Jump to content

B-Zone : Tattaglia Family Presentation


Single
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: B-zone : Tattaglia Family Presentation

Gen: Actiune

Durata: 2:11

Data lansarii: 8.01.2012

Scurta prezentare: Don Tattaglia merge la Don Cuneo sa discute niste afaceri insa cei doi nu se inteleg .

Link catre clip:

 

* Vizionati in HD

Edited by enduro3
Link to comment
Share on other sites

Filmul dureaza 2:11 dar la 1:42 la mine se opreste.E ciudat ca Don Cuneo il omoara pe Don Tattaglia iar dupa Don Tattaglia revine iar cu molotov.Hmm, nu stiu.Oricum felicitari pentru munca depusa.

Link to comment
Share on other sites

Interesanta prezentarea . Nu mi-a placut faza ca Don Tattaglia a murit , l-au omorat cei din Cuneo , apoi vine alt Don . In fine , ai avut niste idei misto . Felicitari pentru munca depusa . 9/10

Link to comment
Share on other sites

Ciudat filmuletul, insa mi-a placut foarte mult faza aia cu bombele Molotov... cu toate ca nu inteleg motivul pentru care nu s-au inteles sau motivul pentru care nu ai pus subtitrare ca sa vedem si noi ce se intampla. Si nu inteleg inca ceva, 1,600 views intr-o singura zi?! Bug vizual? sau e doar la mine?

Link to comment
Share on other sites

Guest Dimitri

Nota: 8/10

Nu mi-a placut: Cand moare Don Tattaglia apoi vine alt Don Tattaglia si il omoara pe Don Cuneo.

Nu mi-a mai placut: La 0:30 ... Nu pricep de ce Don Tattaglia isi omoara membrul ... E clar ca acel om pe care-l omoara Don Tattaglia are skin de membru Tattaglia.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm . imi place..

 

Dar , nu mi-a placut faptul ca Don Cuneo avea langa el 2 membri iar cand Don Tattaglia s-a dus la el , era singur .. ( afacerile intre gangsteri , mafii , se fac in grup , adica vine cineva la " Vanzator " si cineva la " Cumparator " )

 

Oricum , gg pentru efort.

Link to comment
Share on other sites

Sa iti spun si parerea mea,poate te va deranja poate nu dar totusi mi-o exprim:

 

Ceea ce nu imi place:

1.La inceput Don Tataglia vine singur sa discute cu Don Cuneo(care deja era insotit de 2);un lider niciodata nu vine singur sa discute afaceri,ci vine cu oamenii in care are mare incredere.

2.Cand vine sa se razbune,vine tot el,adica a murit si acu il bantuie?Puteai sa schimbi skinul sa para ca este un urmas de-al lui.

 

Ceea ce imi place:

1.Finalul,cu molotov,este ceva inedit.

2.Faptul ca familia si-a razbunat liderul mort.

Link to comment
Share on other sites

Filmul dureaza 2:11 dar la 1:42 la mine se opreste.E ciudat ca Don Cuneo il omoara pe Don Tattaglia iar dupa Don Tattaglia revine iar cu molotov.Hmm, nu stiu.Oricum felicitari pentru munca depusa.

Exact, Don Tattaglia moare, apoi se intoarce si se razbuna pe Cuneo? Trebuia sa omoare un membru, si dupa sa se razbune, sau multe alte variante..

Ideea nu mi-a placut, filmul a fost scurt, mai ai de lucrat.

Johhn, esti "cult" ca scri "Ce imi place/nu imi place" enumerat(1,2) =)).

Alc0, esti nebun. :))

Link to comment
Share on other sites

Ideea nu e geniala... si ar fi fost bine daca foloseai altceva pentru coloana sonora. Aceea melodie am mai auzit-o de cateva ori in alte videoclipuri cu mafii si nu mai da acel "aer" de original videoclipului tau...

A iesit bine, dar cu o idee mai buna iesea de 9.

Link to comment
Share on other sites

Hmm 9/10 , frumos '' au spus multi faza cu don'' si nu prea ai cum sa omori alt don chiar in casa lui , acolo fiind mi de cuneo ( ex) si niciodata UN DON ! nu se duce la alt DON , isi programeaza un loc.

Acum serios..unde ai invatat sa scri frate? :))

Daca un sfert din cine a citit ce ai zis tu, a si inteles, eu ma fac popa.

Interesanta semnatura ai "Leaders(Leader) Drugs(Drug) Dealer(Dealers) and Lwayer(Lawyer) Family"

Scuze, nu m-am putut abtine. :)

Edited by Erduan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.