi dadeai un PM sau ma cautai in Lol.
Link to comment
Share on other sites

Ti-am dat add pe LoL | ti-am lasat mesaj pe skype dar n-ai raspuns.

Nu intri cand vreau eu amice, pur si simplu puteai sa-mi raspunzi la mesaje.

E nepasare ce-ai facut tu, daca n-ai timp / chef sa participi la campionate de ce te mai inscrii? Add GPhantom pe LoL sau accepta cererea de prietenie ca sa putem juca.

Link to comment
Share on other sites

Ti-am dat add pe LoL | ti-am lasat mesaj pe skype dar n-ai raspuns.

Nu intri cand vreau eu amice, pur si simplu puteai sa-mi raspunzi la mesaje.

E nepasare ce-ai facut tu, daca n-ai timp / chef sa participi la campionate de ce te mai inscrii? Add GPhantom pe LoL sau accepta cererea de prietenie ca sa putem juca.

Meciurile din runda 2 se pot juca până miercuri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.