Jump to content

Southern Pimps - Legende/Legends


LoLLi
 Share

Recommended Posts

Nick: daryuS

Level: 33

Factiune: Tow Truck Company

Mesaj: Cu siguranta cei ce se afla pe acea lista "Hall of Fame" nu au ajuns degeaba acolo unde se afla,fiecare dintre ei si-au castigat locul prin puterile lor proprii si prin cele spuse vreau sa ii felicit pe toti ,Respect Paterno.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bambuchea

Level: 33

Factiune: The Paterno Family

Mesaj: Felicitari tuturor de pe aceasta lista . Meritati sa va aflati acolo .

Edited by Bambuchea
Link to comment
Share on other sites

Nick: Michael.

Level: 44

Factiune: Retras

Mesaj: Felicitari Lollipop, acest topic trebuia facut de ceva timp. Paterno este familia unde am reusit sa am toate rank-urile, de la piccioto pana la Don, i-am cunoscut pe multi dintre cei care sunt pe acea lista si vreau sa ii felicit personal. ( in special pe cei din perioada lui florinacyo )

Edited by Michael.
Link to comment
Share on other sites

Nick: Hank

Level: 30

Factiune: The Paterno Family

Mesaj: Prima mea mafie a fost Paterno Family, aici am stat cea mai mare parte din timpul meu petrecut pe B-Zone. Aici am invatat o gramada de lucruri noi, aici am ras cu lacrimi, iar aici este casa mea! Respect total! Va iubesc, felicitari pentru cei care sunt pe lista!

Link to comment
Share on other sites

Nick: LoLLiPoP

Level: 58

Factiune: Paterno Family

Mesaj: Tin sa le transmit tuturor multe multumiri mai ales celor care au avut incredere in mine si care m-au sustinut si nu in ultimul rand tuturor celor care au facut parte din aceasta factiune indiferent daca sunt sau nu pe aceasta lista, Paterno F. nu va va uita pe nici unul!!!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Evghin5.

Level: 24.

Factiune: Civil.

Mesaj: As dori sa le multumesc tuturor celor ce m-au ajutat si mi-au fost alaturi in Paterno, in special lui duBliss ca m-a primit aici, lui ZaNu ca m-a reprimit si sa ii felicit pe toti cei de pe aceasta lista. Ma simt onorat ca sunt si eu trecut aici, cu toate ca am fost sublider pt o perioada relativ scurta... (greseala lui Spawn si a 2 dm-isti care au atacat Corle si Spawn a crezut ca fac war cu ei cu Razvan14 off si...) Chiar daca Paterno nu mai e ce era pe vremea lui florinacyo a ajuns undeva departe, a ajutat multi oameni. Aici multi au invatat sa joace si ce e respectul, ce e seriozitatea si umorul. Si nu in ultimul rand, le multumesc antrenorilor care ne-au invatat sa tragem cu deagle si alte "jmecherii": duB , Eckedu, LoLLi, ZaNu, Oaccc, ByFydea... si sper ca nu am uitat pe nimeni.

Edited by Evghin BSG
Link to comment
Share on other sites

Nick: Ecs7azy

Level: 48

Factiune: Paterno family

Mesaj: In calitate de lider actual, mi-am propus sa ridic factiunea cat mai sus si sa nu dezamagesc fostii lideri, sublideri sau chiar membrii. Va multumesc tuturor celor care ati contribuit si v-ati dedicat acestei factiuni. Toti cei care va aflati pe aceasta lista, veti avea mereu un loc cald aici, in Paterno family.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Raul

Level: 27

Factiune: Civilian

Mesaj: Ma simt onorat ca am ajuns aici , ii felicit pe toti , toti mi-au fost colegi in paterno de-a lungul timpului . Paterno o sa ramana in sufletul meu pt toate cele 8 luni petrecute aici :) , Pt toti prietenii cu care am facut'o lata , pt lollipop cu care ma certam si faceam spam pe /f . si pentru zanu. Nu uitati Paterno Family [ Nobody fucks with us ]

Link to comment
Share on other sites

Nick: [mR].PhaReLL

Level:39

Factiune:Corleone

Mesaj: Au fost niste oameni cu foarte mult bun simt , si care isi doreau sa faca ceva ... din pacate nu am fost pe vremea lui Florynacio !

 

Am fost pe vremea cand era Oacc lider , si cand era ZaNu , ba chiar si ecs7zy ...de 3 ori , a fost destul de placut .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.