Jump to content

G.T.A San Andreas: Overdose effects mod.


Nizza

Recommended Posts

Salut, m-am gandit sa postez si eu un mod care schimba toate efectele din joc

(apa, spray-ul, explozia, fum-ul, etc.).

 

 

 

>>>>Click pentru

download.

>>>>Click pentru

poze.

 

 

 

>> "Instalarea" este foarte usoara, trebuie doar sa:

 

1) intrati unde aveti instalat GTA SA

 

3) ce este in "models" din acest folder mutati in GTA SA: models

 

4) ce este in "data" din acest folder mutati in GTA SA: data

 

ATENTIE: Cand o sa le mutati, o sa apara un mesaj, dati click pe "Yes, to all". (detalii si in "Read Me")

 

 

Eu folosesc acest mod de mult timp, nu provoaca lag, nu primesti crash.

Link to comment
Share on other sites

Postati toti cate un mod cu dorinta de a strange cat mai multe + si de a avea topicul pinned pentru ca vai,daca ai un topic pinned esti foarte b0$$. Nu ma lua cu ,,incearca omu' sa ajute da' sariti cu gura''. Moduri cu efecte au fost puse de N ori,toate le fel. Serios,deveniti penibili cu modurile voastre.

Link to comment
Share on other sites

Postati toti cate un mod cu dorinta de a strange cat mai multe + si de a avea topicul pinned pentru ca vai,daca ai un topic pinned esti foarte b0$$. Nu ma lua cu ,,incearca omu' sa ajute da' sariti cu gura''. Moduri cu efecte au fost puse de N ori,toate le fel. Serios,deveniti penibili cu modurile voastre.

 

E cam jignitor ca atunci cand incerci sa faci ceva frumos sa sara toti "s-a mai facut... bla bla, esti penibil"

Oricum, apreciez parerea ta. Nu prea imi place ca m-ai facut "penibil" dar na`.. fiecare cu mentalitatea lui, inainte sa te uiti la altii, gandeste-te la tine :)bafta

 

EDIT: Aici sunt discutii generale, asta s-a facut aici si asta se va face in continuare, nu am postat un mod care a fost postat deja, am pus ceva nou. Imi pare rau pentru cei ca tine, nu sti sa te bucuri de viata (macar de cea virtuala).

Link to comment
Share on other sites

asta nu`i overdose frate ? ca am si eu overdose mode si fix la fel se vede :-?

 

sau e diferit si nu vad eu diferenta ? :|

Link to comment
Share on other sites

asta nu`i overdose frate ? ca am si eu overdose mode si fix la fel se vede :-?

 

sau e diferit si nu vad eu diferenta ? :|

Am zis in titlu ca e overdose :)) dar sunt mai multe modele, asta e V1.4.

Link to comment
Share on other sites

si care`i shmenu ? toate`s cam la fel ..

 

 

scz nu vazusem titlul :))

Link to comment
Share on other sites

@CipiVicious pai... unele au fumu` mai gros.. alea alea, alte efecte :))

@Rich am incercat sa fac ceva frumos, ma uitam pe aici si am vazut ca au fost multe cu mod-uri, dar unele nereusite, asa ca am vrut sa fac si eu ceva frumos, sper ca mi-a iesit cat-de-cat. Overdose V1.4 nu s-a mai postat.

Link to comment
Share on other sites

Aceste moduri s-au postat de1 1645767 de ori ( versiuni diferite ). Infine, ai facut si tu putin efort.

 

Era nevoie sa te bagi si tu ? Mereu ai de comentan la cate un topic, nu-ti convine ? Sanatate !

 

Am si eu o problema... am un speedometer, mi-am bagat si overdose-u', si cand dau /park iau crash. Daca scot unu din ele, ori overdose ori speedometeru' merge.. dar impreuna da crash. O varianta de speedometer nu stii fara sa dea crash ?

Link to comment
Share on other sites

Era nevoie sa te bagi si tu ? Mereu ai de comentan la cate un topic, nu-ti convine ? Sanatate !

 

Am si eu o problema... am un speedometer, mi-am bagat si overdose-u', si cand dau /park iau crash. Daca scot unu din ele, ori overdose ori speedometeru' merge.. dar impreuna da crash. O varianta de speedometer nu stii fara sa dea crash ?

O sa incerc sa iti caut un speedometer si sa iti dau PM.

A mai fost , dar a ramas in urma topicul

 

Oricum e folositor si creeaza lag daca ai un PC aiurea :)

Eu am 1 GB rami iar placa de video nu e cine-stie-ce si imi merge perfect.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.